fbpx

Sportowa Książka Roku 2023: Aż 22 nominacje dla Wydawnictwa SQN

dodano: 16 stycznia 2024
Udostępnij:    Share Share

Rekordowe 22 książki wydane przez nas w 2023 roku otrzymały nominację w plebiscycie na Sportową Książkę Roku. Głosowanie już wystartowało, a czytelnicy mogą wybierać swoich faworytów do końca stycznia. Laureatów poznamy w kategoriach polskiej i zagranicznej, ale osobnych zwycięzców tradycyjnie wybierze również jury.

Książki polskie – lista nominacji

Tym razem Wydawnictwo SQN otrzymało 9 z 17 nominacji dla książek napisanych przez polskich autorów. Na tej liście znalazły się następujące tytuły:

Książki zagraniczne – lista nominacji

Wśród zagranicznych publikacji wyróżniamy się jeszcze wyraźniej. Z 14 nominacji, aż 13 trafiło do pozycji wydanych w ostatnich miesiącach właśnie przez nas! O tytuł najlepszej książki 2023 roku powalczą:

Sportowa Książka Roku – zasady głosowania

Wyboru Sportowej Książki Roku można dokonać na stronie plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl. W obu kategoriach do oddania są maksymalnie dwa głosy. Warto pamiętać, że będą one zaliczone dopiero po kliknięciu potwierdzenia, które zostanie dostarczone na wskazany wcześniej adres e-mail. Głosowanie potrwa do 31 stycznia do godziny 20:00. Osobno przeprowadzone zostanie również wewnętrzne głosowanie ekspertów – redakcji Sportowej Książki Roku, współpracowników oraz zaproszonych dziennikarzy związanych z rynkiem literatury sportowej.

Książki naszego wydawnictwa, także te nominowane w plebiscycie, można nabyć między innymi w największej internetowej księgarni sportowej – labotiga.pl.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na nasze tytuły! (KLIK)

Plebiscyt ma już długą tradycję – rozpoczęła się właśnie jego jedenasta edycja. W ubiegłym roku Wydawnictwo SQN zostało w nim wyróżnione pięcioma nagrodami. Sportową Książką Roku Czytelników została „9. Mistrzowska passa Juventusu”. W poszczególnych kategoriach wygrywały też:

AKTUALNOŚCI

Akcja charytatywna ...

Marcin Mortka, znany polski autor literatury fantasy i pasjonat ekologii, wraz z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, zaprasza do udziału w wyjątkowej inicjatywie ,,Klimatyczni i Kulturalni”, która ma na celu sadzenie drzewek lip w malowniczym miasteczku Pobiedziska. Kontynuacja przygód Kociołka i jego drużyny! Marcin Mortka…

Nasze książki nagrodzo...

Plebiscyt na Sportową Książkę Roku 2023 dobiegł końca, a organizatorzy ogłosili już oficjalne wyniki. Po podsumowaniu wszystkich głosów czytelników i podaniu do wiadomości decyzji podjętych przez kapitułę, okazało się, że książki wydane przez nasze Wydawnictwo zgarnęły nagrody w aż czterech z pięciu kategorii. Sportowa Książka Roku…

Przełamywanie baśniowy...

Już niedługo Wydawnictwo SQN wyda kolejną książkę autorstwa T. Kingfisher! Tym razem autorka przeniesie czytelników w mroczny świat baśni, gdzie tradycyjne role zostają odwrócone. W wieży jest uwięziona księżniczka, ale to nie jest historia o niej ,,Cierń” to niezwykła opowieść o Ropuszce, dziewczynce, która została…