fbpx

Nasze audiobooki powalczą w plebiscycie Empik Go

dodano: 1 czerwca 2021
Udostępnij:    Share Share

„Saturnin” Jakuba Małeckiego, „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia” Sebastiana ‚Rahima’ Salberta i Przemka Corso oraz „Mecz to pretekst” Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. Audiobooki do tych książek doczekały się nominacji do „Nagrody BEST ADUDIO Empik Go, dla tych którzy lubią słuchać”. Głosowanie słuchaczy trwa do 22 czerwca na stronie plebiscytu.

Audiobooki Jakuba Małeckiego

Pierwsza z nominowanych pozycji to audiobook najnowszej powieści Jakuba Małeckiego „Saturnin”, który powalczy o tytuł w kategorii „Najlepszy audiobook lektorski: epicko”. Książka została przeczytana przez Macieja Stuhra, Martę Markowicz, Piotra Grabowskiego i Martę Wągrocką. Warto podkreślić, że większość wydanych przez nas książek tego pisarza ukazała się w wersji audio, m.in. „Dygot”, „Rdza”, „Dżozef”, „Nikt nie idzie”, „Horyzont” i „Historie podniebne”. Mamy nadzieję, że nominacja to dopiero początek docenienia twórczości Małeckiego również w wersji na słuchawki!

„Mecz to pretekst” w audio

O książce Anity Werner i Michała Kołodziejczyka „Mecz to pretekst” było bardzo głośno pod koniec ubiegłego roku, a reportaż z pogranicza sportu i polityki był jedną z najlepiej sprzedających się publikacji 2020 roku. Nic dziwnego, że audiobook czytany przez dziennikarkę TVN również spotkał się z uznaniem słuchaczy, a teraz powalczy o główną nagrodę w kategorii „Najlepszy audiobook czytany przez autora”.

Rahim czyta swoją książkę

Książka duetu Werner & Kołodziejczyk powalczy o wygraną z audiobookiem „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”, czyli historią jednego z założycieli Paktofoniki. Raper sam przeczytał swoje wspomnienia, dzięki czemu mają one niepowtarzalny klimat. Możliwość posłuchania opowieści czytanej głosem dobrze znanym z takich płyt jak „Kinematografia” czy „Receptura” (Pokahontaz, którą Rah tworzył wraz z Fokusem) to nie lada gratka dla fanów hip-hopu.

Zwycięzców plebiscytu Empik Go poznamy 28 czerwca

O tym, jak w plebiscycie poradziły sobie nasze tytułu, przekonamy się już 28 czerwca. Właśnie wtedy nastąpi ogłoszenie wyników w siedmiu kategoriach. Głosować na swoich faworytów można do 22 czerwca na stronie konkursu. My gorąco zachęcamy do oddawania głosów na audiobooki naszych autorów!

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Onet.pl.

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top