fbpx

Nagroda dla Anety Jadowskiej

dodano: 13 marca 2023
Udostępnij:    Share Share

W piątek, 10 marca zostały ogłoszone wyniki ósmej edycji Plebiscytu Książka Roku Lubimyczytać.  Głosowanie odbywało się aż w czternastu kategoriach. Oddano prawie 200 000 głosów. Nominację do Plebiscytu otrzymało 130 tytułów. W tym gronie znalazły się także książki wydane przez nas.

Aneta Jadowska na podium

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że drugie miejsce w kategorii Fantasy zajęła Aneta Jadowska i jej powieść „Cuda wianki. Nowe przygody rodziny Koźlaków”. Ten tytuł zdobył 2814 głosów. Rodzina Koźlaczek przypadła czytelnikom do gustu. Tu wiele się dzieje, i wszystko można zamienić w przygodę. Malina Koźlak i jej niezwykła rodzina zaprasza na wycieczkę do Zielonego Jaru, miasteczka, w którym może zdarzyć się wszystko.

Gratulacje dla Magdaleny Kubasiewicz

Na piątym miejscu w kategorii Fantasy uplasowała się powieść „Kołysanka dla czarownicy” Magdaleny Kubasiewicz. Ta pozycja zdobyła 1049 głosów czytelników. Bohaterka tej książki, Jagoda, to specjalistka od klątw wszelakich ma na głowie trzy problemy: młodą czarownicę, która chce zostać jej uczennicą, krewnych ze skłonnością do pakowania się w kłopoty oraz rzuconą przed laty klątwę.

 

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top