fbpx

Zamiast niszczyć książki wspieramy organizacje charytatywne

dodano: 10 czerwca 2021
Udostępnij:    Share Share

Nie chcemy niszczyć książek. Chcemy podzielić się nimi z osobami, które potrafią je kochać nawet z małymi wadami. I zrobić razem z wami coś dobrego!

Dwa wydania książki „Morza wszeteczne”

Dlatego od dziś w sprzedaży są dwa wydania „Mórz wszetecznych”. Wydanie drugie, poprawione, oraz pierwsze, które przez pomyłkę wydrukowaliśmy w wersji przed ostateczną korektą.

Na początku maja do sprzedaży miała trafić książka „Morza wszeteczne” Marcina Mortki. Na skutek naszej pomyłki wydrukowaliśmy nakład w wersji przed ostateczną korektą. Podjęliśmy wówczas decyzję  o natychmiastowym wstrzymaniu sprzedaży.

Cały dochód trafi do fundacji

Postanowiliśmy włączyć do sprzedaży pierwsze wydanie „Mórz wszetecznych”, a cały dochód ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne. Kwota jaką zapłacicie za egzemplarz trafi w całości do fundacji.

50% na Fundację DODO

50% na Fundację Wisławy Szymborskiej

Dodatkowo wyślemy poprawnego e-booka do każdej osoby, która kupi pierwsze wydanie.

Książkę można nabyć na stronie księgarni SQN Store.

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top