fbpx

Ruszyła przedsprzedaż „Dnia nastania nocy”

dodano: 21 lutego 2023
Udostępnij:    Share Share

 Najnowsza książka Samanthy Shannon dostępna w przedsprzedaży tylko na SQN Store.

dzień nastania nocy przedsprzedaż

Samantha Shannon powraca!

Urodzona w 1991 roku w Londynie pisarka rozpoczęła karierę w wieku 15 lat. Jej powieści znane są na całym świecie, a Czas Żniw został przetłumaczony na dwadzieścia osiem języków. Uzyskał status bestsellera „New York Timesa”, „Sunday Timesa” i „Asian Age”. Przez „Daily Mail”, „Stylist” i „Huffington Post” został uznany książką roku. Shannon sprzedaje setki tysięcy książek, a spotkania autorskie cieszą się ogromną popularnością. Po autograf Samanthy trzeba stać w długiej kolejce i być gotowym nawet na kilka godzin czekania!

Czytelnicy pokochali świat Zakonu Drzewa Pomarańczy

„Zakon Drzewa Pomarańczy” stał się hitem literatury fantastycznej. Książka została bardzo dobrze odebrana przez czytelników. To powieść genialnie skonstruowana i utrzymana w klasycznym klimacie fantasy. Wielu niecierpliwie czeka na premierę kolejnej powieści Shamanty. „Dzień nastania nocy” to prequel  „Zakonu Drzewa Pomarańczy” opisujący wydarzenia, które miały miejsce 500 lat wcześniej.

Od teraz można zamówić Dzień nastania nocy – prequel Zakonu drzewa pomarańczy

Choć oficjalna premiera zaplanowana jest na 8 marca 2023 roku, to już 20 lutego o godzinie 18.00 na SQN Store uruchomiliśmy preorder „Dnia nastania nocy”. Zamawiając egzemplarz w przedsprzedaży masz pewność, że wysyłka książek odbędzie się 27 lutego.

Najnowsza powieść Shannon jest dostępna w dwóch wersjach:
– jednotomowym w twardej oprawie
– dwutomowe w miękkiej.

Do wersji jednotomowej dołączamy serię limitowanych gratisów.

 

Sprzedaż „Dnia nastania nocy” jest rozszerzona o piękne gadżety.

dzień nastania nocy gadżety

 

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top