fbpx

Zebraliśmy ponad 66 tys. zł na 31. Finał WOŚP! To dwa razy więcej niż rok temu!

dodano: 30 stycznia 2023
Udostępnij:    Share Share

Finał tegorocznej akcji „Kupujesz ebooka, wspierasz 31. Finał WOŚP” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Wam – naszym czytelnikom, sympatykom i autorom zebraliśmy:

 

66 740 zł

 

A to znaczy, że dwukrotnie przekroczyliśmy kwotę, którą chcieliśmy zebrać ze sprzedaży ebooka Czego dusza zapragnie i jednocześnie podwoiliśmy ubiegłoroczny wynik akcji (o której więcej przeczytasz  TUTAJ).

To wszystko dzięki wielkim sercom naszych czytelników – zarówno tych, którzy są z nami od lat i mają swoich ulubionych autorów, jak również tych, którzy grali z nami po raz pierwszy.

 

Dziękujemy!

 

Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz tegorocznej orkiestry, razem z autorami stworzyliśmy ebook Czego dusza zapragnie, a cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany został na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Sprzedaż zbioru opowiadań ruszyła w piątek 13.01.2023 r. i trwała do finału WOŚP, do 29.01. 2023 r.

Czego dusza zapragnie to specjalny ebook, który przygotowali z Wydawnictwem jego autorzy. To 14 unikatowych opowiadań autorstwa 14 pisarek i pisarzy zebranych w jednym tomie, który dostępny był wyłącznie na SQNStore.pl!

Więcej informacji o zbiórce przeczytacie TUTAJ

Oprócz wsparcia WOŚP jest to dobra okazja do przeczytania nowych opowiadań ulubionych autorów i jednocześnie szansa, by poznać pióro pisarek i pisarzy, których książek jeszcze nie czytaliście.

Oto autorki i autorzy, którzy charytatywnie zdecydowali się wziąć udział w projekcie:

❤️ Danuta Awolusi

❤️ Przemek Corso

❤️ Jakub Ćwiek

❤️ Grzegorz Gajek

❤️ Joanna W. Gajzler

❤️ Aneta Jadowska

❤️ Magdalena Kubasiewicz

❤️ Jacek Łukawski

❤️ Jakub Małecki

❤️ Marcin Mortka

❤️  Paweł Radziszewski

❤️  Magdalena Świerczek-Gryboś

❤️  Milena Wójtowicz

❤️  Tomasz Żak

AKTUALNOŚCI

Wiosenne (i nie tylko)...

  Wiosna nowościami stoi! Aż pięć nowych fantastycznych tytułów pojawi się wiosną w ofercie Wydawnictwa SQN Imaginatio. Na dwie kolejne poczekamy ciut dłużej, ale my już wiemy, że będzie warto. Nie możemy się doczekać. Dlatego dziś chcemy krótko opowiedzieć wam o nowościach. …

Nagroda dla Anety Jado...

W piątek, 10 marca zostały ogłoszone wyniki ósmej edycji Plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.  Głosowanie odbywało się aż w czternastu kategoriach. Oddano prawie 200 000 głosów. Nominację do Plebiscytu otrzymało 130 tytułów. W tym gronie znalazły się także książki wydane przez nas. Aneta Jadowska na podium …

Ruszyła przedsprzedaż ...

 Najnowsza książka Samanthy Shannon dostępna w przedsprzedaży tylko na SQN Store. Samantha Shannon powraca! Urodzona w 1991 roku w Londynie pisarka rozpoczęła karierę w wieku 15 lat. Jej powieści znane są na całym świecie, a Czas Żniw został przetłumaczony na dwadzieścia…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top