fbpx

Nasze audiobooki powalczą w plebiscycie Empik Go

dodano: 1 czerwca 2021
Udostępnij:    Share Share

„Saturnin” Jakuba Małeckiego, „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia” Sebastiana ‚Rahima’ Salberta i Przemka Corso oraz „Mecz to pretekst” Anity Werner i Michała Kołodziejczyka. Audiobooki do tych książek doczekały się nominacji do „Nagrody BEST ADUDIO Empik Go, dla tych którzy lubią słuchać”. Głosowanie słuchaczy trwa do 22 czerwca na stronie plebiscytu.

Audiobooki Jakuba Małeckiego

Pierwsza z nominowanych pozycji to audiobook najnowszej powieści Jakuba Małeckiego „Saturnin”, który powalczy o tytuł w kategorii „Najlepszy audiobook lektorski: epicko”. Książka została przeczytana przez Macieja Stuhra, Martę Markowicz, Piotra Grabowskiego i Martę Wągrocką. Warto podkreślić, że większość wydanych przez nas książek tego pisarza ukazała się w wersji audio, m.in. „Dygot”, „Rdza”, „Dżozef”, „Nikt nie idzie”, „Horyzont” i „Historie podniebne”. Mamy nadzieję, że nominacja to dopiero początek docenienia twórczości Małeckiego również w wersji na słuchawki!

„Mecz to pretekst” w audio

O książce Anity Werner i Michała Kołodziejczyka „Mecz to pretekst” było bardzo głośno pod koniec ubiegłego roku, a reportaż z pogranicza sportu i polityki był jedną z najlepiej sprzedających się publikacji 2020 roku. Nic dziwnego, że audiobook czytany przez dziennikarkę TVN również spotkał się z uznaniem słuchaczy, a teraz powalczy o główną nagrodę w kategorii „Najlepszy audiobook czytany przez autora”.

Rahim czyta swoją książkę

Książka duetu Werner & Kołodziejczyk powalczy o wygraną z audiobookiem „Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia”, czyli historią jednego z założycieli Paktofoniki. Raper sam przeczytał swoje wspomnienia, dzięki czemu mają one niepowtarzalny klimat. Możliwość posłuchania opowieści czytanej głosem dobrze znanym z takich płyt jak „Kinematografia” czy „Receptura” (Pokahontaz, którą Rah tworzył wraz z Fokusem) to nie lada gratka dla fanów hip-hopu.

Zwycięzców plebiscytu Empik Go poznamy 28 czerwca

O tym, jak w plebiscycie poradziły sobie nasze tytułu, przekonamy się już 28 czerwca. Właśnie wtedy nastąpi ogłoszenie wyników w siedmiu kategoriach. Głosować na swoich faworytów można do 22 czerwca na stronie konkursu. My gorąco zachęcamy do oddawania głosów na audiobooki naszych autorów!

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Onet.pl.

AKTUALNOŚCI

Call for music. Niech ...

Daj się pochłonąć najnowszej powieści Jakuba Małeckiego „Święto ognia” i stwórz piosenkę, która odda klimat fabuły, emocje bohaterów lub twoje wrażenia z lektury. „Święto ognia”, „Święto Wiosny” czy „Ognisty ptak” – żywioł ognia od zawsze inspirował muzyków, tancerzy i pisarzy. Jakub Małecki tytuł swojej…

„Święto ognia...

Nowa powieść autora głośnego „Dygotu”, gdy tylko rozpoczęła się jej przedsprzedaż, znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii „literatura piękna” oraz na podium wśród wszystkich wydawanych tytułów. Także po oficjalnej premierze nie schodzi z czołowych miejsc sprzedaży i pozostaje w gronie książek, o których tej jesieni dyskutuje…

Wydawnictwo SQN i Labo...

Z wielką radością informujemy, że Wydawnictwo SQN oraz internetowa księgarnia sportowa labotiga.pl, nawiązały współpracę z Piastem Gliwice. Zawarta umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku i ma na celu popularyzację literatury wśród kibiców. Współpraca pomiędzy Piastem Gliwice i Wydawnictwem SQN ma na celu…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top