fbpx

„Święto ognia”. Nowa książka Jakuba Małeckiego już 15 września

dodano: 22 lipca 2021
Udostępnij:    Share Share

Wiemy, że czekacie na nią z niecierpliwością, odkąd tylko dowiedzieliście się, że Jakub Małecki ukończył książkę. „Święto ognia”, nowa powieść pisarza, ukaże się za niespełna dwa miesiące, 15 września. Przygotowania do premiery to jednak nie jedyne, co ostatnio działo się w życiu i twórczości naszego autora.

Jakub Małecki „Święto ognia” – opis książki

– Jest to książka, która ze wszystkich dotychczasowych kosztowała mnie najwięcej pracy – tak o „Święcie ognia” na swoim facebookowym profilu napisał Jakub Małecki. Pisarz na razie nie zdradza, o czym będzie najnowsza powieść, ale uchylił rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o jej klimat: – Pierwszym słowem, które przychodzi mi do głowy, kiedy o niej myślę, jest „kruchość”, mam też wrażenie, że pojawia się w niej najbardziej niezwykła bohaterka ze wszystkich, jakie zaludniają moje książki – pisze.

Audiobook „Święto ognia”

Dobra wieść jest taka, że równolegle do papierowego wydania wraz z Audioteką pracujemy nad książką w wersji audio. Obsada aktorska, która będzie odpowiadać za przeczytanie powieści, jest iście gwiazdorska. Pisarz na swoim profilu umieścił niedawno zdjęcie z tymi, którzy przeczytają jego najnowszą powieść „Święto ognia„. To Julia Rosnowska, Aleksandra Hamkało oraz Adam Woronowicz.

„Święto ognia” film

Warto przypomnieć, że oprócz książki w trzech wersjach: papierowej, e-booka i audiobooka, trwają prace nad ekranizacją powieści. Prawa do niej zakupiło studio Opus Film, a obraz ma wyreżyserować Kinga Dębska, która jest autorką takich produkcji jak „Moje córki krowy” czy „Zabawa, zabawa”. Więcej o ekranizacji „Święta ognia” pisaliśmy w osobnym newsie.

Rosyjskie wydanie „Dygotu” i nagroda BEST AUDIO Empik GO

Przygotowania do premiery nowej książki to nie jedyne, co dzieje się obecnie w życiu Jakuba Małeckiego. Niedawno otrzymał nagrodę BEST AUDIO Empik GO za audiobook powieści „Saturnin”. Książka czytana przez Macieja Stuhra, Martę Markowicz, Piotra Grabowskiego i Martę Wągrocką zajęła drugie miejsce w kategorii „Epicko”. Świetnie przyjęta przez czytelników w Polsce została też okładka rosyjskiego wydania „Dygotu”, którą autor zaprezentował na swoim profilu. Cieszymy się z kolejnych sukcesów Kuby i nieśmiało przypominamy, że „Dygot” w nowej odsłonie pojawił się niedawno także u nas. Kultową już powieść pisarza z nową okładką znajdziecie m.in. na SQNStore.pl.

AKTUALNOŚCI

Zbierzmy razem 30 tys....

Wydawnictwo SQN ruszyło z akcją „30 tys. zł na 30. Finał WOŚP”.  Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz orkiestry, razem z piętnastoma autorami stworzyliśmy ebook Szepty, a Cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Piętnastu pisarzy i piętnaście opowiadań w wyjątkowym…

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top