fbpx

Książka-cegiełka o piłkarskich herosach po amputacji

dodano: 2 września 2021
Udostępnij:    Share Share

Książka „Amp Futbol. Jedną nogą w finale” to najnowsza propozycja Wydawnictwa SQN, mająca na celu wsparcie naszych ampfutbolistów przy okazji zbliżających się mistrzostw Europy. Znakomici polscy dziennikarze sportowi opisali losy osób, dla których piłka nożna okazała się czymś więcej niż pasją. Tak powstał zbiór tekstów (zarówno reportaży, jak i wywiadów) o herosach po amputacji.

Książka-cegiełka o polskim ampfutbolu

Książka o ampfutbolu to w pełni charytatywna inicjatywa. Cały dochód ze sprzedaży zasili konto Stowarzyszenia Amp Futbol. To dobra okazja, by dołączyć do drużyny, grającej razem dla ampfutbolistów.

Nasi piłkarze należą do światowej czołówki w tej dyscyplinie sportu, a już za kilkanaście dni podejmą na krakowskich boiskach najlepsze drużyny Europy. W ostatnich latach zyskali sporą popularność swoim zaangażowaniem i charakterystycznym hasłem „jedną nogą w finale”. Są wspierani przez gwiazdy polskiej piłki: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Fabiańskiego czy Kamila Grosickiego.

„Amp Futbol. Jedną nogą w finale” – autorzy

Książka ma wielu autorów – część z nich opracowała reportaże, część przeprowadziła rozmowy z postaciami ze środowiska ampfutbolu. Udział w projekcie wzięło łącznie 12 znakomitych polskich dziennikarzy: Jakub Balcerski, Norbert Bandurski, Jakub Białek, Dariusz Faron, Emil Kopański, Leszek Milewski, Monika Ochędowska, Łukasz Olkowicz, Jakub Radomski, Mateusz Skwierawski, Michał Trela i Joanna Wiśniowska.

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top