fbpx

Samantha Shannon w Polsce: ponad 1000 fanów na spotkaniach autorskich z mistrzynią fantastyki!

dodano: 11 stycznia 2024
Udostępnij:    Share Share

Spotkania w Polsce z bestsellerową autorką fantastyki

Samantha Shannon, utalentowana autorka takich bestsellerów jak ,,Czas Żniw” i ,,Zakon Drzewa Pomarańczy”, odwiedziła Polskę. Od 10 do 13 grudnia polscy miłośnicy literatury mieli wyjątkową okazję spotkać się z nią, uczestniczyć w fascynujących rozmowach o jej dziełach oraz zgłębiać tajniki tworzenia fantastycznych światów.

Magia książek Samanthy Shannon

Książki Shannon zaskakują, fascynują i pobudzają wyobraźnię. Umiejętność autorki do opisywania detali oraz tworzenia różnorodnych i złożonych postaci sprawia, że czytelnicy czują się, jakby stali się częścią tych magicznych światów.

Motywy feministyczne w dziełach Samanthy Shannon

Motywy feministyczne nasycające twórczość Shannon dodają jej dziełom głębi. Stworzone przez nią bohaterki nie boją się wyzwań, walczą o swoje przekonania, a same opowieści poruszają tematy równości i emancypacji. To właśnie te aspekty sprawiają, że książki Samanthy zdobywają popularność wśród czytelników poszukujących inspiracji w silnych kobiecych postaciach.

 

Targi Fantastyki w Warszawie: niezapomniane przeżycie dla fanów

Spotkanie na Targach Fantastyki w Warszawie stanowiło niezapomniane przeżycie dla fanów. Autorka nie tylko prezentowała swoje bestsellery, lecz także angażowała się w interakcje z fanami, odpowiadając na pytania, rozmawiając o inspiracjach oraz oferując czytelnikom niepowtarzalne chwile.

Eksploracja Częstochowy z Samanthą Shannon

11 grudnia w Częstochowie Samantha Shannon spotkała się z fanami, nie tylko w imię miłości do książek, lecz także po to, by zwiedzić niedostępną dla świata zewnętrznego XIII-wieczną bibliotekę.

Spotkanie w Krakowie i wizyta w siedzibie Wydawnictwa SQN

12 grudnia Kraków przyjął z otwartymi ramionami Samanthę Shannon, która odwiedziła siedzibę swojego polskiego wydawcy – Wydawnictwa SQN. Odbyło się również spotkanie autorskie z czytelnikami, które było okazją do rozmów na temat procesu twórczego autorki.

Ostatni Przystanek: Sopot i zamknięcie literackiej podróży po Polsce

Ostatnim przystankiem tej niezwykłej trasy był Sopot, gdzie 13 grudnia Samantha Shannon spotkała się z czytelnikami, zamykając swoją literacką podróż po Polsce. W atmosferze morskiej miejscowości autorka kontynuowała fascynujące rozmowy z fanami, dzieląc się spostrzeżeniami na temat pisarstwa i literatury fantasy.

Ogromne zainteresowanie: Samantha Shannon spotkała się z ponad tysiącem fanów

Szacujemy, że podczas trasy po Polsce Samantha Shannon osobiście spotkała się z około tysiącem osób. To świadczy o ogromnym zainteresowaniu oraz oddaniu fanów dla tej wyjątkowej autorki.

Nowości wydawnicze i spostrzeżenia autorki

Informacje o nowej edycji ,,Czasu Żniw” oraz pracach nad kolejnym tomem serii na pewno zainteresują fanów. Fakt, że część wydarzeń może rozgrywać się we Wrocławiu, wzbudza dodatkowe emocje wśród czytelników.

Podsumowanie spotkań i nadzieja na kolejne wizyty

Podsumowując spotkania z fanami, Samantha Shannon zdradziła wiele ciekawych aspektów swojej twórczości, opowiadając o źródłach inspiracji, kulisach pisarskiego rzemiosła oraz tajnikach układania skomplikowanych fabuł. Jej obecność w Polsce nie tylko dostarczyła niezapomnianych chwil czytelnikom, ale także zrodziła nadzieję na kolejne wizyty tej utalentowanej pisarki.

AKTUALNOŚCI

Akcja charytatywna ...

Marcin Mortka, znany polski autor literatury fantasy i pasjonat ekologii, wraz z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, zaprasza do udziału w wyjątkowej inicjatywie ,,Klimatyczni i Kulturalni”, która ma na celu sadzenie drzewek lip w malowniczym miasteczku Pobiedziska. Kontynuacja przygód Kociołka i jego drużyny! Marcin Mortka…

Nasze książki nagrodzo...

Plebiscyt na Sportową Książkę Roku 2023 dobiegł końca, a organizatorzy ogłosili już oficjalne wyniki. Po podsumowaniu wszystkich głosów czytelników i podaniu do wiadomości decyzji podjętych przez kapitułę, okazało się, że książki wydane przez nasze Wydawnictwo zgarnęły nagrody w aż czterech z pięciu kategorii. Sportowa Książka Roku…

Przełamywanie baśniowy...

Już niedługo Wydawnictwo SQN wyda kolejną książkę autorstwa T. Kingfisher! Tym razem autorka przeniesie czytelników w mroczny świat baśni, gdzie tradycyjne role zostają odwrócone. W wieży jest uwięziona księżniczka, ale to nie jest historia o niej ,,Cierń” to niezwykła opowieść o Ropuszce, dziewczynce, która została…