fbpx

Audiobook “Opowieści z Białej Doliny” dla dzieci i dorosłych z gwiazdorską obsadą!

dodano: 6 lipca 2022
Udostępnij:    Share Share

Część naszych czytelników zapoznała się już z poruszającymi “Opowieściami z Białej Doliny” autorstwa Przemka Corso, wzbogaconymi pięknymi ilustracjami Marceliny. Ten wymyślony przez nich świat to dopiero początek wspólnych przygód. Wreszcie możemy Wam zdradzić więcej szczegółów dotyczących słuchowiska. Już 15 lipca będzie miała miejsce premiera pierwszego odcinka OPOWIEŚCI z BIAŁEJ DOLINY w wersji audio z gwiazdorską obsadą. W bohaterów wcielą się niezwykle popularni i utalentowani aktorzy, muzycy i artyści.

Słuchowisko „Opowieści z Białej Doliny” z charyzmatycznymi bohaterami!

Wśród gwiazdorskiej obsady wymienić można Piotra Roguckiego w roli Leśniczego Gałązki, Wiktora Zborowskiego w roli Nadleśniczego Bębna, legendarną Urszulę Dudziak w roli Pani Listonosz Zofii, Marię Winiarskiej w roli Babci Bęben, Czesława Mozila, jako Stacha, Zofię Zborowską jako Panią Tulipanową, a także Krzysztofa Zalewskiego, Maję Strzelczyk, DJa BRK, Jareckiego, PigOuta i wielu innych. Co więcej, gościnnie w roli wiecznie coś podjadającego lisa zwanego czule Liskiem Pietruszkiem pojawia się Robert Makłowicz.

“Opowieści z Białej Doliny” To bajka nie tylko dla dzieci, to również list miłosny do książek, na których wychowaliśmy się My dorośli. Stworzone opowiadania pokazują moc ogólnoludzkich wartości — przyjaźni, miłości, odwagi, ciekawości, szacunku do natury i podstawowego prawa do indywidualności i bycia innym. Te historie są dowodem na to, że rodzinę, która daje siłę do pokonywania problemów,  można sobie stworzyć. 

Ktoś chce ukraść las! A to dopiero początek przygód czekających na Was w Białej Dolinie!

Dołączcie do swoich nowych ulubionych bohaterów i razem z dziewczynkami, Mią i Anaszką, oraz gapowatym, ale sympatycznym Leśniczym Gałązką rozwiążcie tajemnicę znikającego lasu, zagadkę ducha gór, odwiedźcie niby-restaurację z niby-jedzeniem, odnajdźcie białego łosia albinosa i przekonajcie się, jak zachwycający potrafi być świat. 

JPierwszy odcinek słuchowiska “Opowieści z Białej Doliny” ukaze się w Audiotece, następne odcinki będą do odsłuchania w kolejnych tygodniach. Artystyczny duet Przemka Corso i Marceliny zaprosił do udziału w projekcie wyjątkowych aktorów, muzyków i  innych utalentowanych twórców polskiej sceny muzycznej i aktorskiej. To dzięki wyjątkowej obsadzie przygody nabierają jeszcze piękniejszego wydźwięku. W rolę Anaszki wcieliła się córka Przemka Corso, która zainspirowała autora do napisania książki. O muzykę zadbał Kuba Karaś i Kamil Kryszak, a o udźwiękowienie Hubert Woźniakowski. 

 

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top