fbpx

Dzień nastania nocy nominowany do GoodReads Awards 2023!

dodano: 14 listopada 2023
Udostępnij:    Share Share

Zagłosuj na najlepsze książki roku w 15. edycji nagród Goodreads Choice Awards, jedną z ważniejszych nagród literackich przyznawanych przez czytelników.

 

Jak co 12 miesięcy portal Goodreads zaprosił swoich użytkowników do głosowania w plebiscycie na najlepszą książkę ostatniego roku. Runda otwierająca plebiscyt rozpoczęła się 14 listopada 2023 r.

Wyjątkowa nominacja DNIA NASTANIA NOCY

Od teraz do 26 listopada czytelnicy mogą głosować w 15 kategoriach, na jedną z 20 książek. W tym wyjątkowo dla nas ważny tytuł: Dzień nastania nocy Samanthy Shannon, nominowanej w kategorii FANTASTYKA.

 

Zachęcamy wszystkich użytkowników portalu do oddawania głosów: https://www.goodreads.com/choiceawards/best-books-2023

Fantastyka w epickim wydaniu!

Dzień nastania nocy to wielowątkowa, napisana z epickim rozmachem opowieść osadzona w świecie Zakonu Drzewa Pomarańczy, przybliżająca wydarzenia, które zmieniły bieg jego historii. Szczegóły dotyczące książki czytelnicy mogą poznać dzięki stronie stworzonej specjalnie dla fanów serii i Samanthy Shannon: https://zakon.wsqn.pl/.

Samantha Shannon w Polsce.

Pragniemy też przypomnieć, że już w grudniu tego roku Samantha Shannon odwiedzi Polskę. Czytelnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z autorką na jednym z czterech spotkań.

 

10.12.2023 – spotkanie w ramach Targów Fantastyki w Warszawie.

11.12.2023 – spotkanie w Częstochowie.

12.12.2023 – spotkanie w Krakowie.

13.12.2023 – spotkanie w Sopocie.

 

Zapraszamy serdecznie zarówno na spotkania, jak i do oddawania głosów w plebiscycie.

AKTUALNOŚCI

Nominacje do Nagrody H...

Nagroda Hugo uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie literatury science fiction i fantasy. Znamy nominacje na rok 2024, a jedną z nich otrzymała książka autorstwa T. Kingfisher! W tym roku wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w malowniczych…

Klimatyczni i Kultural...

23 marca 2024 roku miasto Pobiedziska stało się areną niezwykłej inicjatywy, łączącej miłość do książek z troską o nasze środowisko. Okraszona kulturalnymi wydarzeniami akcja Klimatyczni i Kulturalni, zainicjowana przez pisarza Marcina Mortkę we współpracy z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, miała na celu nie tylko sadzenie drzew,…

Serial na podstawie „R...

Już w najbliższy czwartek, 29 lutego na Prime Video długo wyczekiwana premiera serialu „Czerwona Królowa”, który jest adaptacją książki „Reina Roja. Czerwona Królowa” Juana Gómeza-Jurado. Trylogia, którą otwiera „Reina Roja”, ukazała się  nakładem Wydawnictwa SQN w kwietniu 2023 roku i szybko podbiła serca polskich czytelników! Teraz czas…