fbpx

Prawie 10 000 zł dla WOŚP

dodano: 8 lutego 2021
Udostępnij:    Share Share

Zakończyły się właśnie ostatnie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które na ten rok przygotowaliśmy wraz z naszymi autorami. Po zakończeniu 13 licytacji przeróżnych przedmiotów i usług zebraliśmy dokładnie 9 627 zł.

Ten rok pod względem wielkości zbiórki był naprawdę rekordowy. O tym, jakie przedmioty autorzy przekazali na licytację, pisaliśmy szczegółowo w tym wpisie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że 13 licytacji przełoży się na tak wspaniałą liczbę, dobijającą do progu 10 000 zł.

Tegorocznym rekordzistą wśród naszych autorów okazał się Jakub Ćwiek. Stworzenie książkowego bohatera w jego najnowszej powieści na podstawie zdjęcia i informacji pochodzących od zwycięzcy aukcji oraz pakiet „Chłopców” osiągnęły podczas licytacji kwotę 2 126 zł. Pakiet heksalogii poświęconej Dorze Wilk podpisany przez Anetę Jadowską został wylicytowany za 1525 zł, a pierwsze opowiadanie Jakuba Małeckiego z magazynu „Science fiction” oraz podpisany egzemplarz „Saturnina” wycenione zostały przez zwycięzcę na 1310 zł.

Pozostali autorzy również dołożyli do ogólnego dorobku pokaźne kwoty, dzięki czemu mogliśmy z dumą przekazać sporą kwotę na cel 29. finału WOŚP na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Dziękujemy wszystkim licytującym za wsparcie szczytnego celu, a autorom za zaangażowanie i przekazanie przedmiotów na licytacje!

AKTUALNOŚCI

„Święto ognia...

Wiemy, że czekacie na nią z niecierpliwością, odkąd tylko dowiedzieliście się, że Jakub Małecki ukończył książkę. „Święto ognia”, nowa powieść pisarza, ukaże się za niespełna dwa miesiące, 15 września. Przygotowania do premiery to jednak nie jedyne, co ostatnio działo się w życiu i twórczości naszego autora. …

SQN partnerem kolarski...

Ciekawych imprez kolarskich w naszym kraju wciąż przybywa, a w kalendarzu pojawiła się w tym roku ciekawa pozycja dla osób chcących się pościgach na północy naszego kraju. To cykl Velo Baltic. Wydawnictwo SQN zostało partnerem zawodów organizowanych przez Fundację Promowania Sportu z Koszalina. Czym…

Ojciec Adam Szustak OP...

Langusta na palmie to jeden z popularniejszych kanałów na YouTube, na których regularnie pojawiają się recenzje książek. Ojciec Adam Szustak OP, który jest autorem vloga, jest niezwykle opiniotwórczy, dlatego cieszy nas, że tak często do gustu przypadają mu nasze tytuły. W ostatnim odcinku BookSzpan opowiedział o „Muzie…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top