fbpx

Akcja charytatywna – Klimatyczni i Kulturalni. Nie ma siły bez drużyny!

dodano: 21 lutego 2024
Udostępnij:    Share Share

Marcin Mortka, znany polski autor literatury fantasy i pasjonat ekologii, wraz z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, zaprasza do udziału w wyjątkowej inicjatywie ,,Klimatyczni i Kulturalni”, która ma na celu sadzenie drzewek lip w malowniczym miasteczku Pobiedziska.

Kontynuacja przygód Kociołka i jego drużyny!

Marcin Mortka to nie tylko autor wielu powieści fantasy i książek dla dzieci, ale również niepoprawny optymista, który z wielkim zamiłowaniem dzieli się swoją miłością do literatury i historii. Jego najnowsza powieść, ,,Szary płaszcz”, już wkrótce trafi do czytelników, którzy mogą spodziewać się kolejnej porcji przygód drużyny do zadań specjalnych. Znany z bogatej wyobraźni i barwnych opowieści Mortka zyskał sobie liczne grono odbiorców, które z niecierpliwością czeka na jego kolejne dzieła.

Działalność ekologiczna Marcina Mortki

Jednak Mortka to nie tylko autor książek, ale także zaangażowany ekolog, który zawsze wspierał ideę dbania o naszą planetę. ,,Klimatyczni i Kulturalni” to kolejny krok w działaniu na rzecz środowiska naturalnego. Poprzez sadzenie drzewek lip w Pobiedziskach Mortka i wszyscy wolontariusze chcą przyczynić się do poprawy stanu środowiska oraz zwiększenia świadomości ekologicznej w społeczności książkowej i nie tylko.

Akcja w Pobiedziskach

Pierwsza edycja ,,Klimatycznych i Kulturalnych” odbędzie się 23 marca 2024 roku w Pobiedziskach. Zaproszeni influencerzy oraz pasjonaci czytelnictwa wezmą udział w sadzeniu drzewek lip, włączając się w tę ekologiczną inicjatywę. W trakcie wydarzenia nie zabraknie możliwości spotkania z autorem.

Dzień Próby Doli i pakiet e-booków na SQNStore.pl

Marcin Mortka przygotował specjalne opowiadanie z okazji akcji ,,Kulturalni i Klimatyczni”. To prawdziwa gratka dla fanów Kociołka! Opowiadanie zabierze Was w podróż do Doliny w czasie obchodów Dni Próby Doli. Kupując nasze specjalne pakiety ebooków z nowym, nigdzie niepublikowanym opowiadaniem z uniwersum Edmunda Kociołka, wspierasz akcję charytatywną. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup dorosłych lip, które zostaną zasadzone.

Akcja ,,Klimatyczni i Kulturalni” to doskonała okazja, by połączyć siły dla dobra naszej planety i cieszyć się jednocześnie literaturą oraz kulturą. Wydawnictwo SQN zaprasza wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pozwoli uczynić nasz świat trochę lepszym miejscem. Dołączcie do nas, bo nie ma siły bez drużyny! Do zobaczenia 23.03.2024 w Pobiedziskach!

AKTUALNOŚCI

Nominacje do Nagrody H...

Nagroda Hugo uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie literatury science fiction i fantasy. Znamy nominacje na rok 2024, a jedną z nich otrzymała książka autorstwa T. Kingfisher! W tym roku wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w malowniczych…

Klimatyczni i Kultural...

23 marca 2024 roku miasto Pobiedziska stało się areną niezwykłej inicjatywy, łączącej miłość do książek z troską o nasze środowisko. Okraszona kulturalnymi wydarzeniami akcja Klimatyczni i Kulturalni, zainicjowana przez pisarza Marcina Mortkę we współpracy z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, miała na celu nie tylko sadzenie drzew,…

Serial na podstawie „R...

Już w najbliższy czwartek, 29 lutego na Prime Video długo wyczekiwana premiera serialu „Czerwona Królowa”, który jest adaptacją książki „Reina Roja. Czerwona Królowa” Juana Gómeza-Jurado. Trylogia, którą otwiera „Reina Roja”, ukazała się  nakładem Wydawnictwa SQN w kwietniu 2023 roku i szybko podbiła serca polskich czytelników! Teraz czas…