fbpx

Samantha Shannon w Polsce! SQN na Pyrkonie

dodano: 9 czerwca 2022
Udostępnij:    Share Share

Pierwsza popandemiczna edycja festiwalu, który znają i kochają tysiące fanów szeroko rozumianej fantastyki! Pyrkon powraca! Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszego wydawnictwa. Będziemy zbijać z Wami piąteczki, proponować fantastyczne (i nie tylko) książki, nie zabraknie naszych autorów i promocji, które zawładną sercami każdego książkoluba. Przeczytajcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Otwórzcie kalendarz i zapiszcie datę 17–19 czerwca 2022 r. Właśnie wtedy odbędzie się jedno z największych wydarzeń dla fanów fantastyki. Cytując za twórcami:

Pyrkon to jeden z największych w Europie festiwali fantastyki, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy literatury poczuje, że znalazł swój skrawek nieba. To 56 godzin nieprzerwanej zabawy, czasu spędzonego na prelekcjach wybranych z niemal tysiąca punktów programu, graniu w gry, oglądaniu wystaw i fantastycznych wiosek oraz spotkaniach z twórcami fantastyki z całego świata! To również zakupy u 280 wystawców mających w asortymencie nie tylko gadżety ze znanych i mniej znanych uniwersów, ale też unikatowe, rękodzielnicze wyroby. Jednak przede wszystkim to Fantastyczne Miejsce Spotkań z magiczną atmosferą, którą możecie poczuć tylko tutaj i tylko przez trzy dni w roku!

Źródłu: https://pyrkon.pl/o-pyrkonie/

Nie sposób się nie zgodzić!

Jeśli jest fantastyka, to musimy być i my! W połowie czerwca pakujemy nasze książki do aut i przyjeżdżamy, licząc na spotkanie z Wami. Kogo zabieramy ze sobą? Nie powinniście się zawieść!

Na Pyrkonie 2022 spotkasz:

Dobrze widzicie! Samantha Shannon będzie w Polsce! To niesamowita okazja, aby zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z autorką Zakonu Drzewa Pomarańczy!

Sprawdźcie gdzie i o której będziecie mogli porozmawiać z naszymi Autorami.

Jeśli chcecie spotkać:

Samanthę Shannon

17 czerwca (piątek)

18.00-20.00 – podpisywanie książek (Pawilon nr 15)

22.00 – panel z udziałem Rebekki Kuang i Samanthy Shannon o miejscu kobiet w przyszłości fantastyki (Sala Ziemi)

18 czerwca (sobota)

13.30 – spotkanie autorskie (Duża Aula)

14.30 – autografy (Pawilon nr 15)

15.30 – sesja fotograficzna (Pawilon nr 15)

Marcina Mortkę

18 czerwca (sobota)

12.30 – sesja autografowa (Pawilon nr 15)

Magdalenę Kubasiewicz

18 czerwca (sobota)

11.30 – podpisywanie książek (Pawilon nr 15)

Jakuba Ćwieka

17 czerwca (piątek)

18.00 – podpisywanie książek (Hala nr 5, stoisko 40B)

Czekają na Was wyjątkowe prapremiery, atrakcje oraz promocja 3za2!

Świętować będziemy prapermięrę książek:

UTRACONA GODZINA — Marcina Mortki. Dzięki niej poznasz dalsze losy Straceńców Madsa Voortena. Przed Wami największa BURZA, jaką znają opowieści!

Wypatrujcie też nowego wydania książek Anety Jadowskiej: Dziewczyny z Dzielnicy Cudów, Akuszera Bogów i Diabelskiego Młynu.

Jeśli marzycie o autografie Anety Jadowskiej, to pomożemy Wam spełnić to marzenie. Choć autorka nie może osobiście przybyć do Poznania, do kupienia będą książki Afera na tuzin rysiów i Próby ognia i wody z autografem! Uwaga, liczba takich egzemplarzy jest ograniczona do 100 – kto pierwszy, ten lepszy!

Zapraszamy na stoisko nr 93 i życzymy naszym czytelnikom FANTASTYCZNEJ LEKTURY! 🤩📚

Wypij poranną kawę z Samanthą Shannon!

Nie chcecie stać w długich kolejkach po autograf Samanthy Shannon? Proszę bardzo, pomożemy!

Weźcie udział w konkursie i wygrajcie udział w kameralnym spotkaniu z Samanthą Shannon. Kliknijcie i sprawdźcie szczegóły: Kawa z Samanthą Shannon – regulamin konkursu.docx

AKTUALNOŚCI

Audiobook “Opowieści z...

Część naszych czytelników zapoznała się już z poruszającymi “Opowieściami z Białej Doliny” autorstwa Przemka Corso, wzbogaconymi pięknymi ilustracjami Marceliny. Ten wymyślony przez nich świat to dopiero początek wspólnych przygód. Wreszcie możemy Wam zdradzić więcej szczegółów dotyczących słuchowiska. Już 15 lipca będzie miała miejsce premiera pierwszego odcinka OPOWIEŚCI…

Nominacje do nagrody i...

Istniejąca od 1985 roku Nagroda im. Janusza A. Zajdla przyznawana jest przez miłośników fantastyki autorom najlepszych polskich utworów fantastycznych w dwóch kategoriach: powieści i opowiadania. Zobaczcie sami, kto został nominowany w tym…

grip - ksiazka o zarzadzaniu
„Metoda GRIP Jak...

Każdego dnia musimy odnaleźć się w trybie zadaniowym, a to sprawia, że pośród ogromu działań łatwo poczuć utratę kontroli, a nawet paraliż w osiąganiu kolejnych celów. Musimy ustalać priorytety, grafiki, planować i odnajdywać się w natłoku powierzonych nam zadań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top