fbpx

Sportowa Książka Roku: Nominacje dla 20 książek SQN!

dodano: 31 grudnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN!

Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w ostatnim roku trafiły do sprzedaży naszym nakładem i zagościły na Waszych półkach.

Książki napisane przez polskich autorów i wydane przez SQN, które zostały nominowane w plebiscycie:

Książki napisane przez zagranicznych autorów i wydane przez SQN, które zostały nominowane w plebiscycie:

Powszechne wybory uzupełnią nagrody ekspertów w pięciu kategoriach: piłka nożna, biografie, historia, góry i fitness.

Sportowa Książka Roku – jak głosować?

Wyboru Sportowej Książki Roku będzie można dokonać od 1 stycznia na stronie plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl. W każdej kategorii do oddania będą maksymalnie dwa głosy. Zostaną one zaliczone po kliknięciu potwierdzenia, które dostarczone zostanie na wskazany wcześniej adres e-mail. Głosowanie potrwa do 31 stycznia.

Patronami medialnymi Plebiscytu są Canal+, Goal.pl, smakksiazki.pl, Retro Futbol, Piłkarski Biznes i Stowarzyszenie Sportowa Kultura.

Wszystkie nasze nominowane książki można nabyć w największej internetowej księgarni sportowej – labotiga.pl.

AKTUALNOŚCI

Dodruki #09: „Po...

Komu książkę, komu? Bardzo chcemy, żeby nasza oferta była dla Was zawsze dostępna, stąd też na bieżąco zlecamy dodruki książek, których nakład już się wyczerpał. Nawet jeśli nie mogliście znaleźć w księgarniach jakiegoś tytułu, sprawdźcie koniecznie nasza listę, bo być może ponownie trafił do sprzedaży. …

Sportowa Książka Roku:...

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN! Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w…

Guillem Balagué odwied...

Hiszpański dziennikarz, Guillem Balagué, w listopadzie przyleciał do Polski, by promować swoją najnowszą książkę Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg. Autor wielu znakomitych biografii piłkarskich spotkał się z dziennikarzami, by porozmawiać o życiu legendy futbolu, ale też o bieżących sprawach – między innymi o Złotej Piłce. …

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top