fbpx

Samantha Shannon w Polsce! SQN na Pyrkonie

dodano: 9 czerwca 2022
Udostępnij:    Share Share

Pierwsza popandemiczna edycja festiwalu, który znają i kochają tysiące fanów szeroko rozumianej fantastyki! Pyrkon powraca! Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszego wydawnictwa. Będziemy zbijać z Wami piąteczki, proponować fantastyczne (i nie tylko) książki, nie zabraknie naszych autorów i promocji, które zawładną sercami każdego książkoluba. Przeczytajcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Otwórzcie kalendarz i zapiszcie datę 17–19 czerwca 2022 r. Właśnie wtedy odbędzie się jedno z największych wydarzeń dla fanów fantastyki. Cytując za twórcami:

Pyrkon to jeden z największych w Europie festiwali fantastyki, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy literatury poczuje, że znalazł swój skrawek nieba. To 56 godzin nieprzerwanej zabawy, czasu spędzonego na prelekcjach wybranych z niemal tysiąca punktów programu, graniu w gry, oglądaniu wystaw i fantastycznych wiosek oraz spotkaniach z twórcami fantastyki z całego świata! To również zakupy u 280 wystawców mających w asortymencie nie tylko gadżety ze znanych i mniej znanych uniwersów, ale też unikatowe, rękodzielnicze wyroby. Jednak przede wszystkim to Fantastyczne Miejsce Spotkań z magiczną atmosferą, którą możecie poczuć tylko tutaj i tylko przez trzy dni w roku!

Źródłu: https://pyrkon.pl/o-pyrkonie/

Nie sposób się nie zgodzić!

Jeśli jest fantastyka, to musimy być i my! W połowie czerwca pakujemy nasze książki do aut i przyjeżdżamy, licząc na spotkanie z Wami. Kogo zabieramy ze sobą? Nie powinniście się zawieść!

Na Pyrkonie 2022 spotkasz:

Dobrze widzicie! Samantha Shannon będzie w Polsce! To niesamowita okazja, aby zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z autorką Zakonu Drzewa Pomarańczy!

Sprawdźcie gdzie i o której będziecie mogli porozmawiać z naszymi Autorami.

Jeśli chcecie spotkać:

Samanthę Shannon

17 czerwca (piątek)

18.00-20.00 – podpisywanie książek (Pawilon nr 15)

22.00 – panel z udziałem Rebekki Kuang i Samanthy Shannon o miejscu kobiet w przyszłości fantastyki (Sala Ziemi)

18 czerwca (sobota)

13.30 – spotkanie autorskie (Duża Aula)

14.30 – autografy (Pawilon nr 15)

15.30 – sesja fotograficzna (Pawilon nr 15)

Marcina Mortkę

18 czerwca (sobota)

12.30 – sesja autografowa (Pawilon nr 15)

Magdalenę Kubasiewicz

18 czerwca (sobota)

11.30 – podpisywanie książek (Pawilon nr 15)

Jakuba Ćwieka

17 czerwca (piątek)

18.00 – podpisywanie książek (Hala nr 5, stoisko 40B)

Czekają na Was wyjątkowe prapremiery, atrakcje oraz promocja 3za2!

Świętować będziemy prapermięrę książek:

UTRACONA GODZINA — Marcina Mortki. Dzięki niej poznasz dalsze losy Straceńców Madsa Voortena. Przed Wami największa BURZA, jaką znają opowieści!

Wypatrujcie też nowego wydania książek Anety Jadowskiej: Dziewczyny z Dzielnicy Cudów, Akuszera Bogów i Diabelskiego Młynu.

Jeśli marzycie o autografie Anety Jadowskiej, to pomożemy Wam spełnić to marzenie. Choć autorka nie może osobiście przybyć do Poznania, do kupienia będą książki Afera na tuzin rysiów i Próby ognia i wody z autografem! Uwaga, liczba takich egzemplarzy jest ograniczona do 100 – kto pierwszy, ten lepszy!

Zapraszamy na stoisko nr 93 i życzymy naszym czytelnikom FANTASTYCZNEJ LEKTURY! 🤩📚

Wypij poranną kawę z Samanthą Shannon!

Nie chcecie stać w długich kolejkach po autograf Samanthy Shannon? Proszę bardzo, pomożemy!

Weźcie udział w konkursie i wygrajcie udział w kameralnym spotkaniu z Samanthą Shannon. Kliknijcie i sprawdźcie szczegóły: Kawa z Samanthą Shannon – regulamin konkursu.docx

AKTUALNOŚCI

„Bolko” i ciekawostki ...

„Bolko” wciąga czytelnika w świat słowiańskiej kultury. Nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć konnych wojaży, brutalnych waśni, czy właśnie dzierżących ostre miecze wojaków. W głównym centrum zainteresowania znalazł się tytułowy Bolko – powszechnie znany jako Bolesław Chrobry, władca z dynastii Piastów i pierwszy koronowany król Polski. …

Premiera książki „Wszy...

Specjalna konferencja prasowa poprzedziła premierę książki „Małgorzata Glinka – Wszystkie odcienie złota. Wybitna siatkarka, dwukrotna mistrzyni Europy otworzyła się przed czytelnikami, a jak sama mówi, książka jest dla niej podziękowaniem dla wszystkich, którzy kibicowali polskim siatkarkom. – To dla mnie jak pożegnalny mecz, którego nigdy nie miałam…

Szukasz najlepszego sp...

Okres wakacyjny to świetny moment na rozwijanie swoich sportowych pasji. Tyczy się to zarówno aktywności fizycznej, jak i znajomości danej dyscypliny. Sklep online Sportano oferuje bogaty wybór sprzętu i akcesoriów dla wszystkich miłośników sportu. W ofercie znalazła się również literatura Wydawnictwa SQN, skupiająca się na rozmaitych aspektach…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top