fbpx

Zbierzmy razem 30 tys. zł na 30. Finał WOŚP.

dodano: 18 stycznia 2022
Udostępnij:    Share Share

Wydawnictwo SQN ruszyło z akcją „30 tys. zł na 30. Finał WOŚP”.  Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz orkiestry, razem z piętnastoma autorami stworzyliśmy ebook Szepty, a Cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany zostanie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Piętnastu pisarzy i piętnaście opowiadań w wyjątkowym zbiorze. Cenieni przez Was autorzy dokładają swoją cegiełkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ich teksty zebraliśmy w e-booku Szepty, a cały przychód z jego sprzedaży przeznaczamy na rzecz WOŚP.

Przed Wami 428 stron wspaniałej lektury.

Agnieszka Hałas, Agnieszka Szmatoła, Aneta Jadowska, Grzegorz Gajek, Jakub Małecki, Magdalena Kubasiewicz, Magdalena Świerczek-Gryboś, Marcin Mortka, Martyna Raduchowska, Milena Wójtowicz, Paweł Radziszewski, Piotr Chojnowski, Sebastian Sadlej, Tomasz Duszyński, Tomasz Maruszewski  –  to ich teksty zebraliśmy w e-booku Szepty, a cały przychód z jego sprzedaży przeznaczamy na rzecz WOŚP.

Na stworzonej specjalnie na potrzeby zbiórki stronie możecie na bieżąco śledzić rosnącą z każdą minutą kwotę, jaką udaje się nam zebrać, przejść do zakupu ebooka, a także poznać fragment jednego z opowiadań i poznać krótki opis każdego z tekstów.

Dziękujemy za zaangażowanie naszym wspaniałym autorkom i autorom, którzy tworząc Szepty, zrezygnowali z wynagrodzenia za swoje opowiadania.

Wierzymy, że oprócz wsparcia WOŚP jest to dobra okazja do przeczytania nowych opowiadań ulubionych autorów i jednocześnie szansa, by poznać pióro pisarek i pisarzy, których książek jeszcze nie czytaliście.

Ebook dostępny od 12 do 30 stycznia wyłącznie na SQNStore.pl!

KSIĄŻKI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

AKTUALNOŚCI

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Mikołaj Sokół i Marek ...

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.   W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła…

Spotkajmy się na Targa...

Spotkania z czytelnikami, podpisywanie książek, długie rozmowy o literaturze… Targi Książki mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego bardzo nas cieszy, że tego typu imprezy wracają do kalendarza. W tym roku nie mogło nas zabraknąć w Warszawie, gdzie w dniach 26-29 maja będziemy czekać na Was wraz z naszymi…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top