fbpx

Otrzymaliśmy trzy nominacje w plebiscycie Szkoleniowej Książki Roku!

dodano: 10 lutego 2023
Udostępnij:    Share Share

Trzy tytuły wydane przez nasze wydawnictwo w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie trwa do końca lutego.

Organizatorem plebiscytu jest portal ekstratrener.pl, który prowadzą trenerzy piłkarscy: Przemysław Mamczak oraz Paweł Szymański. Nominacje otrzymało sześć książek, a wśród nich znalazły się trzy nasze pozycje: „Antoni Piechniczek. Bezkompromisowa biografia”, „Polska Myśl Szkoleniowa. Historia piłkarskiego pragmatyzmu” oraz „Piłkarscy hakerzy. O rewolucji w futboli i sztuce zbierania danych”.

Czytelnicy mogą oddawać swe głosy tutaj: https://ekstratrener.pl/ksiazka2022/

Aby oddać ważny głos, wystarczy wypełnić posty formularz – można nie tylko zadecydować o ostatecznym rozstrzygnięciu w plebiscycie, ale także wziąć udział w losowaniu specjalnych nagród – książek nominowanych autorów.

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top