fbpx

Jerzy Chromik nominowany do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego

dodano: 22 listopada 2021
Udostępnij:    Share Share

Jerzy Chromik, Radosław Leniarski i Michał Okoński zostali nominowani do Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego. „Press” przyzna ją już po raz siódmy.

Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego nagradzani są dziennikarze sportowi mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wyróżniający się wysoką kulturą zawodową i osobistą. Partnerem nagrody jest BNP Paribas Bank Polska.

Jerzy Chromik jest m. in. autorem książki „Remanent”, wydanej w ramach serii SQN Originals, oraz współautorem książki byłego trenera piłkarskiej reprezentacji Polski Andrzeja Strejlaua.

Tak press.pl argumentuje nominację dla Pana Jerzego:

„Nominowany za to, że bez względu na miejsce pracy zawsze wzbudzał swoimi tekstami emocje, dbał o ich wysoką jakość – nie tylko jako autor, ale też redaktor. W ostatnich latach pracował w TVP Sport – pisał reportaże i przeprowadzał wywiady do serwisu internetowego telewizji publicznej, był też adiustatorem tekstów dziennikarzy sportowych występujących na wizji. Nestor dziennikarstwa sportowego – zaczynał w legendarnym tygodniku „Sportowiec”, był kierownikiem sportu w „Expressie Wieczornym”, publikował w „Meczu” i „Przeglądzie Sportowym”. Jesienią ukazała się książka „Remanent” z jego najgłośniejszymi tekstami.”

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na stronie press.pl

AKTUALNOŚCI

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Mikołaj Sokół i Marek ...

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.   W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła…

Spotkajmy się na Targa...

Spotkania z czytelnikami, podpisywanie książek, długie rozmowy o literaturze… Targi Książki mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego bardzo nas cieszy, że tego typu imprezy wracają do kalendarza. W tym roku nie mogło nas zabraknąć w Warszawie, gdzie w dniach 26-29 maja będziemy czekać na Was wraz z naszymi…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top