fbpx

Ojciec Adam Szustak OP o naszych książkach

dodano: 9 lipca 2021
Udostępnij:    Share Share

Langusta na palmie to jeden z popularniejszych kanałów na YouTube, na których regularnie pojawiają się recenzje książek. Ojciec Adam Szustak OP, który jest autorem vloga, jest niezwykle opiniotwórczy, dlatego cieszy nas, że tak często do gustu przypadają mu nasze tytuły. W ostatnim odcinku BookSzpan opowiedział o „Muzie koszmarów”.

„Jeśli chcecie lekkiej lektury, która was wciągnie i rozbudzi waszą wyobraźnię – przeczytajcie koniecznie”. Tak o książce Laini Taylor „Muza koszmarów” mówi o. Adam Szustak. To nie pierwszy raz, kiedy prowadzący kanał Langusta na palmie poleca wydane przez nas tytuły. Wcześniej w swoim vlogu opowiadał już o pierwszej części tej historii, czyli „Marzycielu„. Szustak określa te powieści jako „fantastyczną fantastykę” i gorąco zachęca do sięgnięcia po nie zwłaszcza w okresie wakacyjnym.

Nie tylko Laini Taylor, ale też Samatha Shannon

„Mam trzy książki, które są F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-E”. Tak dominikanin rozpoczął swoją recenzję „Marzyciela” oraz pierwszej części serii Samanthy Shannon „Czas żniw”, która niedawno doczekała się kontynuacji w postaci czwartego tomu zatytułowanego „Koniec maskarady”. Co urzekło o. Szustaka w tych lekturach? Bohaterowie, wyobraźnia autorek oraz sposób wydania powieści. Za to ostatnie bardzo dziękujemy – cieszymy się, że nasza idea dopracowania książek w najdrobniejszych szczegółach jest zauważana przez czytelników!

Fan twórczości Jakuba Małeckiego

Niezwykle cieszy nas również, że o. Szustak stał się fanem twórczości Jakuba Małeckiego. „Panie Jakubie, jest pan geniuszem! Proszę tych książek napisać jeszcze milion”. To o „Horyzoncie”, od którego zaczęła się przygoda autora Langusty na palmie z dziełami naszego pisarza. To było w czerwcu 2020 roku i o. Szustak nie rzucał słów na wiatr, mówiąc, że sięgnie po kolejne książki Kuby. W sierpniu była recenzja „Rdzy”, a w październiku „Dygotu”. Mamy nadzieję, że wkrótce w BookSzpanie pojawi się także kilka słów na temat najnowszej powieści Małeckiego „Święto ognia”, która do księgarni trafi już 15 września.

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top