Książki sportowe dostępne na labotiga.pl - La Vuelta a Espana
 
Kup książkę w naszej księgarni:
Zapoznaj się z dodatkowymi materiałami:
Inne wydania książki:

Peter Crouch. Jak być piłkarzem. Dwa metry śmiechu

 • Autor:
  Peter Crouch, Tom Fordyce
 • Tytuł oryginału:
  How to be Footballer
 • Tłumaczenie:
  Bartosz Sałbut
 • Data wydania:
  15 maja 2019
 • Format:
  140 x 205 mm
 • Liczba stron:
  368 tekst i 8 zdjęcia
 • ISBN:
  978-83-8129-456-0
 • Sugerowana cena detaliczna:
  39,99 zł
Tak, jestem bardzo wysoki. Nie, pogoda nie jest tu inna. I nie, nie gram w koszykówkę. Cieszę się, że mamy to z głowy.
 
banner_peter_crouch_labotiga_1140x200px_080519
 
Chcesz być profesjonalnym piłkarzem? Lepiej uważaj! Tu nikt nie jest do końca normalny. To najdziwniejsza i najbardziej nieprzewidywalna grupa, jaką sobie tylko można wyobrazić. Jeden wpada na trening w czerwonym garniturze, z cylindrem w tym samym kolorze, drewnianą laską i okularami bez szkieł, a drugi ma tyle sportowych samochodów, że zostawia jeden z nich na parkingu i po prostu o nim zapomina.Wejdź ze mną do piłkarskich szatni Premier League i reprezentacji Anglii, a dowiesz się, który obrońca biegał za mną po całym boisku, powtarzając: „Zabiję cię”, dlaczego wielu milionerów nigdy nie ma własnego żelu pod prysznic i co mówi Cristiano Ronaldo, gdy staje przed lustrem.
 
Jestem Peter Crouch, a to jest Jak być piłkarzem. Zaczynamy?
 
***
 
Z tej książki kapie angielskim humorem w najlepszym wydaniu. A wiadomo, że jeśli angielski humor połączy się z angielskim futbolem, to musi wyjść smaczne danie. Gdyby Peter Crouch obdzielił dystansem do piłki swoich kolegów, być może sami zaczęliby się śmiać, patrząc w lustro.  
Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty
 
Crouchowi nigdy nie groziło zdobycie Złotej Piłki, ale przy dwóch metrach wzrostu potrafi strzelić bramkę przewrotką i jest w stanie dalej poruszać się o własnych siłach. Śmieszne historie opowiada jak profesjonalny komik. To prawdopodobnie najzabawniejszy piłkarz w angielskim futbolu.
Marcin Krzywicki, prawdopodobnie najzabawniejszy piłkarz w polskim futbolu
 
Najśmieszniejsza, najbardziej ironiczna, najbardziej zdystansowana i najbardziej krytyczna biografia piłkarska, jaką przeczytacie. Peter Crouch stworzył arcydzieło.
Mateusz Święcicki, Eleven Sports

 

 

Biogram
 
Nazywam się Peter Crouch i od 20 lat jestem profesjonalnym piłkarzem. Zaliczyłem 42 występy w reprezentacji Anglii i strzeliłem ponad 100 bramek w Premier League, z czego połowę po uderzeniach głową.
 
W mojej przygodzie z piłką zwiedziłem już kilka klubów, m.in. Queens Park Rangers, Portsmouth, Aston Villę, Norwich, Southampton, Liverpool FC, Portsmouth, Tottenham Hotspur i Stoke. Doświadczyłem awansów i spadków. Wygrywałem puchary i nie strzelałem bramek przez wiele miesięcy. Byłem kupowany i sprzedawany, wypożyczany i poniżany – i z nikim bym się nigdy nie zamienił.