fbpx
dar krwi

Konkurs – „Dar krwi” S.T.Gibson

dodano: 30 listopada 2022
Udostępnij:    Share Share

Dokładnie 23 listopada 2022 roku miała miejsce polska premiera książki „Dar krwi”.

Fascynująca historia, choć teoretycznie znana, uzyskuje zupełnie inny wydźwięk. S.T.Gibson fenomenalnie przestawiła opowieść o żonach hrabiego Draculi. To powieść pełna pożądania, obsesji i kontroli.

W związku z premierą książki Wydawnictwo SQN organizuje konkurs, który odbywać się będzie w serwisie Instagram od 30 listopada do 15 grudnia 2022 roku. W puli nagród znajdują się bony do wykorzystania w SQN Store. Pierwsze miejsce bon na 200 zł, drugie na 100 zł i trzecie na 50 zł.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia z książką „Dar krwi” i umieszczeniu go na Instagramie z hashtagami #SQNImaginatio #DarKrwi.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się pod adresem: https://wsqn.pl/regulaminy/Dar_krwi_regulamin_KONKURS.pdf

dar krwi

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top