fbpx

Samantha Shannon w Polsce! SQN na Pyrkonie

dodano: 9 czerwca 2022
Udostępnij:    Share Share

Pierwsza popandemiczna edycja festiwalu, który znają i kochają tysiące fanów szeroko rozumianej fantastyki! Pyrkon powraca! Na tym wydarzeniu nie może zabraknąć naszego wydawnictwa. Będziemy zbijać z Wami piąteczki, proponować fantastyczne (i nie tylko) książki, nie zabraknie naszych autorów i promocji, które zawładną sercami każdego książkoluba. Przeczytajcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Otwórzcie kalendarz i zapiszcie datę 17–19 czerwca 2022 r. Właśnie wtedy odbędzie się jedno z największych wydarzeń dla fanów fantastyki. Cytując za twórcami:

Pyrkon to jeden z największych w Europie festiwali fantastyki, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy literatury poczuje, że znalazł swój skrawek nieba. To 56 godzin nieprzerwanej zabawy, czasu spędzonego na prelekcjach wybranych z niemal tysiąca punktów programu, graniu w gry, oglądaniu wystaw i fantastycznych wiosek oraz spotkaniach z twórcami fantastyki z całego świata! To również zakupy u 280 wystawców mających w asortymencie nie tylko gadżety ze znanych i mniej znanych uniwersów, ale też unikatowe, rękodzielnicze wyroby. Jednak przede wszystkim to Fantastyczne Miejsce Spotkań z magiczną atmosferą, którą możecie poczuć tylko tutaj i tylko przez trzy dni w roku!

Źródłu: https://pyrkon.pl/o-pyrkonie/

Nie sposób się nie zgodzić!

Jeśli jest fantastyka, to musimy być i my! W połowie czerwca pakujemy nasze książki do aut i przyjeżdżamy, licząc na spotkanie z Wami. Kogo zabieramy ze sobą? Nie powinniście się zawieść!

Na Pyrkonie 2022 spotkasz:

Dobrze widzicie! Samantha Shannon będzie w Polsce! To niesamowita okazja, aby zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z autorką Zakonu Drzewa Pomarańczy!

Sprawdźcie gdzie i o której będziecie mogli porozmawiać z naszymi Autorami.

Jeśli chcecie spotkać:

Samanthę Shannon

17 czerwca (piątek)

18.00-20.00 – podpisywanie książek (Pawilon nr 15)

22.00 – panel z udziałem Rebekki Kuang i Samanthy Shannon o miejscu kobiet w przyszłości fantastyki (Sala Ziemi)

18 czerwca (sobota)

13.30 – spotkanie autorskie (Duża Aula)

14.30 – autografy (Pawilon nr 15)

15.30 – sesja fotograficzna (Pawilon nr 15)

Marcina Mortkę

18 czerwca (sobota)

12.30 – sesja autografowa (Pawilon nr 15)

Magdalenę Kubasiewicz

18 czerwca (sobota)

11.30 – podpisywanie książek (Pawilon nr 15)

Jakuba Ćwieka

17 czerwca (piątek)

18.00 – podpisywanie książek (Hala nr 5, stoisko 40B)

Czekają na Was wyjątkowe prapremiery, atrakcje oraz promocja 3za2!

Świętować będziemy prapermięrę książek:

UTRACONA GODZINA — Marcina Mortki. Dzięki niej poznasz dalsze losy Straceńców Madsa Voortena. Przed Wami największa BURZA, jaką znają opowieści!

Wypatrujcie też nowego wydania książek Anety Jadowskiej: Dziewczyny z Dzielnicy Cudów, Akuszera Bogów i Diabelskiego Młynu.

Jeśli marzycie o autografie Anety Jadowskiej, to pomożemy Wam spełnić to marzenie. Choć autorka nie może osobiście przybyć do Poznania, do kupienia będą książki Afera na tuzin rysiów i Próby ognia i wody z autografem! Uwaga, liczba takich egzemplarzy jest ograniczona do 100 – kto pierwszy, ten lepszy!

Zapraszamy na stoisko nr 93 i życzymy naszym czytelnikom FANTASTYCZNEJ LEKTURY! ??

Wypij poranną kawę z Samanthą Shannon!

Nie chcecie stać w długich kolejkach po autograf Samanthy Shannon? Proszę bardzo, pomożemy!

Weźcie udział w konkursie i wygrajcie udział w kameralnym spotkaniu z Samanthą Shannon. Kliknijcie i sprawdźcie szczegóły: Kawa z Samanthą Shannon – regulamin konkursu.docx

AKTUALNOŚCI

Zebraliśmy ponad 66 ty...

Finał tegorocznej akcji „Kupujesz ebooka, wspierasz 31. Finał WOŚP” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Wam – naszym czytelnikom, sympatykom i autorom zebraliśmy:   66 740 zł   A to znaczy, że dwukrotnie przekroczyliśmy kwotę, którą chcieliśmy zebrać ze sprzedaży…

„Sąsiednie kolor...

Jakub Małecki przyzwyczaił czytelników do tego, że co roku mogli liczyć na nową powieść jego autorstwa. Pod tym względem ubiegły rok był wyjątkowy, gdyż oprócz odświeżonego wydania „Nikt nie idzie”, do księgarni nie trafiła nowa historia spod pióra pisarza. To zmieni się w kwietniu, kiedy ukażą się…

19 tytułów naszego wyd...

Rozpoczął się plebiscyt na Sportową Książkę Roku. Do końca stycznia czytelnicy mogą wybierać tytuły w dwóch kategoriach: krajowe oraz zagraniczne publikacje. Każdy może oddać głos na maksymalnie dwie książki w każdej z kategorii. Z 32 nominowanych pozycji aż 19 ukazało się nakładem naszego wydawnictwa. Polskie tytuły…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top