fbpx

Prawie 10 000 zł dla WOŚP

dodano: 8 lutego 2021
Udostępnij:    Share Share

Zakończyły się właśnie ostatnie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które na ten rok przygotowaliśmy wraz z naszymi autorami. Po zakończeniu 13 licytacji przeróżnych przedmiotów i usług zebraliśmy dokładnie 9 627 zł.

Ten rok pod względem wielkości zbiórki był naprawdę rekordowy. O tym, jakie przedmioty autorzy przekazali na licytację, pisaliśmy szczegółowo w tym wpisie. Nie spodziewaliśmy się jednak, że 13 licytacji przełoży się na tak wspaniałą liczbę, dobijającą do progu 10 000 zł.

Tegorocznym rekordzistą wśród naszych autorów okazał się Jakub Ćwiek. Stworzenie książkowego bohatera w jego najnowszej powieści na podstawie zdjęcia i informacji pochodzących od zwycięzcy aukcji oraz pakiet „Chłopców” osiągnęły podczas licytacji kwotę 2 126 zł. Pakiet heksalogii poświęconej Dorze Wilk podpisany przez Anetę Jadowską został wylicytowany za 1525 zł, a pierwsze opowiadanie Jakuba Małeckiego z magazynu „Science fiction” oraz podpisany egzemplarz „Saturnina” wycenione zostały przez zwycięzcę na 1310 zł.

Pozostali autorzy również dołożyli do ogólnego dorobku pokaźne kwoty, dzięki czemu mogliśmy z dumą przekazać sporą kwotę na cel 29. finału WOŚP na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Dziękujemy wszystkim licytującym za wsparcie szczytnego celu, a autorom za zaangażowanie i przekazanie przedmiotów na licytacje!

AKTUALNOŚCI

Jakub Małecki dostrzeż...

Holandia, Słowenia i Niemcy. W tych krajach zaczytują się już w twórczości Jakuba Małeckiego, a za chwilę do listy państw, w których ukazała się książka pisarza, dołączą Rosja, Węgry i Macedonia. 28 marca nasz autor będzie natomiast gościem prestiżowego festiwalu literackiego Passa Porta w Brukseli. …

Kultowa książka uliczn...

Oficjalna książka Banksy’ego „Wojna na ściany” to album zawierający najsłynniejsze prace artysty opatrzone jego autorskim komentarzem. Nic dziwnego, że dla fanów street artu jest to pozycja kultowa i absolutnie obowiązkowa. Po kilku latach bycia białym krukiem, publikacja ponownie trafi do sprzedaży 3 marca. O…

Diego Maradona Nieznan...

Zapomnijcie o wszystkim, co o Diego Maradonie czytaliście do tej pory. Kiedy tak znakomity autor i dziennikarz jak Guillem Balagué bierze się za historię jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu, musi wyjść z tego kapitalna biografia. Właśnie taka będzie książka „Diego Maradona. Chłopiec, buntownik, bóg”, którą…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top