fbpx

Zebraliśmy ponad 66 tys. zł na 31. Finał WOŚP! To dwa razy więcej niż rok temu!

dodano: 30 stycznia 2023
Udostępnij:    Share Share

Finał tegorocznej akcji „Kupujesz ebooka, wspierasz 31. Finał WOŚP” przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Dzięki Wam – naszym czytelnikom, sympatykom i autorom zebraliśmy:

 

66 740 zł

 

A to znaczy, że dwukrotnie przekroczyliśmy kwotę, którą chcieliśmy zebrać ze sprzedaży ebooka Czego dusza zapragnie i jednocześnie podwoiliśmy ubiegłoroczny wynik akcji (o której więcej przeczytasz  TUTAJ).

To wszystko dzięki wielkim sercom naszych czytelników – zarówno tych, którzy są z nami od lat i mają swoich ulubionych autorów, jak również tych, którzy grali z nami po raz pierwszy.

 

Dziękujemy!

 

Dorzucając swoją cegiełkę na rzecz tegorocznej orkiestry, razem z autorami stworzyliśmy ebook Czego dusza zapragnie, a cały przychód ze sprzedaży antologii przekazany został na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Sprzedaż zbioru opowiadań ruszyła w piątek 13.01.2023 r. i trwała do finału WOŚP, do 29.01. 2023 r.

Czego dusza zapragnie to specjalny ebook, który przygotowali z Wydawnictwem jego autorzy. To 14 unikatowych opowiadań autorstwa 14 pisarek i pisarzy zebranych w jednym tomie, który dostępny był wyłącznie na SQNStore.pl!

Więcej informacji o zbiórce przeczytacie TUTAJ

Oprócz wsparcia WOŚP jest to dobra okazja do przeczytania nowych opowiadań ulubionych autorów i jednocześnie szansa, by poznać pióro pisarek i pisarzy, których książek jeszcze nie czytaliście.

Oto autorki i autorzy, którzy charytatywnie zdecydowali się wziąć udział w projekcie:

❤️ Danuta Awolusi

❤️ Przemek Corso

❤️ Jakub Ćwiek

❤️ Grzegorz Gajek

❤️ Joanna W. Gajzler

❤️ Aneta Jadowska

❤️ Magdalena Kubasiewicz

❤️ Jacek Łukawski

❤️ Jakub Małecki

❤️ Marcin Mortka

❤️  Paweł Radziszewski

❤️  Magdalena Świerczek-Gryboś

❤️  Milena Wójtowicz

❤️  Tomasz Żak

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top