fbpx

SQN na Śląskich Targach Książki – stoisko nr 35

dodano: 9 listopada 2021
Udostępnij:    Share Share

Już w najbliższy weekend (12-14 listopada) będziemy gościć na Śląskich Targach Książki w Katowicach! Przygotowaliśmy dla Was fantastyczną ofertę (będą nowości i bestsellery) i dobrą promocję! UWAGA! W ramach targów odbędą się również spotkania z naszymi autorami!

Spotkanie Bartłomiej Jurecki „Twardy jak skała, silna jak halny”

Spotkanie z Bartłomiejem Jureckim — autorem projektu „Twardy jak skała, silna jak halny” odbędzie się w sobotę na Forum, a poprowadzi je Jerzy Kisielewski. W wydarzeniu weźmie udział gość specjalny.

Sobota 13 listopada, godz. 14.00, Forum

Bartłomiej Jurecki — nagradzany fotograf prasowy na co dzień związany z „Tygodnikiem Podhalańskim”, absolwent Krakowskiej Szkoły Artystycznej oraz Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych, m.in. sześciokrotnie zdobył Grand Press Photo, został laureatem amerykańskiego konkursu Pictures of the Year International organizowanego przez Instytut Dziennikarstwa Donalda W. Reynoldsa z Missouri School of Journalism. Jego prace wciąż są nagradzane, a za projekt „Twardy jak skała. Portrety polskich górali” zdobył dotychczas 11 nagród i wyróżnień w konkursach polskich i międzynarodowych.

portretygorali
Tomasz Gąsienica Mracielnik

Jakub Ćwiek – spotkanie poświęcone „Paniom Czarownym”

Spotkanie wokół najnowszej powieści Jakuba Ćwieka o polskim Salem „Panie Czarowne” poprowadzi w niedzielę na scenie głównej Szymon Kloska.

Sobota 14 listopada, godz. 14.00, Scena Główna

Jakub Ćwiek — człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Pisarz, komik stand-upowy, publicysta i podróżnik. Autor ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Najbardziej znany ze stworzenia uniwersum Kłamcy, do którego właśnie powraca, ale rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą Chłopcy – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana – czy polscy superbohaterowie.

Wydawnictwo SQN zaprasza na spotkania z autorami i po książki na stoisko nr 35!

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top