fbpx

Książka dla Ciebie, pomoc dla Ukrainy – targi książki w Poznaniu 

dodano: 22 marca 2022
Udostępnij:    Share Share

Targi w Poznaniu za nami, dziękujemy za tłumne przybycie, zakup książek, a co z tym się wiąże, za wspólne wsparcie Ukrainy. Przypominamy, że cały dochód z zakupionych przez Was książek w ramach piątkowej sprzedaży, przekazujemy na pomoc w Ukrainie i uchodźcom w Polsce. Niniejszy wpis ma charakter informacyjny, chcemy, żebyście wiedzieli, na jakie konkretnie projekty zostaną przekazane zgromadzone środki.

Po raz drugi wspieramy Federację Funduszy Lokalnych w Polsce

Po raz drugi wsparliśmy Federację Funduszy Lokalnych w Polsce, za przekazane pieniądze zakupiono już krótkofalówki, które trafią do Ukrainy. Misją organizacji jest promocja filantropii lokalnej oraz rozwój funduszy lokalnych w Polsce, ale w czasie wojny również za granicą. Co więcej, tworzy ona  przestrzeń i szuka możliwości rozwoju dla działań prospołecznych i biznesowych opartych na wspólnych celach i wartościach. Tym razem ponownie wspierając tę inicjatywę, powierzamy środki na zakup najbardziej potrzebnego sprzętu elektronicznego, który trafi do Ukrainy.

Podaruj książkę ukraińskim dzieciom – inicjatywa zakupu książek od ukraińskich wydawców dla uchodźców

Podaruj książę ukraińskim dzieciom to inicjatywa Fundacji Metropolia Dzieci i osób zaangażowanych bezpośrednio w promocję czytelnictwa (powiązanych z rynkiem książki). Projekt zakłada trzy główne cele. Pierwszym jest zapewnienie ukraińskim dzieciom dotkniętym tragedią wojny dostępu do książek napisanych w ich języku ojczystym. Kolejny to wspieracie ukraińskich wydawców przez bezpośredni zakup ich książek. Ostatni cel obejmuje udostępnianie wartościowych materiałów i pomocy do pracy z dziećmi.

Dziękujemy Wam, naszym Czytelnikom, że mogliśmy wesprzeć te dwie inicjatywy. Gdy tak trudno pojąć ogrom zła, który dzieje się za naszymi granicami, patrzymy z nadzieją i optymizmem na to, jak potrafimy się jednoczyć, by pomagać w ramach różnych inicjatyw.

AKTUALNOŚCI

Tomasz Duszyński walcz...

Jury Konkursu o Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa wybrało 10 książek, które przeszły do kolejnego etapu konkursu. Wśród nich jest „Fenomen z Warszawy” Tomasza Duszyńskiego.

Mikołaj Sokół i Marek ...

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce Mikołaj Sokół oraz legendarny trener żużlowej reprezentacji Polski Marek Cieślak ściągnęli na spotkania autorskie setki osób! „Szybko, szybciej, najszybciej” i „Marek Cieślak. Rozliczenie” to najlepiej sprzedające się książki sportowe w Polsce.   W dniu premiery książki Mikołaja Sokoła…

Spotkajmy się na Targa...

Spotkania z czytelnikami, podpisywanie książek, długie rozmowy o literaturze… Targi Książki mają swój niepowtarzalny klimat, dlatego bardzo nas cieszy, że tego typu imprezy wracają do kalendarza. W tym roku nie mogło nas zabraknąć w Warszawie, gdzie w dniach 26-29 maja będziemy czekać na Was wraz z naszymi…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top