fbpx
grip - ksiazka o zarzadzaniu

„Metoda GRIP Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze)” – książka, która porządkuje

dodano: 23 czerwca 2022
Udostępnij:    Share Share

Każdego dnia musimy odnaleźć się w trybie zadaniowym, a to sprawia, że pośród ogromu działań łatwo poczuć utratę kontroli, a nawet paraliż w osiąganiu kolejnych celów. Musimy ustalać priorytety, grafiki, planować i odnajdywać się w natłoku powierzonych nam zadań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli szukasz sposobu na odnalezienie się w chaosie codziennych zadań, postaw na GRIP i naucz się lepiej zarządzać i organizować swoją pracę inne działania. Znajdź czas na obowiązki, pasje i marzenia. 

Zarządzanie i organizacja pracy – metoda GRIP w trzech krokach 

W pierwszej części czytelnik poznaje praktyczne sposoby na opanowanie zadań wynikających z codziennych obowiązków. Autor podpowiada, jak sprytnie i strategicznie podejść do zarządzania czasem przy pomocy narzędzi i wskazówek, które sam sprawdził, gdy nagle stał się liderem 30-osobowego zespołu w Blendle, dziennikarskim start-upie wspieranym przez „New York Timesa” . Książka jest łatwa w odbiorze i przystępna na tyle, by od razu wprowadzać propozycje autora w praktyce.

„Bardzo dobrym rozwiązaniem w mojej opinii jest elastyczność wdrażania rozwiązań – co wielokrotnie podkreśla autor. Stajemy się dzięki temu nie tylko kreatorami własnej organizacji pracy, ale również badaczami tego, która technika i narzędzia u nas sprawdzą się najlepiej.” – napisała czytelniczka na portalu lubimyczytac.pl. 

W drugim kroku czytelnik uczy się odpowiedzialnie wybierać i realizować cele na cały rok. Autor zachęca do stworzenia dobrego systemu, który następnie dostosowywany jest do zachodzących zmian. W ostatnim kroku Rick Pastoor przekazuje, jak mądrze słuchać i budować relacje, myśleć strategicznie i tworzyć wielkie plany. 

“Metoda GRIP. Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze)” Ricka Pastoora to książka uniwersalna, bowiem zawiera wskazówki i narzędzia, które przydają się nie tylko w pracy zawodowej, ale także w innych zadaniach, które dyktuje nam codzienność (pomaga zorganizować życie rodzinne). 

Metoda GRIP – książka o zarządzaniu i organizacji pracy, a nawet życia

„Metoda GRIP” to pozycja, która pokazuje, jak używać znanych narzędzi (kalendarz, mail, lista zadań) w nowy sposób, by pracować – jak sam tytuł wskazuje – mądrzej. Jeśli myślicie o zwiększeniu własnej efektywności, warto do niej zajrzeć. Całość jest napisana podobnie jak Zakamarki marki – nie trzeba czytać książki od początku do końca, można wybierać narzędzia i rozdziały, które Ci akurat pasują. – skomentował w poście Paweł Tkaczyk. 

Kurasiński podkreśla, jak wygląda metoda GRIP na tle innych popularnych metod zarządzania i organizacji pracy: “W przeciwieństwie do znanych metod, takich jak Getting Things Done czy Agile, nie musisz wdrażać GRIP jak prawdziwy neofita. Możesz wybrać elementy, które chce się zastosować. Nie musisz stosować całej teorii, aby zauważyć progres i cieszyć się zmianą na lepsze.”

Jeśli potrzebujesz książki na temat produktywności, zawierającej wskazówki, przykłady i porady, które pozwolą Ci osiągnąć optymalny poziom produktywności i organizacji, to Pastoora jest tym, czego szukałeś.” – pisze Artur Kurasiński.

Książkę „Metoda GRIP” kupisz w atrakcyjnej cenie w oficjalnej księgarni internetowej Wydawnictwa SQN. Kliknij TUTAJ i sprawdź szczegóły na SQNStore.pl.

AKTUALNOŚCI

„Bolko” i ciekawostki ...

„Bolko” wciąga czytelnika w świat słowiańskiej kultury. Nie mogło w takiej sytuacji zabraknąć konnych wojaży, brutalnych waśni, czy właśnie dzierżących ostre miecze wojaków. W głównym centrum zainteresowania znalazł się tytułowy Bolko – powszechnie znany jako Bolesław Chrobry, władca z dynastii Piastów i pierwszy koronowany król Polski. …

Premiera książki „Wszy...

Specjalna konferencja prasowa poprzedziła premierę książki „Małgorzata Glinka – Wszystkie odcienie złota. Wybitna siatkarka, dwukrotna mistrzyni Europy otworzyła się przed czytelnikami, a jak sama mówi, książka jest dla niej podziękowaniem dla wszystkich, którzy kibicowali polskim siatkarkom. – To dla mnie jak pożegnalny mecz, którego nigdy nie miałam…

Szukasz najlepszego sp...

Okres wakacyjny to świetny moment na rozwijanie swoich sportowych pasji. Tyczy się to zarówno aktywności fizycznej, jak i znajomości danej dyscypliny. Sklep online Sportano oferuje bogaty wybór sprzętu i akcesoriów dla wszystkich miłośników sportu. W ofercie znalazła się również literatura Wydawnictwa SQN, skupiająca się na rozmaitych aspektach…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top