fbpx
grip - ksiazka o zarzadzaniu

„Metoda GRIP Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze)” – książka, która porządkuje

dodano: 23 czerwca 2022
Udostępnij:    Share Share

Każdego dnia musimy odnaleźć się w trybie zadaniowym, a to sprawia, że pośród ogromu działań łatwo poczuć utratę kontroli, a nawet paraliż w osiąganiu kolejnych celów. Musimy ustalać priorytety, grafiki, planować i odnajdywać się w natłoku powierzonych nam zadań zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli szukasz sposobu na odnalezienie się w chaosie codziennych zadań, postaw na GRIP i naucz się lepiej zarządzać i organizować swoją pracę inne działania. Znajdź czas na obowiązki, pasje i marzenia. 

Zarządzanie i organizacja pracy – metoda GRIP w trzech krokach 

W pierwszej części czytelnik poznaje praktyczne sposoby na opanowanie zadań wynikających z codziennych obowiązków. Autor podpowiada, jak sprytnie i strategicznie podejść do zarządzania czasem przy pomocy narzędzi i wskazówek, które sam sprawdził, gdy nagle stał się liderem 30-osobowego zespołu w Blendle, dziennikarskim start-upie wspieranym przez „New York Timesa” . Książka jest łatwa w odbiorze i przystępna na tyle, by od razu wprowadzać propozycje autora w praktyce.

„Bardzo dobrym rozwiązaniem w mojej opinii jest elastyczność wdrażania rozwiązań – co wielokrotnie podkreśla autor. Stajemy się dzięki temu nie tylko kreatorami własnej organizacji pracy, ale również badaczami tego, która technika i narzędzia u nas sprawdzą się najlepiej.” – napisała czytelniczka na portalu lubimyczytac.pl. 

W drugim kroku czytelnik uczy się odpowiedzialnie wybierać i realizować cele na cały rok. Autor zachęca do stworzenia dobrego systemu, który następnie dostosowywany jest do zachodzących zmian. W ostatnim kroku Rick Pastoor przekazuje, jak mądrze słuchać i budować relacje, myśleć strategicznie i tworzyć wielkie plany. 

“Metoda GRIP. Jak pracować mądrze (i uchwycić to, co najważniejsze)” Ricka Pastoora to książka uniwersalna, bowiem zawiera wskazówki i narzędzia, które przydają się nie tylko w pracy zawodowej, ale także w innych zadaniach, które dyktuje nam codzienność (pomaga zorganizować życie rodzinne). 

Metoda GRIP – książka o zarządzaniu i organizacji pracy, a nawet życia

„Metoda GRIP” to pozycja, która pokazuje, jak używać znanych narzędzi (kalendarz, mail, lista zadań) w nowy sposób, by pracować – jak sam tytuł wskazuje – mądrzej. Jeśli myślicie o zwiększeniu własnej efektywności, warto do niej zajrzeć. Całość jest napisana podobnie jak Zakamarki marki – nie trzeba czytać książki od początku do końca, można wybierać narzędzia i rozdziały, które Ci akurat pasują. – skomentował w poście Paweł Tkaczyk. 

Kurasiński podkreśla, jak wygląda metoda GRIP na tle innych popularnych metod zarządzania i organizacji pracy: “W przeciwieństwie do znanych metod, takich jak Getting Things Done czy Agile, nie musisz wdrażać GRIP jak prawdziwy neofita. Możesz wybrać elementy, które chce się zastosować. Nie musisz stosować całej teorii, aby zauważyć progres i cieszyć się zmianą na lepsze.”

Jeśli potrzebujesz książki na temat produktywności, zawierającej wskazówki, przykłady i porady, które pozwolą Ci osiągnąć optymalny poziom produktywności i organizacji, to Pastoora jest tym, czego szukałeś.” – pisze Artur Kurasiński.

Książkę „Metoda GRIP” kupisz w atrakcyjnej cenie w oficjalnej księgarni internetowej Wydawnictwa SQN. Kliknij TUTAJ i sprawdź szczegóły na SQNStore.pl.

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top