fbpx

Zdjęcie z naszej książki nominowane w konkursie Grand Press Photo 2022

dodano: 31 maja 2022
Udostępnij:    Share Share

Zdjęcie zrobione przez Martynę Niećko (Gazeta Wyborcza), które pochodzi z książki „AMP Futbol. Jedną nogą w finale”, zostało nominowane do Grand Press Photo w kategorii „Single – Culture, hobby, sport”.

Książka jest zbiorem reportaży znanych i cenionych dziennikarzy sportowych i opowiada o piłkarskich herosach po amputacjach. Autorzy książki postanowili zgłębić świat ludzi, dla których futbol to coś więcej niż sport. Odkryj wyjątkowe i poruszające historie o tym, jak piłka nożna potrafi dawać drugie życie. Nawet w najbardziej dramatycznych okolicznościach.

Zdjęcie Martyny Niećko przedstawia ośmioletniego Maćka, który jest zawodnikiem kadry AMP Futbol Junior. Chłopiec w wieku dwóch lat wygrał walkę z rakiem, jednak dwa lata później po nieszczęśliwym wypadku stracił nogę. Swoją pasję odnalazł w piłce nożnej.

Więcej informacji o książce można znaleźć tutaj. 

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top