fbpx

Sportowa Książka Roku: Nominacje dla 20 książek SQN!

dodano: 31 grudnia 2021
Udostępnij:    Share Share

Już 1 stycznia rusza 9. edycja plebiscytu na Sportową Książkę Roku. Czytelnicy tradycyjnie będą mogli oddać głos w kategoriach na najlepszą polską i zagraniczną książkę. Nominowanych zostało łącznie aż 20 pozycji wydanych przez SQN!

Wyróżnionych zostało 7 polskich i 13 zagranicznych tytułów, które w ostatnim roku trafiły do sprzedaży naszym nakładem i zagościły na Waszych półkach.

Książki napisane przez polskich autorów i wydane przez SQN, które zostały nominowane w plebiscycie:

Książki napisane przez zagranicznych autorów i wydane przez SQN, które zostały nominowane w plebiscycie:

Powszechne wybory uzupełnią nagrody ekspertów w pięciu kategoriach: piłka nożna, biografie, historia, góry i fitness.

Sportowa Książka Roku – jak głosować?

Wyboru Sportowej Książki Roku będzie można dokonać od 1 stycznia na stronie plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl. W każdej kategorii do oddania będą maksymalnie dwa głosy. Zostaną one zaliczone po kliknięciu potwierdzenia, które dostarczone zostanie na wskazany wcześniej adres e-mail. Głosowanie potrwa do 31 stycznia.

Patronami medialnymi Plebiscytu są Canal+, Goal.pl, smakksiazki.pl, Retro Futbol, Piłkarski Biznes i Stowarzyszenie Sportowa Kultura.

Wszystkie nasze nominowane książki można nabyć w największej internetowej księgarni sportowej – labotiga.pl.

AKTUALNOŚCI

Rekordowa frekwencja n...

18 maja 2022 roku w nowym Centrum Konferencyjnym Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbyło się spotkanie autorskie z Antonim Piechniczkiem poświęcone książce pt. „Antoni Piechniczek. Bezkompromisowa biografia”. Publikacja z serii SQN Originals miała oficjalną premierę 3 maja, w dniu 80. urodzin Antoniego Piechniczka, byłego piłkarza…

Książki „Pana Ta...

Z wielką przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Marcinem Korczykiem, znanym szerzej jako „Pan Tabletka”. Marcin jest magistrem farmacji, absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, farmaceutą praktykiem i ekspertem ds. naturalnych sposobów na zdrowie i odporność. Od 2017 roku prowadzi bloga pantabletka.pl oraz jest autorem książek:…

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top