fbpx

Dokładnie 10 lat temu wydaliśmy pierwszą książkę!

dodano: 21 października 2020
Udostępnij:    Share Share

21 października 2010 roku – to dla nas data szczególna. Właśnie w tym dniu ukazała się nasza pierwsza książka: Hank Moody „Bóg nas nienawidzi”. Dokładnie dziesięć lat i ponad 500 tytułów później z małej firmy założonej przez kolegów z branży IT staliśmy się jednym ze znaczących graczy w branży literackiej. Chcąc z Wami świętować nasz jubileusz, przygotowaliśmy szereg niespodzianek!

10. urodziny świętujemy w zasadzie od początku roku. Infografiki w social mediach z ciekawostkami na temat firmy i wydanych przez nas książek (czy wiecie, który z autorów wydał ich u nas najwięcej?). Wspomnienia pracowników w cyklu „Kartka z kalendarza”, liczne promocje (ostatnio na Bonito.pl i TaniaKsiazka.pl), ale najważniejsze zostawiliśmy na deser, czyli na październik! Aktualnie trwają dwie promocje, w których możecie kupić taniej nasze publikacje:

– 50% na drugi z naszych tytułów na Empik.com

– rabaty do 60% na ŚwiatKsiążki.pl

Prawdziwą bombę odpalimy jednak 26 października, kiedy to będziemy mieli dla Was aż 10 000 ebooków (praktycznie za darmo, bo symboliczna kwota, którą trzeba będzie uiścić za elektroniczną wersję książki, wróci na Wasze konto w księgarni do wydania na późniejsze zakupy). Szczegóły akcji znajdziecie w poniedziałek na stronie 10lat.wsqn.pl. Na razie możecie odliczać czas do rozpoczęcia promocji i zapisać sobie w kalendarzu datę końcową, gdyż liczba książek w akcji będzie ograniczona. No i zobaczcie, jak świętujemy nasz jubileusz. Oczywiście stosownie do czasów, w których przyszło nam żyć.  Powyżej znajdziecie screen z popularnej aplikacji, który zrobiliśmy podczas dzisiejszego spotkania online. Miło było wszystkich widzieć nawet na odległość! Więcej szczegółów dotyczących urodzinowej akcji ebookowej podamy już wkrótce!

Żeby nie było, że chwalimy sami siebie – poprosiliśmy kilku naszych autorów o podzielenie się swoimi wrażeniami ze współpracy z nami. Przyznamy, że czytając ich słowa (mamy nadzieję, że nie przemawiała przez nich kurtuazja!), nieco się wzruszyliśmy. Opublikujemy je w kolejnym wpisie już za kilka dni.

AKTUALNOŚCI

Jak wydaje się książki...

O historii SQN, rynku książek sportowych, a także procesie wydawniczym opowiadał w ubiegłym tygodniu Piotr Stokłosa. Dyrektor ds. promocji Wydawnictwa SQN oraz autor bloga Książki Sportowe był gościem Sportworkingu – webinaru poświęconego różnym zagadnieniom z dziedziny sportu. Zapis prezentacji można zobaczyć na YouTube. Zawsze…

Wraz z autorami wspier...

Pomaganie jest niezwykle ważne, o czym wiemy doskonale zarówno my, jak i nasi autorzy. Z okazji zbliżającego się 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zdecydowaliśmy się również w tym roku wesprzeć tę zacną inicjatywę aukcjami, na które nasi autorzy przekazali naprawdę wspaniałe przedmioty. Chcesz…

Nasze tytuły nominowan...

Trzy tytuły wydane przez nas w ubiegłym roku znalazły się w gronie nominowanych w plebiscycie na Szkoleniową Książkę Roku. Głosowanie czytelników na portalu ekstratrener.pl potrwa do 26 stycznia. Organizator, portal ekstratrener.pl (prowadzony przez trenerów piłkarskich Przemysława Mamczaka oraz Pawła Szymańskiego), wyróżnił 12 tytułów….

logo-sqn-nowe-www_blue

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2020

Go to Top