fbpx

Książka-cegiełka o piłkarskich herosach po amputacji

dodano: 2 września 2021
Udostępnij:    Share Share

Książka „Amp Futbol. Jedną nogą w finale” to najnowsza propozycja Wydawnictwa SQN, mająca na celu wsparcie naszych ampfutbolistów przy okazji zbliżających się mistrzostw Europy. Znakomici polscy dziennikarze sportowi opisali losy osób, dla których piłka nożna okazała się czymś więcej niż pasją. Tak powstał zbiór tekstów (zarówno reportaży, jak i wywiadów) o herosach po amputacji.

Książka-cegiełka o polskim ampfutbolu

Książka o ampfutbolu to w pełni charytatywna inicjatywa. Cały dochód ze sprzedaży zasili konto Stowarzyszenia Amp Futbol. To dobra okazja, by dołączyć do drużyny, grającej razem dla ampfutbolistów.

Nasi piłkarze należą do światowej czołówki w tej dyscyplinie sportu, a już za kilkanaście dni podejmą na krakowskich boiskach najlepsze drużyny Europy. W ostatnich latach zyskali sporą popularność swoim zaangażowaniem i charakterystycznym hasłem „jedną nogą w finale”. Są wspierani przez gwiazdy polskiej piłki: Roberta Lewandowskiego, Łukasza Fabiańskiego czy Kamila Grosickiego.

„Amp Futbol. Jedną nogą w finale” – autorzy

Książka ma wielu autorów – część z nich opracowała reportaże, część przeprowadziła rozmowy z postaciami ze środowiska ampfutbolu. Udział w projekcie wzięło łącznie 12 znakomitych polskich dziennikarzy: Jakub Balcerski, Norbert Bandurski, Jakub Białek, Dariusz Faron, Emil Kopański, Leszek Milewski, Monika Ochędowska, Łukasz Olkowicz, Jakub Radomski, Mateusz Skwierawski, Michał Trela i Joanna Wiśniowska.

AKTUALNOŚCI

Ann Rule – autorka ksi...

Ann Rule pracowała biurko w biurko z Tedem Bundym, utrzymywała z nim kontakt, nawet gdy czekał na karę w celi śmierci, ale także mieszkała kilka przecznic od Mordercy znad Green River, a ten bywał na jej spotkaniach autorskich, czytał jej książki i artykuły. Przyciągała seryjnych morderców, czy…

Akcja #ZaczytanyMundia...

Zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, a wraz z nimi nasza akcja #ZaczytanyMundial. Choć do pierwszego meczu Polaków w Katarze pozostaje jeszcze sporo czasu, my już teraz rozpoczynamy piłkarską ofensywę – w najbliższych miesiącach premierę będzie miało aż siedem futbolowych książek! Jak najlepiej przygotować się…

7. Zakopiański Festiwa...

Zakopane jak co roku przyciągnęło tysiące turystów, a My szczególną uwagę zwracamy na wydarzenie, które odbywało się przy pl. Niepodległości w Zakopanem w dniach 8-10 lipca. Nasz zespół był na miejscu i relacjonował wydarzenia w relacjach w mediach społecznościowych.  Książki dla dzieci i czytanie…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top