fbpx

Wydawnictwo SQN i Labotiga.pl partnerami Polskiego Związku Rugby

dodano: 14 marca 2022
Udostępnij:    Share Share

Z ogromną radością informujemy, że Wydawnictwo SQN oraz internetowa księgarnia sportowa www.labotiga.pl nawiązały współpracę z Polskim Związkiem Rugby. Ma ona na celu propagowanie czytelnictwa w Polsce – zarówno wśród starszych, jak i tych młodszych.

W ramach współpracy reprezentantki i reprezentanci Polski otrzymali dwa tytuły książek, które mają wpłynąć na ich rozwój – zarówno ten boiskowy, jak i mentalny. Lekturami, które trafiły do naszych reprezentantów są: „Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu” autorstwa Jocko Willinka i Leifa Babina oraz „Kopalnie Talentów. Jak odkryć i rozwinąć talent u siebie i u innych” autorstwa Rasmusa Ankersena. Biało-czerwoni zaprezentują te tytuły swoim odbiorcom oraz zachęcą do przeczytania ich na swoich mediach społecznościowych. Ponadto dla wszystkich kibiców rugby przygotowany został specjalny kod rabatowy w najlepszej sportowej księgarni w Polsce – www.Labotiga.pl. Wystarczy użyć hasła „PZRugby”.

Reprezentacja Polski mężczyzn już 19 marca rozegra arcyważny mecz z reprezentacją Belgii. Obecnie biało-czerwoni są liderem grupy i głównym faworytem do awansu do dywizji Rugby Europe Trophy. Decydujący mecz zostanie rozegrany w Polsce – kwietnia. Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport, a swoją obecność podczas tego meczu zaznaczy także nasze wydawnictwo.

Panie występujące w siedmioosobowym zespole (olimpijskim) od 2016 roku rywalizują w europejskiej elicie. Przed rokiem wywalczyły srebrny medal mistrzostw Europy i w tym roku także są jednymi z faworytek do walki o medale. Niewykluczone, że o tytuł powalczą nad Wisłą.

Wierzymy, że wspólnie działania z Polskim Związkiem Rugby przyczyni się do większej popularności książek zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych kibiców. Kto wie, może ta współpraca zaowocuje również pierwszą książką o rugby w ofercie naszego wydawnictwa?

AKTUALNOŚCI

Samantha Shannon
„Korzenie chaosu” R...

Samantha Shannon w swoim cyklu „Korzenie chaosu” odnosi się do bardzo aktualnych tematów. Do tematów, które są bliskie współczesnym kobietom. Osadzenie w historyczno-fantastycznym klimacie sprawia, że wydźwięk haseł „równouprawnienie”  i „feminizm” jest bardzo mocny w kontekście bohaterek. „Dzień nastania nocy” to druga część cyklu….

To były wspaniałe Targ...

Tegoroczne Targi Książki były dla nas wyjątkowe: rekordowa liczba autorów i spotkań, mnóstwo autografów i dedykacji oraz najważniejsze – setki, jeśli nie tysiące, zadowolonych czytelników. Dziękujemy, że tak licznie stawiliście się w Hali Expo i cierpliwie czekaliście w kolejkach do autorów! Nie było dotychczas…

Tomasz Duszyński ze &#...

Podczas 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie wręczono nagrody na najlepsze książki kryminalne wydane w 2021 roku. „Złoty Pocisk” w kategorii Najlepsza Polska Powieść Kryminalno-Historyczna 2021 trafił do naszego autora, Tomasza Duszyńskiego za książkę Glatz. Zamieć! – Ogromnie się cieszę, dziękuję jury i organizatorowi magazynowi „Pocisk…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top