fbpx

Książka-cegiełka o piłkarskich herosach po amputacji

dodano: 2 września 2021
Udostępnij:    Share Share

Książka „Amp Futbol. Jedną nogą w finale” to najnowsza propozycja Wydawnictwa SQN, mająca na celu wsparcie naszych ampfutbolistów przy okazji zbliżających się mistrzostw Europy. Znakomici polscy dziennikarze sportowi opisali losy osób, dla których piłka nożna okazała się czymś więcej niż pasją. Tak powstał zbiór tekstów (zarówno reportaży, jak i wywiadów) o herosach po amputacji.

Książka-cegiełka o polskim ampfutbolu

Książka o ampfutbolu to w pełni charytatywna inicjatywa. Cały dochód ze sprzedaży zasili konto Stowarzyszenia Amp Futbol. To dobra okazja, by dołączyć do drużyny, grającej razem dla ampfutbolistów.

Nasi piłkarze należą do światowej czołówki w tej dyscyplinie sportu, a już za kilkanaście dni podejmą na krakowskich boiskach najlepsze drużyny Europy. W ostatnich latach zyskali sporą popularność swoim zaangażowaniem i charakterystycznym hasłem „jedną nogą w finale”. Są wspierani przez gwiazdy polskiej piłki: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Fabiańskiego czy Kamila Grosickiego.

„Amp Futbol. Jedną nogą w finale” – autorzy

Książka ma wielu autorów – część z nich opracowała reportaże, część przeprowadziła rozmowy z postaciami ze środowiska ampfutbolu. Udział w projekcie wzięło łącznie 12 znakomitych polskich dziennikarzy: Jakub Balcerski, Norbert Bandurski, Jakub Białek, Dariusz Faron, Emil Kopański, Leszek Milewski, Monika Ochędowska, Łukasz Olkowicz, Jakub Radomski, Mateusz Skwierawski, Michał Trela i Joanna Wiśniowska.

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top