fbpx

Guillem Balagué odwiedził Polskę, by promować książkę „Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg”.

dodano: 6 grudnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Hiszpański dziennikarz, Guillem Balagué, w listopadzie przyleciał do Polski, by promować swoją najnowszą książkę Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg. Autor wielu znakomitych biografii piłkarskich spotkał się z dziennikarzami, by porozmawiać o życiu legendy futbolu, ale też o bieżących sprawach – między innymi o Złotej Piłce.

Tuż przed rocznicą śmierci bohatera Argentyńczyków Balagué porozmawiał o Maradonie m. in. z Jarosławem Kolińskim z Przeglądu Sportowego (rozmowa dostępna do przeczytania TUTAJ) i z Przemysławem Iwańczykiem z TOK FM (zapis audycji możecie odsłuchać TUTAJ).

Guillem Balagué w wywiadzie dla FCBarca.com

Specjalny materiał z rozmowy, która odbyła się w sklepie R-GOL, opublikował już również portal FCBarca.com. Zobaczcie sami!

Balagué w studio TVP Sport

Bardzo ciekawego wywiadu nasz autor udzielił również Maciejowi Iwańskiemu. Cała rozmowa została już wyemitowana i jest dostępna na stronie sport.tvp.pl. Znajdziecie ją klikając TUTAJ. Dowiecie się, co Balagué sądzi o porównywaniu Messiego do Maradony, kto według niego powinien zdobyć Złotą Piłkę i czy Barcelona ma szansę wyjść z kryzysu.

Robert Lewandowski i Złota Piłka

Hiszpan rozmawiał też o plebiscycie France Football i szansach Roberta Lewandowskiego na wygranie Złotej Piłki z innymi dziennikarzami. Więcej na ten temat dowiecie się chociażby z rozmowy Marka Wawrzynowskiego dla WP SportoweFakty, którą znajdziecie TUTAJ.

W trakcie trzydniowego pobytu w Warszawie Balagué miał okazję udzielić kilku wywiadów, ale też poznać polską historię. Odwiedził Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Pałac Kultury i Nauki, gdzie spotkał swojego dobrego znajomego, samego… Awrama Granta, byłego managera m. in. Chelsea i West Ham United.

Książka z autografem autora dostępna w księgarni sportowej LaBotiga.pl

AKTUALNOŚCI

Rekordowa frekwencja n...

18 maja 2022 roku w nowym Centrum Konferencyjnym Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbyło się spotkanie autorskie z Antonim Piechniczkiem poświęcone książce pt. „Antoni Piechniczek. Bezkompromisowa biografia”. Publikacja z serii SQN Originals miała oficjalną premierę 3 maja, w dniu 80. urodzin Antoniego Piechniczka, byłego piłkarza…

Książki „Pana Ta...

Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Marcinem Korczykiem, znanym szerzej jako „Pan Tabletka”. Marcin jest magistrem farmacji, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, farmaceutą praktykiem i ekspertem ds. naturalnych sposobów na zdrowie i odporność. Od 2017 roku prowadzi bloga pantabletka.pl oraz jest autorem książek:…

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top