fbpx
wydarzylo się naprawdę

Wydarzyło się naprawdę – nowa seria książek autorki bestsellerów już w czerwcu!

dodano: 27 maja 2021
Udostępnij:    Share Share

Już niebawem EURO, a Wydawnictwo SQN postanowiło zadbać nie tylko o starszych czytników interesujących się piłką nożną, ale również tych młodszych. 16 czerwca ukaże się nowa seria autorki bestsellerów Yvette Żółtowskiej-Darskiej!

Wydarzyło się naprawdę – o piłkarzach z krwi i kości

WYDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ to wyjątkowa seria piłkarskich biografii stworzona specjalnie dla młodych czytelników przez Yvette Żółtowską-Darską i Jacka Sarzało. To opowieści o autentycznych idolach, napisane językiem dzieci i młodzieży. Serię otwierają dwa tytuły: “VanDijk. Holenderska skała” oraz “Mbappé. Nowy książę footballu”. Książki to nie tylko tekst, obie zawierają piękne grafiki i wkładki z kolorowymi zdjęciami, które jeszcze bardziej angażują czytelników. 

Wydarzyło się naprawdę – „VanDijk. Holenderska skała

TU NIE BYŁO SZYBKIEGO SUKCESU. BYŁY ZA TO MARZENIA, WYTRWAŁOŚĆ I NIEBYWAŁA PRACA.

W biografii młodzi czytelnicy znajdą odpowiedzi na pytania o to, jakie są korzenie Virgila van Dijka oraz jak ciężko pracował, by spełnić swoje marzenia i osiągnąć sukces. Wybiorą się w podróż, którą podążał młody sportowiec, zanim dotarł na szczyt. Przypadek piłkarza pokazuje, ile można osiągnąć, kiedy wierzy się w siebie i spokojnie, ale konsekwentnie po prostu robi swoje.

seria Wydarzyło się naprawdęVanDijk. Holenderska skała

Być może zauważyliście, że na koszulce naszego bohatera, czy to klubowej, czy reprezentacyjnej, nie ma jego nazwiska. Jest imię – VIRGIL. Wiecie dlaczego?

Na to, jak i na inne pytania odpowiedź znajdziecie w książce „VanDijk. Holenderska skała” I pamiętaj, to wszystko wydarzyło się naprawdę!

Wydarzyło się naprawdę – “Mbappé. Nowy książę footballu”

GDY PIŁKARSKI ŚWIAT CZEKA NA NOWEGO KRÓLA,  ZJAWIA SIĘ ON – FRANCUSKI KSIĄŻĘ FUTBOLU

„Mbappé. Nowy książę futbolu” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich młodych kibiców, którzy chcą poznać drogę młodego piłkarza z paryskich przedmieść na mistrzostwa świata. Chyba słusznie można powiedzieć, że sukces rodzi się z marzeń i ciężkiej pracy.

Z  okien swojego pokoju chłopiec miał więc od samego początku widok na AS Bondy i soczyście zieloną murawę należącego do klubu stadionu Léo Lagrange (wmawiaj: Leo Lagrąż). By znaleźć się na boisku, wystarczyło tylko przejść na drugą stronę ulicy.

seria Wydarzyło się naprawdę – Mbappé. Nowy książę futbolu

Gdy piłkarski świat czeka na nowego króla, zjawia się on, Mbappe nowy książę futbolu. I pamiętaj, to wszystko wydarzyło się naprawdę!

Seria Wydarzyło się naprawdę – książki dla dzieci i młodzieży

Dzięki serii czytelnicy dowiedzą się – gdzie i w jakiej rodzinie urodzili się znani dziś piłkarze, do jakich szkół chodzili, oraz jak zaczynali przygodę z piłką. I przede wszystkim – jakie mieli marzenia oraz jak o nie zawalczyli. Bo w sporcie nic nie przychodzi samo, a talent to zaledwie początek. Seria WYDARZYŁO SIĘ NAPRAWDĘ ukazuje prawdziwe emocje i doświadczenia bohaterów z krwi i kości. Pozwala uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę.

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top