fbpx

Zamiast niszczyć książki wspieramy organizacje charytatywne

dodano: 10 czerwca 2021
Udostępnij:    Share Share

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego!

Dwa wydania książki „Morza wszeteczne”

Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”. Wydanie drugie, poprawione, oraz pierwsze, które przez pomyłkę wydrukowaliśmy w wersji przed ostateczną korektą.

Na początku maja do sprzedaży miała trafić książka „Morza wszeteczne” Marcina Mortki. Na skutek naszej pomyłki wydrukowaliśmy nakład w wersji przed ostateczną korektą. Podjęliśmy wówczas decyzję  o natychmiastowym wstrzymaniu sprzedaży.

Cały dochód trafi do fundacji

Postanowiliśmy włączyć do sprzedaży pierwsze wydanie „Mórz wszetecznych”, a cały dochód ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne. Kwota jaką zapłacicie za egzemplarz trafi w całości do fundacji.

50% na Fundację DODO

50% na Fundację Wisławy Szymborskiej

Dodatkowo wyślemy poprawnego e-booka do każdej osoby, która kupi pierwsze wydanie.

Książkę można nabyć na stronie księgarni SQN Store.

KSIĄŻKI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

AKTUALNOŚCI

Seria „Czas Żniw” i tr...

To już potwierdzone. Bestsellerowy cykl Samanthy Shannon i nagrodzona trzema statuetkami Hugo trylogia N.K. Jemisin zostaną zekranizowane! „Pęknięta ziemia” na dużym ekranie Za przeniesienie do kin cyklu „Pęknięta ziemia” będzie odpowiadać studio TriStar Pictures znane z filmów „Jumanji”, „Matylda” i „Dystrykt…

Pocztówka od Anety Jad...

Od Autorki: Droga Czytelniczko i drogi Czytelniku, „Garstki z Ustki” to seria równie zmienna jak pogoda nad Bałtykiem, miasteczko nadmorskie o różnych porach roku albo pensjonat przed sezonem, w trakcie sezonu i po sezonie. Zróżnicowana, jak różne są jej bohaterki:…

Zamiast niszczyć książ...

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego! Dwa wydania książki „Morza wszeteczne” Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top