fbpx

“Tyson Fury. Na gołe pięści” wkrótce w Polsce

dodano: 28 grudnia 2022
Udostępnij:    Share Share

Świetna wiadomość dla polskich fanów boksu. W 2023 roku w Polsce pojawi się książka “Tyson Fury. Na gołe pięści”, która na Wyspach Brytyjskich bardzo szybko uzyskała tytuł bestsellera. 

Wyjątkowy sportowiec

Tyson Fury, niepokonany mistrz świata w wadze ciężkiej, w nowej książce analizuje swoje życie i karierę sportową pod kątem niesamowitego wzlotu i równie gwałtownego upadku, z którego udało mu się podnieść i wrócić na szczyt. Stanął na skraju samobójstwa, ale cofnął się stamtąd, by osiągnąć pięściarską nieśmiertelność, sensacyjnie wygrywając przez nokaut z Dillianem Whytem na oczach rekordowej, 94-tysięcznej publiczności zebranej na Wembley.

Większość książek na początku ma początek, a na końcu ma koniec. Pewnie w przypadku przeciętnych, masowych autorów takie rozwiązanie się sprawdza. Król Cyganów jest jednak pozytywną legendą i wielkim superbohaterem, dlaczego miałbym zatem przedstawiać moją historię w przeciętny, masowy sposób? To właśnie dlatego ta książka zaczyna się od końca, a pełna i nieocenzurowana opowieść o mojej życiowej podróży nastąpi dalej – przyznaje jeden z najlepszych bokserów w historii. 

Zupełnie nowe spojrzenie

“Na gołe pięści” to książka, w której Fury opowiada o blaskach drugiego okresu swojej kariery oraz omawia możliwe zakończenie kariery w momencie, gdy wciąż będzie pozostawał w świetnej formie. Tyson opowiada o walce z depresją, tylko w przeciwieństwie do książki “Bez maski”, robi to z perspektywy czasu. Dzięki temu udało mu się wypracować nowy punkt widzenia, zarówno na boks, jak i na inne sprawy.

Znalazłem się w punkcie, w którym pewne decyzje są nieuniknione. Wiem, że moja kariera zawodowa ma się ku końcowi. To właśnie z tej perspektywy chciałbym wrócić wspomnieniami do wielu ważnych wydarzeń i walk, o których już pisałem. Mam nadzieję, że spodobają ci się nowe przemyślenia – dodaje 34-latek.

Sekrety ujrzą światło dzienne

Po raz pierwszy Fury przedstawia też swoje życie bokserskie od pierwszej do być może ostatniej walki w karierze. Opowiada historie oraz wyjawia sekrety, które do momentu wydania książki nie ujrzały światła dziennego. Ponadto mówi o najtrudniejszych rywalach w ringu i poza nim. – Zapewniam, że nie ma innej historii boksera, mogącej równać się z moją – kończy Fury.

AKTUALNOŚCI

Książka to najLEPSZY p...

Jest wartościowa, poszerza horyzonty, zapewnia zajęcie na wiele godzin, a do tego jest wciąż relatywnie tania. Choć niektórzy wieszczą koniec ery papieru, około 60% osób szukających prezentów pod choinkę ma zamiar obdarować najbliższych właśnie książką. Podpowiadamy, co zrobić, by wybrać najlepszy prezent dla każdego! …

Wypieki defensywne w ...

W magicznym otoczeniu aromatycznych wypieków i literackich czarów, mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkowe spotkanie, które połączyło świat książek z zapachem świeżo wypiekanych pierniczków. Wydarzenie  odbyło się 24.11.2024 r. w Warszawie, w uroczym miejscu znanym jako Akademia Piekarzy.   W świecie fantastycznych wypieków Goście…

To będą dobre targi! W...

W dniach 30 listopada – 3 grudnia miłośnicy literatury spotkają się w Hali Stulecia na Wrocławskich Targach Dobrych Książek. Niezapomniane chwile literackiego święta gwarantuje obecność naszego wydawnictwa, które z dumą zaprezentuje się na stoisku numer 43. Zapraszamy do udziału w spotkaniach autorskich. W niedzielę,…