fbpx

SQN partnerem kolarskiego cyklu Velo Baltic

dodano: 13 lipca 2021
Udostępnij:    Share Share

Ciekawych imprez kolarskich w naszym kraju wciąż przybywa, a w kalendarzu pojawiła się w tym roku ciekawa pozycja dla osób chcących się pościgach na północy naszego kraju. To cykl Velo Baltic. Wydawnictwo SQN zostało partnerem zawodów organizowanych przez Fundację Promowania Sportu z Koszalina.

Czym jest Velo Baltic?

Velo Baltic to cykl wyścigów szosowych na Pomorzu Środkowym. Pomysłodawcą tej kolarskiej imprezy został Jarosław Marycz – niegdyś reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata w 2008, 2009 i 2010 roku, były zawodnik profesjonalnych grup kolarskich: Team Saxo Bank i CCC Polsat Polkowice. Już pierwsza edycja cieszy się sporą popularnością, a do wygrania są okazałe nagrody.

Kolarskie książki do zgarnięcia

W trakcie inauguracyjnych zawodów do kolarzy biorących udział w rywalizacji trafiły między innymi nasze książki. Szczęśliwcy zdobyli autobiografię Petera Sagana oraz lektury o trzech wielkich tourach: Giro d’Italia, Tour de France i Vuelta Espana. Galerię z tego wydarzenia znajdziecie poniżej.

Terminarz i zapisy – Velo Baltic 2021

Do końca tegorocznego cyklu pozostały jeszcze zawody w Białogardzie (31 lipca), Słupsku (22 sierpnia) i Koszalinie (18 września). W ich trakcie będzie można wygrać m. in. naszą najnowszą pozycję „Anonimowy kolarz. Prawdziwe życie w zawodowym peletonie”. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w wyścigach do rejestracji na stronie: https://www.velobaltic.pl/. Powodzenia!

AKTUALNOŚCI

Zbierzmy razem 30 tys....

Wydawnictwo SQN ruszyło z akcją „30 tys. zł na 30. Finał WOŚP”.  Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz orkiestry, razem z piętnastoma autorami stworzyliśmy ebook Szepty, a Cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Piętnastu pisarzy i piętnaście opowiadań w wyjątkowym…

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top