fbpx

Audiobook “Opowieści z Białej Doliny” dla dzieci i dorosłych z gwiazdorską obsadą!

dodano: 6 lipca 2022
Udostępnij:    Share Share

Część naszych czytelników zapoznała się już z poruszającymi “Opowieściami z Białej Doliny” autorstwa Przemka Corso, wzbogaconymi pięknymi ilustracjami Marceliny. Ten wymyślony przez nich świat to dopiero początek wspólnych przygód. Wreszcie możemy Wam zdradzić więcej szczegółów dotyczących słuchowiska. Już 15 lipca będzie miała miejsce premiera pierwszego odcinka OPOWIEŚCI z BIAŁEJ DOLINY w wersji audio z gwiazdorską obsadą. W bohaterów wcielą się niezwykle popularni i utalentowani aktorzy, muzycy i artyści.

Słuchowisko „Opowieści z Białej Doliny” z charyzmatycznymi bohaterami!

Wśród gwiazdorskiej obsady wymienić można Piotra Roguckiego w roli Leśniczego Gałązki, Wiktora Zborowskiego w roli Nadleśniczego Bębna, legendarną Urszulę Dudziak w roli Pani Listonosz Zofii, Marię Winiarskiej w roli Babci Bęben, Czesława Mozila, jako Stacha, Zofię Zborowską jako Panią Tulipanową, a także Krzysztofa Zalewskiego, Maję Strzelczyk, DJa BRK, Jareckiego, PigOuta i wielu innych. Co więcej, gościnnie w roli wiecznie coś podjadającego lisa zwanego czule Liskiem Pietruszkiem pojawia się Robert Makłowicz.

“Opowieści z Białej Doliny” To bajka nie tylko dla dzieci, to również list miłosny do książek, na których wychowaliśmy się My dorośli. Stworzone opowiadania pokazują moc ogólnoludzkich wartości — przyjaźni, miłości, odwagi, ciekawości, szacunku do natury i podstawowego prawa do indywidualności i bycia innym. Te historie są dowodem na to, że rodzinę, która daje siłę do pokonywania problemów,  można sobie stworzyć. 

Ktoś chce ukraść las! A to dopiero początek przygód czekających na Was w Białej Dolinie!

Dołączcie do swoich nowych ulubionych bohaterów i razem z dziewczynkami, Mią i Anaszką, oraz gapowatym, ale sympatycznym Leśniczym Gałązką rozwiążcie tajemnicę znikającego lasu, zagadkę ducha gór, odwiedźcie niby-restaurację z niby-jedzeniem, odnajdźcie białego łosia albinosa i przekonajcie się, jak zachwycający potrafi być świat. 

JPierwszy odcinek słuchowiska “Opowieści z Białej Doliny” ukaze się w Audiotece, następne odcinki będą do odsłuchania w kolejnych tygodniach. Artystyczny duet Przemka Corso i Marceliny zaprosił do udziału w projekcie wyjątkowych aktorów, muzyków i  innych utalentowanych twórców polskiej sceny muzycznej i aktorskiej. To dzięki wyjątkowej obsadzie przygody nabierają jeszcze piękniejszego wydźwięku. W rolę Anaszki wcieliła się córka Przemka Corso, która zainspirowała autora do napisania książki. O muzykę zadbał Kuba Karaś i Kamil Kryszak, a o udźwiękowienie Hubert Woźniakowski. 

 

AKTUALNOŚCI

Ann Rule – autorka ksi...

Ann Rule pracowała biurko w biurko z Tedem Bundym, utrzymywała z nim kontakt, nawet gdy czekał na karę w celi śmierci, ale także mieszkała kilka przecznic od Mordercy znad Green River, a ten bywał na jej spotkaniach autorskich, czytał jej książki i artykuły. Przyciągała seryjnych morderców, czy…

Akcja #ZaczytanyMundia...

Zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, a wraz z nimi nasza akcja #ZaczytanyMundial. Choć do pierwszego meczu Polaków w Katarze pozostaje jeszcze sporo czasu, my już teraz rozpoczynamy piłkarską ofensywę – w najbliższych miesiącach premierę będzie miało aż siedem futbolowych książek! Jak najlepiej przygotować się…

7. Zakopiański Festiwa...

Zakopane jak co roku przyciągnęło tysiące turystów, a My szczególną uwagę zwracamy na wydarzenie, które odbywało się przy pl. Niepodległości w Zakopanem w dniach 8-10 lipca. Nasz zespół był na miejscu i relacjonował wydarzenia w relacjach w mediach społecznościowych.  Książki dla dzieci i czytanie…

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Administratora (Wydawnictwo SQN) w celu przesyłania informacji marketingowych za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top