fbpx

SQN na Śląskich Targach Książki – stoisko nr 35

dodano: 9 listopada 2021
Udostępnij:    Share Share

Już w najbliższy weekend (12-14 listopada) będziemy gościć na Śląskich Targach Książki w Katowicach! Przygotowaliśmy dla Was fantastyczną ofertę (będą nowości i bestsellery) i dobrą promocję! UWAGA! W ramach targów odbędą się również spotkania z naszymi autorami!

Spotkanie Bartłomiej Jurecki „Twardy jak skała, silna jak halny”

Spotkanie z Bartłomiejem Jureckim — autorem projektu „Twardy jak skała, silna jak halny” odbędzie się w sobotę na Forum, a poprowadzi je Jerzy Kisielewski. W wydarzeniu weźmie udział gość specjalny.

Sobota 13 listopada, godz. 14.00, Forum

Bartłomiej Jurecki — nagradzany fotograf prasowy na co dzień związany z „Tygodnikiem Podhalańskim”, absolwent Krakowskiej Szkoły Artystycznej oraz Fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród fotograficznych, m.in. sześciokrotnie zdobył Grand Press Photo, został laureatem amerykańskiego konkursu Pictures of the Year International organizowanego przez Instytut Dziennikarstwa Donalda W. Reynoldsa z Missouri School of Journalism. Jego prace wciąż są nagradzane, a za projekt „Twardy jak skała. Portrety polskich górali” zdobył dotychczas 11 nagród i wyróżnień w konkursach polskich i międzynarodowych.

portretygorali
Tomasz Gąsienica Mracielnik

Jakub Ćwiek – spotkanie poświęcone „Paniom Czarownym”

Spotkanie wokół najnowszej powieści Jakuba Ćwieka o polskim Salem „Panie Czarowne” poprowadzi w niedzielę na scenie głównej Szymon Kloska.

Sobota 14 listopada, godz. 14.00, Scena Główna

Jakub Ćwiek — człowiek, który nie potrafi usiedzieć w miejscu. Pisarz, komik stand-upowy, publicysta i podróżnik. Autor ponad dwudziestu książek, a także licznych opowiadań, słuchowisk, artykułów, sztuk teatralnych i scenariuszy. Najbardziej znany ze stworzenia uniwersum Kłamcy, do którego właśnie powraca, ale rozwija też konsekwentnie światy, w których prym wiodą Chłopcy – dorośli pomagierzy Piotrusia Pana – czy polscy superbohaterowie.

Wydawnictwo SQN zaprasza na spotkania z autorami i po książki na stoisko nr 35!

AKTUALNOŚCI

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Mikołaj Sokół i Marek ...

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.   W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła…

Spotkajmy się na Targa...

Spotkania z czytelnikami, podpisywanie książek, długie rozmowy o literaturze… Targi Książki mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego bardzo nas cieszy, że tego typu imprezy wracają do kalendarza. W tym roku nie mogło nas zabraknąć w Warszawie, gdzie w dniach 26-29 maja będziemy czekać na Was wraz z naszymi…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top