fbpx

Nominacje do Śląkfy za rok 2022

dodano: 18 kwietnia 2023
Udostępnij:    Share Share

Śląkfa to nagroda przyznawana od 1984 roku przez Śląski Klub Fantastyki. Rokrocznie laureaci wybierani są w trzech kategoriach: Twórca, Wydawca i Fan. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ w tym roku dwie nominacje otrzymali nasi autorzy, a jedną samo Wydawnictwo SQN. Nagroda przyznawana jest za rok 2022.

 

 

W kategorii Twórca nominację otrzymali Magdalena Kubasiewicz, autorka takich książek jak „Czarodziejka z ulicy Reymonta” czy „Kołysanka dla czarnoksiężnika”. Drugim nominowanym jest Marcin Mortka, znany  między innymi z serii o straceńcach Madsa Voortena  czy Kociołku.

 

 

 

 

 

I nominacja, która sprawiła nam największą radość, czyli kategoria Wydawca. Dzięki naszej szerokiej ofercie fantastyki możemy znaleźć się w zacnym gronie pretendowanych do nagrody. W 2022 roku naszą ofertę poszerzyły takie tytuły jak: „Dar krwi”, „Cuda wianki”, „Skrzynia pełna dusz” czy zbiór opowiadań „Inne nieba”. SQN Imaginatio prężnie się rozwija, a oferta fantastyki stale się poszerza.

 

 

 

 

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top