fbpx
wyznanie roba halforda

O „Wyznaniu” Roba Halforda – „Polityka”, „Onet”, „Wprost”, „WP”

dodano: 22 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

19 maja nakładem wydawnictwa SQN ukazała się autobiografia legendarnego wokalisty Judas Priest Roba Halforda. Książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jednym z powodów sukcesu może być fakt, że jej bohater opowiada o pięciu dekadach kariery muzycznej i drogi ku sławie bez cenzury. 

Rob Halford – wywiad w “Polityce” 

W obszernym wywiadzie dla „Polityki” Rob Halford szczerze odpowiada, dlaczego akurat ten gatunek muzyki zdecydował się realizować:

“Wydaje mi się, że z punktu widzenia wokalisty muzyka heavy metalowa oferuje najwięcej różnorodnych środków wyrazu. Poddajesz swój głos ekstremalnym próbom wytrzymałościowym, co generuje wielkie emocje”.

“Wprost” o Robie Halfordzie

„Mówi o rozterkach, niepogodzeniu z pewnymi rozwiązaniami, a jednocześnie goryczy rozczarowania przeplatającej się z dającymi poczucie szczęścia chwilami. Czytelnik widzi odsłaniającego swoje uczucia człowieka, a nie pewnego siebie gwiazdora, za którego głosem śpiewają inni.”

“Styl prowadzenia narracji przez Halforda nie tworzy bariery między nim a czytelnikiem. Muzyk skraca dystans, a jego poczucie humoru może wywołać mieszane reakcje. Nie lada gratkę będą z pewnością stanowić historie o okolicznościach, w których spotkał się np. z królową Elżbietą II, czy z Lady Gagą, a także w jaki sposób jego muzyczna droga skrzyżowała się z innymi gigantami światowej muzyki.”

– tak o autobiografii Roba Halforda we “Wprost” pisze Magdalena Frindt.

O “Wyznaniu” Roba Halforda pisze “Wirtualna Polska”, “Onet” przedrukował fragment

Co o książce Roba Halforda napisano w WP książki? „Dziś jestem czysty, trzeźwy, zakochany i szczęśliwy… a także nieustraszony” – pisze w autobiografii „Wyznanie”. Ale jego życie pełne było dramatycznych i mrocznych momentów, o których nawet jemu trudno się do tej pory się opowiada.Fragment książki Roba Halforda opublikował także Onet. 

Tydzień z Robem Halfordem – Antyradio

W Antyradiu od 31 maja do 6 czerwca trwa tydzień z Robem Halfordem. Słuchacze mają możliwość posłuchać jego twórczości oraz wywiadu z Marcinem Bąkiewiczem.

Książka Roba Halforda dostępna od 19 maja w ulubionych księgarniach.


AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top