fbpx

Guillem Balagué odwiedził Polskę, by promować książkę „Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg”.

dodano: 6 grudnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Hiszpański dziennikarz, Guillem Balagué, w listopadzie przyleciał do Polski, by promować swoją najnowszą książkę Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg. Autor wielu znakomitych biografii piłkarskich spotkał się z dziennikarzami, by porozmawiać o życiu legendy futbolu, ale też o bieżących sprawach – między innymi o Złotej Piłce.

Tuż przed rocznicą śmierci bohatera Argentyńczyków Balagué porozmawiał o Maradonie m. in. z Jarosławem Kolińskim z Przeglądu Sportowego (rozmowa dostępna do przeczytania TUTAJ) i z Przemysławem Iwańczykiem z TOK FM (zapis audycji możecie odsłuchać TUTAJ).

Guillem Balagué w wywiadzie dla FCBarca.com

Specjalny materiał z rozmowy, która odbyła się w sklepie R-GOL, opublikował już również portal FCBarca.com. Zobaczcie sami!

Balagué w studio TVP Sport

Bardzo ciekawego wywiadu nasz autor udzielił również Maciejowi Iwańskiemu. Cała rozmowa została już wyemitowana i jest dostępna na stronie sport.tvp.pl. Znajdziecie ją klikając TUTAJ. Dowiecie się, co Balagué sądzi o porównywaniu Messiego do Maradony, kto według niego powinien zdobyć Złotą Piłkę i czy Barcelona ma szansę wyjść z kryzysu.

Robert Lewandowski i Złota Piłka

Hiszpan rozmawiał też o plebiscycie France Football i szansach Roberta Lewandowskiego na wygranie Złotej Piłki z innymi dziennikarzami. Więcej na ten temat dowiecie się chociażby z rozmowy Marka Wawrzynowskiego dla WP SportoweFakty, którą znajdziecie TUTAJ.

W trakcie trzydniowego pobytu w Warszawie Balagué miał okazję udzielić kilku wywiadów, ale też poznać polską historię. Odwiedził Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Pałac Kultury i Nauki, gdzie spotkał swojego dobrego znajomego, samego… Awrama Granta, byłego managera m. in. Chelsea i West Ham United.

Książka z autografem autora dostępna w księgarni sportowej LaBotiga.pl

AKTUALNOŚCI

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Guillem Balagué odwied...

Hiszpański dziennikarz, Guillem Balagué, w listopadzie przyleciał do Polski, by promować swoją najnowszą książkę Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg. Autor wielu znakomitych biografii piłkarskich spotkał się z dziennikarzami, by porozmawiać o życiu legendy futbolu, ale też o bieżących sprawach – między innymi o Złotej Piłce. …

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top