fbpx

Ruszyła przedsprzedaż filmowego wydania książki „Święto ognia” Jakuba Małeckiego!

dodano: 13 września 2023
Udostępnij:    Share Share

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik.

Już 27 września w polskich księgarniach ukaże się filmowe wydanie książki Jakuba Małeckiego Święto ognia. Poprzedza ono premierę filmu Kingi Dębskiej, pod tym samym tytułem, który na ekrany kin wejdzie 6 października.

Opowieść, którą pokochały tysiące czytelników, na srebrnym ekranie!

Święto ognia w reżyserii Kingi Dębskiej, znanej widzom z takich produkcji jak Moje córki krowy, Zabawa zabawa czy Zupa nic to filmowa adaptacja uhonorowanego Nagrodą Literacką im. Norwida książkowego bestsellera Jakuba Małeckiego.

To niosąca ogromny ładunek emocjonalny powieść, w której autor oddaje głos bohaterom spoza medialnego mainstreamu.

Oficjalny zwiastun filmu

Aby podgrzać atmosferę i dać fanom przedsmak tego, co ich czeka, producenci udostępnili oficjalny trailer filmu, który powstał na podstawie książki. To doskonała okazja, by zanurzyć się w świecie opisanym przez Małeckiego i zobaczyć, jak został on przeniesiony na ekran.

 

 

Książka Święto ognia Jakuba Małeckiego

w wydaniu filmowym

w księgarniach od 27 września 2023 r.

Film Święto ognia w reżyserii Kingi Dębskiej,

w kinach od 6 października 2023 r.

Produkcja – Studio Opus Film (Ida, Zimna wojna)

Dystrybucja Kino Świat

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top