fbpx

„Rdza” i „Ślady” z nowymi okładkami

dodano: 21 września 2021
Udostępnij:    Share Share

Kolejne książki Jakuba Małeckiego doczekały się nowych odsłon. Do „Dygotu”, który zaprezentowaliśmy w maju tego roku, dołączyły „Rdza” i „Ślady”. Obie powieści można już zamawiać w wersjach z nową okładką, które składają się na unikatową serię klasyków utrzymanych w jednym klimacie graficznym.

Dygot” to powieść, od której wielu czytelników zaczęło swoją przygodę z twórczością Jakuba Małeckiego. To też pierwsza wydana przez nas książka tego autora, po której Kuba dołączył do czołówki polskich pisarzy. Do dziś to właśnie ta pozycja ma najlepszą średnią not w serwisie Lubimy Czytać: 7,9. Lepiej oceniona, na ten moment, jest tylko najnowsza powieść autora, „Święto ognia”. Na jej pełną ocenę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż od premiery minął dopiero niecały tydzień.

„Ślady” – nominacja do Nagrody Literackiej „Nike”

Kolejną z wyjątkowych książek Jakuba Małeckiego są „Ślady„. Choć nie jest to klasyczna powieść, a zbiór opowiadań, to właśnie za tę pozycję pisarz otrzymał nominację do Nagrody Literackiej „Nike”. Choć nie udało się zdobyć lauru, czytelnicy do dziś mają duży sentyment do książki, przyznając jej wysokie oceny. W serwisie Lubimy Czytać publikacja ma średnią ocen 7,6. Nic dziwnego, że to właśnie ona stała się kolejną pozycją wytypowaną przez nas do odświeżonej formy.

„Rdza” – powieść, która rozczula

Jeszcze lepsze oceny ma „Rdza”, czyli opowieść o siedmioletnim Szymonie i jego babce Tośce. Ta książka ma średnią ocen 7,8, będąc drugim po „Dygocie” najwyżej ocenianym tytułem w dorobku Jakuba Małeckiego. Wrażenie robi też liczba czytelników w serwisie Lubimy Czytać – po tę pozycję sięgnęło już blisko 10 tys. użytkowników portalu, co jest rekordową liczbą. Czy zatem mogliśmy czekać z zaserwowaniem czytelnikom tej powieści w nowej odsłonie?

Seria będzie kontynuowana

Na trylogii „Dygot”, „Ślady” i „Rdza” nie kończymy jednak naszych planów związanych z nowymi odsłonami klasyków Jakuba Małeckiego. W planach są kolejne pozycje, która ukażą się na rynku ze zmienionymi okładkami. O szczegółach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. Wszystkie książki Jakuba Małeckiego wraz z atrakcyjnymi gadżetami dostępne są na SQNStore.pl.

AKTUALNOŚCI

Zbierzmy razem 30 tys....

Wydawnictwo SQN ruszyło z akcją „30 tys. zł na 30. Finał WOŚP”.  Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz orkiestry, razem z piętnastoma autorami stworzyliśmy ebook Szepty, a Cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Piętnastu pisarzy i piętnaście opowiadań w wyjątkowym…

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top