fbpx

Pięć nagród w plebiscycie Sportowa Książka Roku 2022

dodano: 15 lutego 2023
Udostępnij:    Share Share
Zakończył się plebiscyt na Sportową Książkę Roku 2022. Organizatorzy ogłosili oficjalne wyniki i wiemy już, że książki wydane przez nasze wydawnictwo zgarnęły nagrody w pięciu kategoriach. 

Sportowa Książka Roku 2022

W głosowaniu czytelników na najlepszą Sportową Książkę Roku triumfowała „9. Mistrzowska passa Juventusu” od Amici Sportivi. „Czerwona Kartka” Kena Bensingera sięgnęła z kolei po tytuł Zagranicznej Sportowej Książki Roku w głosowaniu czytelników.
Kapituła złożona z ekspertów przyznała naszemu wydawnictwu jeszcze trzy nagrody.  W kategorii Piłkarska Sportowa Książka Roku triumfowała „Polska Myśl Szkoleniowa” Michała Zachodnego. Książka „Historia Mundiali” autorstwa Leszka Jarosza zgarnęła statuetkę „Historycznej Sportowej Książki Roku”. Najlepszą sportową biografią okazała się Peszkografia Sebastiana Staszewskiego i Sławomira Peszki.

WYNIKI

Komplet wyników głosowania na Sportową Książkę Roku 2022 znajdziecie TUTAJ. Tytuły, które ukazały się naszym nakładem i zostały nagrodzone to:
Sportowa Książka Roku Czytelników:
Piłkarska Sportowa Książka Roku:
Historyczna Sportowa Książka Roku:
Zagraniczna Sportowa Książka Roku:
Najlepsza Sportowa Biorafia:

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top