fbpx

Małgorzata Glinka-Mogentale wyda autobiografię. „Będzie bardzo szczera”

dodano: 3 lutego 2022
Udostępnij:    Share Share

Jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii wyda u nas swoją książkę! Małgorzata Glinka-Mogentale przygotowuje autobiografię, która swą premierę będzie mieć w trakcie rozgrywanych w 2022 roku w Polsce mistrzostw świata siatkarek.

Informacja prasowa

Mecenasem wydania książki, na którą czeka nie tylko wielu kibiców polskiego sportu, została Firma Roleski. Sponsor Tytularny pierwszoligowej drużyny siatkarek Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów ambitnie wkracza do świata żeńskiej siatkówki, chcąc w tym sezonie wywalczyć awans do elity siatkarek – TAURON Ligi.

Małgorzata Glinka-Mogentale to jedna z najlepszych polskich siatkarek w historii. Dwukrotna mistrzyni Europy rozegrała 286 meczów w biało-czerwonych barwach, w swojej niezwykle bogatej karierze klubowej triumfowała m.in. dwukrotnie w Lidze Mistrzyń. Obecnie prowadzi Fundację, realizującą sportowe projekty przeznaczone dla dzieci i młodzieży – Glinka Academy.

– To będzie książka nie tylko o sporcie, lecz przede wszystkim o kobiecie, matce i żonie w sporcie. Mam nadzieję, że spełni ona Wasze oczekiwania, tak jak ja spełniałam je na boisku. Myślałam dłuższy czas, czy napisać taką książkę. Wydaje mi się, iż miałam na tyle interesującą karierę i przygodę z siatkówką, że warto się tym wszystkim podzielić z moimi wspaniałymi kibicami, którzy dopingowali mnie przez ponad dwadzieścia lat. Bardzo dziękuję Firmie Roleski za to, że wspiera mnie w wydaniu mojej autobiografii. Dzięki tej współpracy będziemy mieli większe możliwości dotarcia z książką nie tylko do kibiców sportu

– powiedziała Małgorzata Glinka-Mogentale.

Firma Roleski została głównym Mecenasem Wydania autobiografii, w ramach umowy działania promujące potrwają przez cały 2022 rok. Sponsor skupia się w tej chwili także na budowie silnego ośrodka siatkarskiego w Tarnowie – jest Sponsorem Tytularnym żeńskiej drużyny Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów, która lideruje na zapleczu TAURON Ligi.

– Dwa lata temu Firma Roleski podjęła się budowania silnego ośrodka siatkarskiego w Tarnowie. W tym sezonie zbudowaliśmy zespół, który ma jeden cel – awansować. Oczywiście to jest sport i wszystko może się wydarzyć, lecz mamy jasne założenia i będziemy chcieli je zrealizować. Trzeba sobie stawiać ambitne cele. Dlatego z wielką przyjemnością przystąpiliśmy także do wspólnego projektu z Małgorzatą Glinką, czyli promowania jej autobiografii. Gosia jest wspaniałym sportowcem, najbardziej utytułowaną polską siatkarką i to dla nas zaszczyt móc wspierać wydanie tej książki

– mówi Piotr Szablowski, Dyrektor Generalny Firmy Roleski.

Przypomnijmy, że książka powstaje przy udziale Kamila Składowskiego, autora m.in. biografii Andrei Anastasiego „Licencja na trenowanie” – także wydanej wspólnie z Wydawnictwem SQN.

– Jesteśmy już po wielu godzinach rozmów, wielu nagranych materiałach. Książka zainteresuje nie tylko kibiców sportu, będzie w niej wiele prywatnych anegdot, Małgosia wyjaśni dokładnie przyczyny konfliktu z trenerem Andrzejem Niemczykiem, opowie o kulisach sukcesu „Złotek” i wygrywania Ligi Mistrzyń z Vakifbankiem, przedstawi także najbardziej wzruszające i smutne momenty swojej kariery. Warto czekać na osobistą opowieść Gosi, która jako pierwsza ze „Złotek” zdecydowała się na napisanie wspomnień

– opowiada Składowski.

Premiera książki, którą będzie można kupić między innymi w naszej księgarni internetowej labotiga.pl, planowana jest na 2022 rok, bardzo ważny dla biało-czerwonych. Właśnie nasz kraj oraz Holandia będą wspólnie gospodarzami mistrzostw świata kobiet. Książka jednej z kluczowych „Złotek” trenera Andrzeja Niemczyka ukaże się zatem w wyjątkowo siatkarskim klimacie.

Więcej o Mecenasie Wydania:
Firma Roleski to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, od ponad 40 lat związane z produkcją spożywczą. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem produktów premium w postaci ketchupów, majonezów, musztard, sosów, dressingów, bulionów, marynat oraz octów. W ostatnim czasie nasze portfolio zostało wzbogacone o najwyższej jakości serię produktów ekologicznych w skład których wchodzą musztardy bio, ketchupy bio oraz koncentrat pomidorowy bio.
Jakość naszych produktów, to dla nas jedna z najważniejszych kwestii. Wszystkie nasze produkty nie zawierają konserwantów. Nasze cele osiągamy dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, wysokiej jakości technologii, najwyższej klasy urządzeń oraz automatyzacji etapów produkcji. Jakość to najwyższy atut marki. Jej gwarantem jest nazwisko założycieli i właścicieli firmy, którzy również jako konsumenci swoich produktów nieustannie czuwają nad ich renomą.

AKTUALNOŚCI

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Mikołaj Sokół i Marek ...

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.   W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła…

Spotkajmy się na Targa...

Spotkania z czytelnikami, podpisywanie książek, długie rozmowy o literaturze… Targi Książki mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego bardzo nas cieszy, że tego typu imprezy wracają do kalendarza. W tym roku nie mogło nas zabraknąć w Warszawie, gdzie w dniach 26-29 maja będziemy czekać na Was wraz z naszymi…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top