fbpx

Raport o stanie świata. SQN patronem podcastu

dodano: 18 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

Wspieramy najlepszych! Dlatego też zdecydowaliśmy się zostać patronem podcastu Dariusza Rosiaka „Raport o stanie świata”. Wsparcie dziennikarza to wyraz naszego uznania dla jego działalności cechującej się najwyższą rzetelnością i wysokim poziomem merytorycznym.

„Raport o stanie świata” to audycja z wieloletnią tradycją. Dariusz Rosiak prowadził ją na antenie radiowej Trójki w latach 2006-2020. Program zniknął z anteny w styczniu 2020 roku, ale szybko powrócił w nowej formule internetowego podcastu. Dziennikarz od początku mógł liczyć na wsparcie słuchaczy, a jego program patronacki w serwisie Patronite bił kolejne rekordy. Obecnie łączna kwota wsparcia „Raportu o stanie świata” to ponad 900 tys. zł i ponad 80 tys. miesięcznie.

O świecie, ale też o książkach

„Raport o stanie świata” to nie tylko – jak przeczytać można na stronie podcastu – „autorski wybór komentarzy i relacji na temat wydarzeń na świecie”. Od jakiegoś czasu podcast posiada również inne formaty, m.in. „Raport o książkach”, w którym niedawno wystąpił Stefan Szczepłek, opowiadając o swojej najnowszej książce „Mecze polskich spraw”. Wcześniej gościem Dariusza Rosiaka był Michał Kołodziejczyk z napisaną wraz z Anitą Werner książką „Mecz to pretekst”, o której mówił słuchaczom głównego podcastu.

By Raport o stanie świata rósł w siłę!

Od maja nasze wydawnictwo dołączyło do zaszczytnego grona patronów podcastu. Niezwykle cieszy nas, że możemy wspierać ten ambitny projekt, który cechuje się ogromną wartością merytoryczną. Mamy nadzieję, że dzięki naszej skromnej pomocy „Raport o stanie świata” nadal będzie mógł rosnąć w siłę i docierać do nowych rzesz słuchaczy.

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top