fbpx

„Rdza” i „Ślady” z nowymi okładkami

dodano: 21 września 2021
Udostępnij:    Share Share

Kolejne książki Jakuba Małeckiego doczekały się nowych odsłon. Do „Dygotu”, który zaprezentowaliśmy w maju tego roku, dołączyły „Rdza” i „Ślady”. Obie powieści można już zamawiać w wersjach z nową okładką, które składają się na unikatową serię klasyków utrzymanych w jednym klimacie graficznym.

Dygot” to powieść, od której wielu czytelników zaczęło swoją przygodę z twórczością Jakuba Małeckiego. To też pierwsza wydana przez nas książka tego autora, po której Kuba dołączył do czołówki polskich pisarzy. Do dziś to właśnie ta pozycja ma najlepszą średnią not w serwisie Lubimy Czytać: 7,9. Lepiej oceniona, na ten moment, jest tylko najnowsza powieść autora, „Święto ognia”. Na jej pełną ocenę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, gdyż od premiery minął dopiero niecały tydzień.

„Ślady” – nominacja do Nagrody Literackiej „Nike”

Kolejną z wyjątkowych książek Jakuba Małeckiego są „Ślady„. Choć nie jest to klasyczna powieść, a zbiór opowiadań, to właśnie za tę pozycję pisarz otrzymał nominację do Nagrody Literackiej „Nike”. Choć nie udało się zdobyć lauru, czytelnicy do dziś mają duży sentyment do książki, przyznając jej wysokie oceny. W serwisie Lubimy Czytać publikacja ma średnią ocen 7,6. Nic dziwnego, że to właśnie ona stała się kolejną pozycją wytypowaną przez nas do odświeżonej formy.

„Rdza” – powieść, która rozczula

Jeszcze lepsze oceny ma „Rdza”, czyli opowieść o siedmioletnim Szymonie i jego babce Tośce. Ta książka ma średnią ocen 7,8, będąc drugim po „Dygocie” najwyżej ocenianym tytułem w dorobku Jakuba Małeckiego. Wrażenie robi też liczba czytelników w serwisie Lubimy Czytać – po tę pozycję sięgnęło już blisko 10 tys. użytkowników portalu, co jest rekordową liczbą. Czy zatem mogliśmy czekać z zaserwowaniem czytelnikom tej powieści w nowej odsłonie?

Seria będzie kontynuowana

Na trylogii „Dygot”, „Ślady” i „Rdza” nie kończymy jednak naszych planów związanych z nowymi odsłonami klasyków Jakuba Małeckiego. W planach są kolejne pozycje, która ukażą się na rynku ze zmienionymi okładkami. O szczegółach będziemy informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. Wszystkie książki Jakuba Małeckiego wraz z atrakcyjnymi gadżetami dostępne są na SQNStore.pl.

AKTUALNOŚCI

Call for music. Niech ...

Daj się pochłonąć najnowszej powieści Jakuba Małeckiego „Święto ognia” i stwórz piosenkę, która odda klimat fabuły, emocje bohaterów lub twoje wrażenia z lektury. „Święto ognia”, „Święto Wiosny” czy „Ognisty ptak” – żywioł ognia od zawsze inspirował muzyków, tancerzy i pisarzy. Jakub Małecki tytuł swojej…

„Święto ognia...

Nowa powieść autora głośnego „Dygotu”, gdy tylko rozpoczęła się jej przedsprzedaż, znalazła się na pierwszym miejscu w kategorii „literatura piękna” oraz na podium wśród wszystkich wydawanych tytułów. Także po oficjalnej premierze nie schodzi z czołowych miejsc sprzedaży i pozostaje w gronie książek, o których tej jesieni dyskutuje…

Wydawnictwo SQN i Labo...

Z wielką radością informujemy, że Wydawnictwo SQN oraz internetowa księgarnia sportowa labotiga.pl, nawiązały współpracę z Piastem Gliwice. Zawarta umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2022 roku i ma na celu popularyzację literatury wśród kibiców. Współpraca pomiędzy Piastem Gliwice i Wydawnictwem SQN ma na celu…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top