fbpx

Opolanie, nadciągamy!

dodano: 30 maja 2022
Udostępnij:    Share Share

Ledwo zakończyły się Targi Książki w Warszawie, a my szykujemy się już do kolejnego spotkania z czytelnikami, tym razem w Opolu. W stolicy województwa opolskiego pojawimy się nie tylko my z naszymi książkami, ale też fantastyczni autorzy: Aneta Jadowska i Jakub Ćwiek. Będzie się działo!

W przeciwieństwie do Targów Książki w stolicy, które częściowo odbywały się plenerowo, prognoza pogody na weekend 3-5 czerwca zapowiada się dużo lepiej. Słoneczko ma pięknie przygrzewać, dzięki czemu aura powinna być dużo bardziej sprzyjająca książkowym fanatykom.

Podczas 6. Festiwalu Książki w Opolu czekają na Was nie tylko nasze targowe promocje, ale przede wszystkim spotkania z autorami: Anetą Jadowską i Jakubem Ćwiekiem. Plan spotkań przedstawia się następująco:

Niedziela (5 czerwca)

11.00-12.00 Scena plenerowa – spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

12.00-13.00 Scena plenerowa – spotkanie z Anetą Jadowską

Zaraz po spotkaniach zapraszamy do specjalnej strefy obok sceny, gdzie autorzy będą podpisywać dla Was książki. Będzie też okazja do zamienienia kilku słów i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii. Przez cały czas trwania targów będziecie mogli również skorzystać na naszym stoisku ze specjalnej promocji 3 za 2, w której kupując trzy książki, zapłacicie tylko za dwie.

Do zobaczenia w Opolu!

AKTUALNOŚCI

„Bolko” i ciekawostki ...

„Bolko” wciąga czytelnika w świat słowiańskiej kultury. Nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć konnych wojaży, brutalnych waśni, czy właśnie dzierżących ostre miecze wojaków. W głównym centrum zainteresowania znalazł się tytułowy Bolko – powszechnie znany jako Bolesław Chrobry, władca z dynastii Piastów i pierwszy koronowany król Polski. …

Premiera książki „Wszy...

Specjalna konferencja prasowa poprzedziła premierę książki „Małgorzata Glinka – Wszystkie odcienie złota. Wybitna siatkarka, dwukrotna mistrzyni Europy otworzyła się przed czytelnikami, a jak sama mówi, książka jest dla niej podziękowaniem dla wszystkich, którzy kibicowali polskim siatkarkom. – To dla mnie jak pożegnalny mecz, którego nigdy nie miałam…

Szukasz najlepszego sp...

Okres wakacyjny to świetny moment na rozwijanie swoich sportowych pasji. Tyczy się to zarówno aktywności fizycznej, jak i znajomości danej dyscypliny. Sklep online Sportano oferuje bogaty wybór sprzętu i akcesoriów dla wszystkich miłośników sportu. W ofercie znalazła się również literatura Wydawnictwa SQN, skupiająca się na rozmaitych aspektach…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top