fbpx

Wydawnictwo SQN i Labotiga.pl partnerami Polskiego Związku Rugby

dodano: 14 marca 2022
Udostępnij:    Share Share

Z ogromną radością informujemy, że Wydawnictwo SQN oraz internetowa księgarnia sportowa www.labotiga.pl nawiązały współpracę z Polskim Związkiem Rugby. Ma ona na celu propagowanie czytelnictwa w Polsce – zarówno wśród starszych, jak i tych młodszych.

W ramach współpracy reprezentantki i reprezentanci Polski otrzymali dwa tytuły książek, które mają wpłynąć na ich rozwój – zarówno ten boiskowy, jak i mentalny. Lekturami, które trafiły do naszych reprezentantów są: „Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu” autorstwa Jocko Willinka i Leifa Babina oraz „Kopalnie Talentów. Jak odkryć i rozwinąć talent u siebie i u innych” autorstwa Rasmusa Ankersena. Biało-czerwoni zaprezentują te tytuły swoim odbiorcom oraz zachęcą do przeczytania ich na swoich mediach społecznościowych. Ponadto dla wszystkich kibiców rugby przygotowany został specjalny kod rabatowy w najlepszej sportowej księgarni w Polsce – www.Labotiga.pl. Wystarczy użyć hasła „PZRugby”.

Reprezentacja Polski mężczyzn już 19 marca rozegra arcyważny mecz z reprezentacją Belgii. Obecnie biało-czerwoni są liderem grupy i głównym faworytem do awansu do dywizji Rugby Europe Trophy. Decydujący mecz zostanie rozegrany w Polsce – kwietnia. Spotkanie będzie transmitowane w TVP Sport, a swoją obecność podczas tego meczu zaznaczy także nasze wydawnictwo.

Panie występujące w siedmioosobowym zespole (olimpijskim) od 2016 roku rywalizują w europejskiej elicie. Przed rokiem wywalczyły srebrny medal mistrzostw Europy i w tym roku także są jednymi z faworytek do walki o medale. Niewykluczone, że o tytuł powalczą nad Wisłą.

Wierzymy, że wspólnie działania z Polskim Związkiem Rugby przyczyni się do większej popularności książek zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych kibiców. Kto wie, może ta współpraca zaowocuje również pierwszą książką o rugby w ofercie naszego wydawnictwa?

AKTUALNOŚCI

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Mikołaj Sokół i Marek ...

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.   W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła…

Spotkajmy się na Targa...

Spotkania z czytelnikami, podpisywanie książek, długie rozmowy o literaturze… Targi Książki mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego bardzo nas cieszy, że tego typu imprezy wracają do kalendarza. W tym roku nie mogło nas zabraknąć w Warszawie, gdzie w dniach 26-29 maja będziemy czekać na Was wraz z naszymi…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top