fbpx

Akcja #ZaczytanyMundial zbliża się wielkimi krokami!

dodano: 20 lipca 2022
Udostępnij:    Share Share

Zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, a wraz z nimi nasza akcja #ZaczytanyMundial. Choć do pierwszego meczu Polaków w Katarze pozostaje jeszcze sporo czasu, my już teraz rozpoczynamy piłkarską ofensywę – w najbliższych miesiącach premierę będzie miało aż siedem futbolowych książek!

Jak najlepiej przygotować się do mundialu? Czytając różnorodne i ciekawe książki piłkarskie, które w nadchodzących miesiącach będą miały swoje premiery. Już w przyszłym tygodniu spodziewajcie się pierwszych zagadek i zapowiedzi książki, jakiej jeszcze w polskim futbolu nie było.

Śledźcie nas w social mediach:

– Facebook: Labotiga.pl i Wydawnictwo SQN

– Twitter: Wydawnictwo SQN

– Instagram: Labotiga.pl i Wydawnictwo SQN

Mistrzostwa świata w piłce nożnej odbędą się w tym roku w Katarze i rozpoczną się 21 listopada. Reprezentacja Polski pod wodzą Czesława Michniewicza będzie rywalizować w grupie C z Argentyną, Arabią Saudyjską oraz Meksykiem. Przygotuj się do turnieju wraz z książkami Wydawanictwa SQN, które znajdziesz na LaBotiga.pl!

AKTUALNOŚCI

Samantha Shannon
„Korzenie chaosu” R...

Samantha Shannon w swoim cyklu „Korzenie chaosu” odnosi się do bardzo aktualnych tematów. Do tematów, które są bliskie współczesnym kobietom. Osadzenie w historyczno-fantastycznym klimacie sprawia, że wydźwięk haseł „równouprawnienie”  i „feminizm” jest bardzo mocny w kontekście bohaterek. „Dzień nastania nocy” to druga część cyklu….

To były wspaniałe Targ...

Tegoroczne Targi Książki były dla nas wyjątkowe: rekordowa liczba autorów i spotkań, mnóstwo autografów i dedykacji oraz najważniejsze – setki, jeśli nie tysiące, zadowolonych czytelników. Dziękujemy, że tak licznie stawiliście się w Hali Expo i cierpliwie czekaliście w kolejkach do autorów! Nie było dotychczas…

Tomasz Duszyński ze &#...

Podczas 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie wręczono nagrody na najlepsze książki kryminalne wydane w 2021 roku. „Złoty Pocisk” w kategorii Najlepsza Polska Powieść Kryminalno-Historyczna 2021 trafił do naszego autora, Tomasza Duszyńskiego za książkę Glatz. Zamieć! – Ogromnie się cieszę, dziękuję jury i organizatorowi magazynowi „Pocisk…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top