fbpx
wyznanie roba halforda

O „Wyznaniu” Roba Halforda – „Polityka”, „Onet”, „Wprost”, „WP”

dodano: 22 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

19 maja nakładem wydawnictwa SQN ukazała się autobiografia legendarnego wokalisty Judas Priest Roba Halforda. Książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jednym z powodów sukcesu może być fakt, że jej bohater opowiada o pięciu dekadach kariery muzycznej i drogi ku sławie bez cenzury. 

Rob Halford – wywiad w “Polityce” 

W obszernym wywiadzie dla „Polityki” Rob Halford szczerze odpowiada, dlaczego akurat ten gatunek muzyki zdecydował się realizować:

“Wydaje mi się, że z punktu widzenia wokalisty muzyka heavy metalowa oferuje najwięcej różnorodnych środków wyrazu. Poddajesz swój głos ekstremalnym próbom wytrzymałościowym, co generuje wielkie emocje”.

“Wprost” o Robie Halfordzie

„Mówi o rozterkach, niepogodzeniu z pewnymi rozwiązaniami, a jednocześnie goryczy rozczarowania przeplatającej się z dającymi poczucie szczęścia chwilami. Czytelnik widzi odsłaniającego swoje uczucia człowieka, a nie pewnego siebie gwiazdora, za którego głosem śpiewają inni.”

“Styl prowadzenia narracji przez Halforda nie tworzy bariery między nim a czytelnikiem. Muzyk skraca dystans, a jego poczucie humoru może wywołać mieszane reakcje. Nie lada gratkę będą z pewnością stanowić historie o okolicznościach, w których spotkał się np. z królową Elżbietą II, czy z Lady Gagą, a także w jaki sposób jego muzyczna droga skrzyżowała się z innymi gigantami światowej muzyki.”

– tak o autobiografii Roba Halforda we “Wprost” pisze Magdalena Frindt.

O “Wyznaniu” Roba Halforda pisze “Wirtualna Polska”, “Onet” przedrukował fragment

Co o książce Roba Halforda napisano w WP książki? „Dziś jestem czysty, trzeźwy, zakochany i szczęśliwy… a także nieustraszony” – pisze w autobiografii „Wyznanie”. Ale jego życie pełne było dramatycznych i mrocznych momentów, o których nawet jemu trudno się do tej pory się opowiada.Fragment książki Roba Halforda opublikował także Onet. 

Tydzień z Robem Halfordem – Antyradio

W Antyradiu od 31 maja do 6 czerwca trwa tydzień z Robem Halfordem. Słuchacze mają możliwość posłuchać jego twórczości oraz wywiadu z Marcinem Bąkiewiczem.

Książka Roba Halforda dostępna od 19 maja w ulubionych księgarniach.


AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top