fbpx

Dzień nastania nocy nominowany do GoodReads Awards 2023!

dodano: 14 listopada 2023
Udostępnij:    Share Share

Zagłosuj na najlepsze książki roku w 15. edycji nagród Goodreads Choice Awards, jedną z ważniejszych nagród literackich przyznawanych przez czytelników.

 

Jak co 12 miesięcy portal Goodreads zaprosił swoich użytkowników do głosowania w plebiscycie na najlepszą książkę ostatniego roku. Runda otwierająca plebiscyt rozpoczęła się 14 listopada 2023 r.

Wyjątkowa nominacja DNIA NASTANIA NOCY

Od teraz do 26 listopada czytelnicy mogą głosować w 15 kategoriach, na jedną z 20 książek. W tym wyjątkowo dla nas ważny tytuł: Dzień nastania nocy Samanthy Shannon, nominowanej w kategorii FANTASTYKA.

 

Zachęcamy wszystkich użytkowników portalu do oddawania głosów: https://www.goodreads.com/choiceawards/best-books-2023

Fantastyka w epickim wydaniu!

Dzień nastania nocy to wielowątkowa, napisana z epickim rozmachem opowieść osadzona w świecie Zakonu Drzewa Pomarańczy, przybliżająca wydarzenia, które zmieniły bieg jego historii. Szczegóły dotyczące książki czytelnicy mogą poznać dzięki stronie stworzonej specjalnie dla fanów serii i Samanthy Shannon: https://zakon.wsqn.pl/.

Samantha Shannon w Polsce.

Pragniemy też przypomnieć, że już w grudniu tego roku Samantha Shannon odwiedzi Polskę. Czytelnicy będą mieli niepowtarzalną okazję spotkać się z autorką na jednym z czterech spotkań.

 

10.12.2023 – spotkanie w ramach Targów Fantastyki w Warszawie.

11.12.2023 – spotkanie w Częstochowie.

12.12.2023 – spotkanie w Krakowie.

13.12.2023 – spotkanie w Sopocie.

 

Zapraszamy serdecznie zarówno na spotkania, jak i do oddawania głosów w plebiscycie.

AKTUALNOŚCI

Piąta pora roku oraz K...

BookRiot, ceniona platforma literacka, zestawiająca najważniejsze dzieła z różnych gatunków, stworzyła listę Najbardziej Wpływowych Książek Fantasy Ostatnich 10 Lat. Mamy zaszczyt ogłosić, że dwie z naszych książek, Piąta Pora Roku oraz Królowie Dary, znalazły się w tym prestiżowym zestawieniu. Piąta Pora Roku, autorstwa  to…

Dzień nastania nocy no...

Zagłosuj na najlepsze książki roku w 15. edycji nagród Goodreads Choice Awards, jedną z ważniejszych nagród literackich przyznawanych przez czytelników.   Jak co 12 miesięcy portal Goodreads zaprosił swoich użytkowników do głosowania w plebiscycie na najlepszą książkę ostatniego roku. Runda otwierająca plebiscyt rozpoczęła…

20lecie Marcin Mortka
Jubileusz Marcina Mortki

Marcin Mortka, jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy fantasy, w tym roku świętuje 20-lecie pracy twórczej. W ciągu dwóch dekad pisarz stworzył takie postacie jak Edmund Kociołek, Tappi, Bruno Calazzo, Kapitan Roland Wywijas czy Mads Voorten, a to tylko ułamek mortkowej ekipy bohaterów, którzy bawią i ciekawią swoimi…