DARMOWY FRAGMENT KSIĄŻKI

Zawsze chciałem być piłkarzem.

To zupełnie oczywiste. Nie chciałem być koszykarzem, choć wszyscy mnie o to pytają. Nie chciałem być też dekarzem, który nie potrzebowałby drabiny, ani pracownikiem zoo, który mógłby rozmawiać z żyrafami twarzą w twarz. No i jeszcze dodam, że tutaj, na górze, pogoda jest taka sama jak na dole.

Uznałem, że najwyższy czas oprowadzić cię po tym świecie. Ominiemy goryli stojących na bramce, przejdziemy za aksamitne liny i rzucimy się w szalony wir piłkarskiego życia. Zabiorę cię na pokład klubowego autokaru i wyjaśnię obowiązujące tam reguły, to znaczy gdzie i z kim możesz usiąść.

Obiecuję, że przez cały czas będziesz się świetnie bawił.


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

Michał Kołodziejczyk,
redaktor naczelny WP SportoweFakty
Z tej książki kapie angielskim humorem w najlepszym wydaniu. A wiadomo, że jeśli angielski humor połączy się z angielskim futbolem, to musi wyjść smaczne danie. Gdyby Peter Crouch obdzielił dystansem do piłki swoich kolegów, być może sami zaczęliby się śmiać, patrząc w lustro.
Marcin Krzywicki,
prawdopodobnie najzabawniejszy piłkarz w polskim futbolu
Crouchowi nigdy nie groziło zdobycie Złotej Piłki, ale przy dwóch metrach wzrostu potrafi strzelić bramkę przewrotką i jest w stanie dalej poruszać się o własnych siłach. Śmieszne historie opowiada jak profesjonalny komik. To prawdopodobnie najzabawniejszy piłkarz w angielskim futbolu.
Mateusz Święcicki,
Eleven Sports
Najśmieszniejsza, najbardziej ironiczna, najbardziej zdystansowana i najbardziej krytyczna biografia piłkarska, jaką przeczytacie. Peter Crouch stworzył arcydzieło.
Infografika

Chcesz być profesjonalnym piłkarzem?

Lepiej uważaj! Tu nikt nie jest do końca normalny.

To najdziwniejsza i najbardziej nieprzewidywalna grupa, jaką sobie tylko można wyobrazić. Jeden wpada na trening w czerwonym garniturze, z cylindrem w tym samym kolorze, drewnianą laską i okularami bez szkieł, a drugi ma tyle sportowych samochodów, że zostawia jeden z nich na parkingu i po prostu o nim zapomina.

Wejdź ze mną do piłkarskich szatni Premier League i reprezentacji Anglii, a dowiesz się, który obrońca biegał za mną po całym boisku, powtarzając: „Zabiję cię”, dlaczego wielu milionerów nigdy nie ma własnego żelu pod prysznic i co mówi Cristiano Ronaldo, gdy staje przed lustrem.

Jestem Peter Crouch, a to jest Jak być piłkarzem.Książki szukaj również od 15 maja w salonach Empik i dobrych księgarniach w całej Polsce.


Czy jestem robotem? :-)
Tak, będąc dwumetrowym dryblasem, potrafię strzelać takie gole!
© 2019 Wydawnictwo SQN / księgarnia sportowa Labotiga.pl