fbpx

Cztery żywioły magii – nowa antologia w sprzedaży!

dodano: 26 kwietnia 2024
Udostępnij:    Share Share

Fantastyczny dream team powraca! Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz i Milena Wójtowicz – cztery znane autorki polskiej fantastyki – łączą siły w nowej antologii „Cztery żywioły magii”. Ten wyjątkowy biór czterech opowiadań zabierze czytelników w podróż po świecie pełnym żywiołów, tajemnic i przygód.

Cztery kobiety, cztery żywioły

Antologia „Cztery żywioły magii” to zbiór opowiadań, z których każde koncentruje się na jednym z żywiołów: powietrzu, ziemi, ogniu i wodzie. Książka jest wyjątkowa ze względu na unikalne połączenie talentów każdej z autorek. Jadowska, Kisiel, Kubasiewicz i Wójtowicz to uznane pisarki, które swoim stylem i wyobraźnią ożywiają te cztery elementy, tworząc porywającą i zróżnicowaną lekturę.

Ogień, woda, powietrze, ziemia

Magdalena Kubasiewicz pisze o ogniu. Jej opowiadanie skupia się na Helenie, ogniowej czarownicy, która pracuje w straży pożarnej i bada serię podpaleń w Krakowie. Podejrzewa, że są one powiązane z wydarzeniami sprzed lat, a w miarę postępu śledztwa odkrywa coraz więcej tajemnic.

 

Aneta Jadowska zabiera nas w świat wody. Jej bohaterka, Mary, musi odkryć morskie legendy na bałtyckiej wyspie, aby odnaleźć szczątki ojca i pozwolić mu zaznać spokoju. To opowieść pełna magii i tajemnic.

 

Milena Wójtowicz pisze o powietrzu. W jej historii wietrzyca Majka czuje się śledzona. Jej obawy rosną, gdy zaczyna zauważać dziwne zdarzenia wokół siebie.

 

Marta Kisiel pisze o ziemi. Filomena, Kira i Tomira stawiają czoła groźnym siłom, które pojawiają się po rewitalizacji lokalnego ryneczku. Celem bohaterek jest przywrócenie porządku i ochrona mieszkańców.

Przedsprzedaż i oferta specjalna

25 kwietnia 2024 ruszyła przedsprzedaż „Czterech żywiołów magii” na stronie SQNStore.pl. Można tam kupić książkę w specjalnych pakietach z dedykowanymi gadżetami, takimi jak podkładka pod myszkę, kubek czy ściereczka do okularów. Dostępny jest także dodatkowy rabat (od już przecenionej ceny na start): 5% z kodem 4ZYWIOLY. Kod działa do dnia premiery i obejmuje książkę, e-booka, audiobooka oraz wszystkie pakiety i gadżety związane z antologią.

 

Jeśli jesteś fanem fantastyki lub chcesz odkryć coś nowego, „Cztery żywioły magii” to świetna propozycja. Cztery utalentowane autorki, cztery unikalne opowieści i dużo magii – a to nie wszystko, co znajdziesz w tej antologii.

AKTUALNOŚCI

Autorzy Wydawnictwa SQ...

Gotowi na Targi Książki w Warszawie? Od 16 do 19 maja zapraszamy Was na PGE Narodowy, gdzie trwać będą Targi Książki i Mediów Vivelo 2024, na których nie mogło zabraknąć naszego wydawnictwa. Znajdziecie nas na stoisku nr 49/D15. Nasza niezawodna targowa ekipa będzie miała…

Cztery żywioły magii –...

Fantastyczny dream team powraca! Aneta Jadowska, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz i Milena Wójtowicz – cztery znane autorki polskiej fantastyki – łączą siły w nowej antologii „Cztery żywioły magii”. Ten wyjątkowy biór czterech opowiadań zabierze czytelników w podróż po świecie pełnym żywiołów, tajemnic i przygód. …

Nominacje do Nagrody H...

Nagroda Hugo uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie literatury science fiction i fantasy. Znamy nominacje na rok 2024, a jedną z nich otrzymała książka autorstwa T. Kingfisher! W tym roku wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w malowniczych…