fbpx

Jerzy Chromik nominowany do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego

dodano: 22 listopada 2021
Udostępnij:    Share Share

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy.

Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający się wysoką kulturą zawodową i osobistą. Partnerem nagrody jest BNP Paribas Bank Polska.

Jerzy Chromik jest m. in. autorem książki „Remanent”, wydanej w ramach serii SQN Originals, oraz współautorem książki byłego trenera piłkarskiej reprezentacji Polski Andrzeja Strejlaua.

Tak press.pl argumentuje nominację dla Pana Jerzego:

„Nominowany za to, że bez względu na miejsce pracy zawsze wzbudzał swoimi tekstami emocje, dbał o ich wysoką jakość – nie tylko jako autor, ale też redaktor. W ostatnich latach pracował w TVP Sport – pisał reportaże i przeprowadzał wywiady do serwisu internetowego telewizji publicznej, był też adiustatorem tekstów dziennikarzy sportowych występujących na wizji. Nestor dziennikarstwa sportowego – zaczynał w legendarnym tygodniku „Sportowiec”, był kierownikiem sportu w „Expressie Wieczornym”, publikował w „Meczu” i „Przeglądzie Sportowym”. Jesienią ukazała się książka „Remanent” z jego najgłośniejszymi tekstami.”

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie press.pl

AKTUALNOŚCI

„Adrenalina” – n...

„To nie jest Ewangelia boga, lecz dziennik 40-letniego faceta, który rozlicza się ze swoją przeszłością, a przyszłości patrzy prosto w oczy – jakby była kolejnym przeciwnikiem, któremu trzeba stawić czoło”. Adrenalina, nowa książka Zlatana Ibrahimovicia trafi do sprzedaży w Polsce już w 2022 roku! …

Autobiografia Scottie&...

Myśleliście, że o drużynie Chicago Bulls z lat 90-tych wiecie wszystko? Scottie Pippen chciałby, żebyście dowiedzieli się jeszcze więcej! Już na początku 2022 roku wydamy autobiografię 6-krotnego mistrza NBA przetłumaczoną na język polski. Kiedy polska premiera „Unguarded”? Premiera polskiej wersji książki…

Jerzy Chromik nominowa...

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy. Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top