fbpx

Raport o stanie świata. SQN patronem podcastu

dodano: 18 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

Wspieramy najlepszych! Dlatego też zdecydowaliśmy się zostać patronem podcastu Dariusza Rosiaka „Raport o stanie świata”. Wsparcie dziennikarza to wyraz naszego uznania dla jego działalności cechującej się najwyższą rzetelnością i wysokim poziomem merytorycznym.

„Raport o stanie świata” to audycja z wieloletnią tradycją. Dariusz Rosiak prowadził ją na antenie radiowej Trójki w latach 2006-2020. Program zniknął z anteny w styczniu 2020 roku, ale szybko powrócił w nowej formule internetowego podcastu. Dziennikarz od początku mógł liczyć na wsparcie słuchaczy, a jego program patronacki w serwisie Patronite bił kolejne rekordy. Obecnie łączna kwota wsparcia „Raportu o stanie świata” to ponad 900 tys. zł i ponad 80 tys. miesięcznie.

O świecie, ale też o książkach

„Raport o stanie świata” to nie tylko – jak przeczytać można na stronie podcastu – „autorski wybór komentarzy i relacji na temat wydarzeń na świecie”. Od jakiegoś czasu podcast posiada również inne formaty, m.in. „Raport o książkach”, w którym niedawno wystąpił Stefan Szczepłek, opowiadając o swojej najnowszej książce „Mecze polskich spraw”. Wcześniej gościem Dariusza Rosiaka był Michał Kołodziejczyk z napisaną wraz z Anitą Werner książką „Mecz to pretekst”, o której mówił słuchaczom głównego podcastu.

By Raport o stanie świata rósł w siłę!

Od maja nasze wydawnictwo dołączyło do zaszczytnego grona patronów podcastu. Niezwykle cieszy nas, że możemy wspierać ten ambitny projekt, który cechuje się ogromną wartością merytoryczną. Mamy nadzieję, że dzięki naszej skromnej pomocy „Raport o stanie świata” nadal będzie mógł rosnąć w siłę i docierać do nowych rzesz słuchaczy.

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top