fbpx

Koźlaczkowa impreza halloweenowa

dodano: 27 września 2022
Udostępnij:    Share Share

 

Uwaga! Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery Cuda wianki przygotowaliśmy coś SUPER dla fanów klanu Koźlaczków, jak i całej twórczości Anety Jadowskiej!

Kiedy i gdzie?

W piątek 28.10.2022 r. o godzinie 17:00 ruszamy ze straaasznie koźlaczkową halloweenową imprezą, na której oczywiście nie może Was zabraknąć. Odbędzie się ona w krakowskim klubie PAUZA.

Jak możesz do nas dołączyć?

Impreza ma charakter zamknięty, w związku z czym obowiązuje limit 120 osób. Wejściówki za 99 zł możecie kupić online JUŻ TERAZ.

Co wchodzi w cenę biletu?

Wraz z kupieniem wejściówki otrzymacie starter pack, a w nim:

  • przedpremierowy ebook Cuda wianki (otrzymacie go na maila)
  • na miejscu będziecie mogli odebrać swój PAPIEROWY egzemplarz nowego zbioru opowiadań o Koźlaczkach, limitowany plakat A2 z grafiką Magdaleny Babińskiej oraz kalendarz inspirowany postaciami z książek Anety Jadowskiej

Starter pack możecie odebrać na miejscu jedynie osobiście.

Noc atrakcji?

Na miejscu czeka na was:

  • open bar z napojami bezalkoholowymi
  • koncert gościa specjalnego (możemy zdradzić, że jedna z piosenek jest inspirowana Koźlaczkami)
  • premierowa prezentacja filmu o Anecie Jadowskiej
  • możliwość porozmawiania z Anetą Jadowską, Magdaleną Babińską oraz częścią autorek Hardej Hordy
  • spotkanie z ulubionymi influencerami książkowymi

Dekoracje

Cała impreza ma charakter bardzo ciepły i kameralny, w związku z czym nie może na niej zabraknąć miliona miękkich koców i wygodnych podusi. Po zakończeniu spotkania zostaną one przekazane do schroniska dla zwierząt.

To jak? Z kim się widzimy 28 października?

BILET

KSIĄŻKI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

AKTUALNOŚCI

dar krwi
Konkurs – „...

Dokładnie 23 listopada 2022 roku miała miejsce polska premiera książki „Dar krwi”. Fascynująca historia, choć teoretycznie znana, uzyskuje zupełnie inny wydźwięk. S.T.Gibson fenomenalnie przestawiła opowieść o żonach hrabiego Draculi. To powieść pełna pożądania, obsesji i kontroli. W związku z premierą książki…

3460 stron o futbolu. ...

Od kilku dni kibice żyją wyłącznie piłkarskim mundialem, na którą to imprezę szykowali się od miesięcy. My też nie próżnowaliśmy w tym okresie, przygotowując dla czytelników aż 8 książkowych nowości. To łącznie 3460 stron dobrego czytania o futbolu, niekoniecznie tylko przed i w trakcie mundialu, ale również…

Samantha Shannon
„Korzenie chaosu” R...

Samantha Shannon w swoim cyklu „Korzenie chaosu” odnosi się do bardzo aktualnych tematów. Do tematów, które są bliskie współczesnym kobietom. Osadzenie w historyczno-fantastycznym klimacie sprawia, że wydźwięk haseł „równouprawnienie”  i „feminizm” jest bardzo mocny w kontekście bohaterek. „Dzień nastania nocy” to druga część cyklu….

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top