fbpx

Wiosenne (i nie tylko) nowości SQN Imaginatio

dodano: 24 marca 2023
Udostępnij:    Share Share

 

Wiosna nowościami stoi! Aż pięć nowych fantastycznych tytułów pojawi się wiosną w ofercie Wydawnictwa SQN Imaginatio. Na dwie kolejne poczekamy ciut dłużej, ale my już wiemy, że będzie warto. Nie możemy się doczekać. Dlatego dziś chcemy krótko opowiedzieć wam o nowościach.

 

 

cztery pory magii

 

Cztery pory magii

To fantastyczna antologia opowiadań inspirowanych porami roku. Nasze wspaniałe autorki – Jadowska, Wójtowicz, Kubasiewicz i Kisiel razem tworzą drużynę, która zaczaruje czytelników tej wiosny!

 

 

 

 

 

 

nettle and bone

Nettle and bone

To historia, która otula czytelnika od pierwszych stron. Nie jest to baśń z rodzaju tych, w których księżniczka poślubia księcia. W tej księżniczka księcia… zabija. Niesamowite ile może się tu wydarzyć.

 

 

 

 

 

 

opowieści wysłanniczki

Opowieść wysłanniczki

Opowieść Wysłanniczki to snuta z rozmachem historia pełna szlachetnych ideałów, hartu ducha wobec cierpienia i dodającej otuchy nadziei. Jej autorką jest znana wam z naszego TikTika Angelika Botor.

 

 

 

 

                                                                             

świerszcze w soli

Świerszcze w soli

Trzynaście opowiadań eksploruje ścieżki niedostępne szkiełku i oku, prowadząc czytelnika przez wzory Planu, rubieże zaświatów i meandry indywidualnych ludzkich losów, w które czasami ingerują nieśmiertelni. W tej rzeczywistości śmierć jest dopiero początkiem drogi. Będzie to pierwsza książka Agnieszki Hałas w naszej ofercie i warto zrobić dla niej miejsce na półce.

 

 

 

 

czarodziejka z ulicy reymonta

Czarodziejka z ulicy Reymonta

W trzech opowieściach z uniwersum Polanii studenci wydziału magicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego muszą uporać się z problemem tajemniczej anomalii w niewielkiej wiosce, odkryć, dlaczego jeden z czarowników z roku zaczyna podejrzanie się zachowywać oraz dowiedzieć się, jakie sekrety skrywa wiekowy czarodziej z gór świętokrzyskich.

 

 

 

widmowy zagon

 

Widmowy zagon

Finałowy tom cyklu  o Straceńcach Madsa Voortena. Czytelnicy pokochali go za rozmach, epickie sceny walk i wspaniałych bohaterów. Jak Marcin Mortka zakończy tą serię? Możecie się przekonać, ponieważ ta książka jest już dostępna!

 

 

 

 

Ponad to, w tym roku w ofercie SQN Imaginatio pojawią się takie tytuły jak Solomon’s Crown, If tomorrow doesn’t come i wiele, wiele innych.

 

KSIĄŻKI, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

AKTUALNOŚCI

Nominacje do Nagrody H...

Nagroda Hugo uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie literatury science fiction i fantasy. Znamy nominacje na rok 2024, a jedną z nich otrzymała książka autorstwa T. Kingfisher! W tym roku wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w malowniczych…

Klimatyczni i Kultural...

23 marca 2024 roku miasto Pobiedziska stało się areną niezwykłej inicjatywy, łączącej miłość do książek z troską o nasze środowisko. Okraszona kulturalnymi wydarzeniami akcja Klimatyczni i Kulturalni, zainicjowana przez pisarza Marcina Mortkę we współpracy z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, miała na celu nie tylko sadzenie drzew,…

Serial na podstawie „R...

Już w najbliższy czwartek, 29 lutego na Prime Video długo wyczekiwana premiera serialu „Czerwona Królowa”, który jest adaptacją książki „Reina Roja. Czerwona Królowa” Juana Gómeza-Jurado. Trylogia, którą otwiera „Reina Roja”, ukazała się  nakładem Wydawnictwa SQN w kwietniu 2023 roku i szybko podbiła serca polskich czytelników! Teraz czas…