fbpx

Opolanie, nadciągamy!

dodano: 30 maja 2022
Udostępnij:    Share Share

Ledwo zakończyły się Targi Książki w Warszawie, a my szykujemy się już do kolejnego spotkania z czytelnikami, tym razem w Opolu. W stolicy województwa opolskiego pojawimy się nie tylko my z naszymi książkami, ale też fantastyczni autorzy: Aneta Jadowska i Jakub Ćwiek. Będzie się działo!

W przeciwieństwie do Targów Książki w stolicy, które częściowo odbywały się plenerowo, prognoza pogody na weekend 3-5 czerwca zapowiada się dużo lepiej. Słoneczko ma pięknie przygrzewać, dzięki czemu aura powinna być dużo bardziej sprzyjająca książkowym fanatykom.

Podczas 6. Festiwalu Książki w Opolu czekają na Was nie tylko nasze targowe promocje, ale przede wszystkim spotkania z autorami: Anetą Jadowską i Jakubem Ćwiekiem. Plan spotkań przedstawia się następująco:

Niedziela (5 czerwca)

11.00-12.00 Scena plenerowa – spotkanie z Jakubem Ćwiekiem

12.00-13.00 Scena plenerowa – spotkanie z Anetą Jadowską

Zaraz po spotkaniach zapraszamy do specjalnej strefy obok sceny, gdzie autorzy będą podpisywać dla Was książki. Będzie też okazja do zamienienia kilku słów i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii. Przez cały czas trwania targów będziecie mogli również skorzystać na naszym stoisku ze specjalnej promocji 3 za 2, w której kupując trzy książki, zapłacicie tylko za dwie.

Do zobaczenia w Opolu!

AKTUALNOŚCI

Audiobook “Opowieści z...

Część naszych czytelników zapoznała się już z poruszającymi “Opowieściami z Białej Doliny” autorstwa Przemka Corso, wzbogaconymi pięknymi ilustracjami Marceliny. Ten wymyślony przez nich świat to dopiero początek wspólnych przygód. Wreszcie możemy Wam zdradzić więcej szczegółów dotyczących słuchowiska. Już 15 lipca będzie miała miejsce premiera pierwszego odcinka OPOWIEŚCI…

Nominacje do nagrody i...

Istniejąca od 1985 roku Nagroda im. Janusza A. Zajdla przyznawana jest przez miłośników fantastyki autorom najlepszych polskich utworów fantastycznych w dwóch kategoriach: powieści i opowiadania. Zobaczcie sami, kto został nominowany w tym…

grip - ksiazka o zarzadzaniu
„Metoda GRIP Jak...

Każdego dnia musimy odnaleźć się w trybie zadaniowym, a to sprawia, że pośród ogromu działań łatwo poczuć utratę kontroli, a nawet paraliż w osiąganiu kolejnych celów. Musimy ustalać priorytety, grafiki, planować i odnajdywać się w natłoku powierzonych nam zadań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top