fbpx

Audiobook “Opowieści z Białej Doliny” dla dzieci i dorosłych z gwiazdorską obsadą!

dodano: 6 lipca 2022
Udostępnij:    Share Share

Część naszych czytelników zapoznała się już z poruszającymi “Opowieściami z Białej Doliny” autorstwa Przemka Corso, wzbogaconymi pięknymi ilustracjami Marceliny. Ten wymyślony przez nich świat to dopiero początek wspólnych przygód. Wreszcie możemy Wam zdradzić więcej szczegółów dotyczących słuchowiska. Już 15 lipca będzie miała miejsce premiera pierwszego odcinka OPOWIEŚCI z BIAŁEJ DOLINY w wersji audio z gwiazdorską obsadą. W bohaterów wcielą się niezwykle popularni i utalentowani aktorzy, muzycy i artyści.

Słuchowisko „Opowieści z Białej Doliny” z charyzmatycznymi bohaterami!

Wśród gwiazdorskiej obsady wymienić można Piotra Roguckiego w roli Leśniczego Gałązki, Wiktora Zborowskiego w roli Nadleśniczego Bębna, legendarną Urszulę Dudziak w roli Pani Listonosz Zofii, Marię Winiarskiej w roli Babci Bęben, Czesława Mozila, jako Stacha, Zofię Zborowską jako Panią Tulipanową, a także Krzysztofa Zalewskiego, Maję Strzelczyk, DJa BRK, Jareckiego, PigOuta i wielu innych. Co więcej, gościnnie w roli wiecznie coś podjadającego lisa zwanego czule Liskiem Pietruszkiem pojawia się Robert Makłowicz.

“Opowieści z Białej Doliny” To bajka nie tylko dla dzieci, to również list miłosny do książek, na których wychowaliśmy się My dorośli. Stworzone opowiadania pokazują moc ogólnoludzkich wartości — przyjaźni, miłości, odwagi, ciekawości, szacunku do natury i podstawowego prawa do indywidualności i bycia innym. Te historie są dowodem na to, że rodzinę, która daje siłę do pokonywania problemów,  można sobie stworzyć. 

Ktoś chce ukraść las! A to dopiero początek przygód czekających na Was w Białej Dolinie!

Dołączcie do swoich nowych ulubionych bohaterów i razem z dziewczynkami, Mią i Anaszką, oraz gapowatym, ale sympatycznym Leśniczym Gałązką rozwiążcie tajemnicę znikającego lasu, zagadkę ducha gór, odwiedźcie niby-restaurację z niby-jedzeniem, odnajdźcie białego łosia albinosa i przekonajcie się, jak zachwycający potrafi być świat. 

JPierwszy odcinek słuchowiska “Opowieści z Białej Doliny” ukaze się w Audiotece, następne odcinki będą do odsłuchania w kolejnych tygodniach. Artystyczny duet Przemka Corso i Marceliny zaprosił do udziału w projekcie wyjątkowych aktorów, muzyków i  innych utalentowanych twórców polskiej sceny muzycznej i aktorskiej. To dzięki wyjątkowej obsadzie przygody nabierają jeszcze piękniejszego wydźwięku. W rolę Anaszki wcieliła się córka Przemka Corso, która zainspirowała autora do napisania książki. O muzykę zadbał Kuba Karaś i Kamil Kryszak, a o udźwiękowienie Hubert Woźniakowski. 

 

AKTUALNOŚCI

„Surviving to Drive” u...

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Formuły 1 w Polsce. W 2023 roku w Polsce ukaże się książka „Surviving to Drive” opowiadająca o codziennych realiach kierowania zespołem F1. W niezwykłą podróż pełną zwrotów akcji, przezabawnych historii i bezpośrednich opinii zabierze nas Guenther Steiner –…

dar krwi
Konkurs – „...

Dokładnie 23 listopada 2022 roku miała miejsce polska premiera książki „Dar krwi”. Fascynująca historia, choć teoretycznie znana, uzyskuje zupełnie inny wydźwięk. S.T.Gibson fenomenalnie przestawiła opowieść o żonach hrabiego Draculi. To powieść pełna pożądania, obsesji i kontroli. W związku z premierą książki…

3460 stron o futbolu. ...

Od kilku dni kibice żyją wyłącznie piłkarskim mundialem, na którą to imprezę szykowali się od miesięcy. My też nie próżnowaliśmy w tym okresie, przygotowując dla czytelników aż 8 książkowych nowości. To łącznie 3460 stron dobrego czytania o futbolu, niekoniecznie tylko przed i w trakcie mundialu, ale również…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top