fbpx

19 tytułów naszego wydawnictwa nominowanych w plebiscycie Sportowa Książka Roku 2022

dodano: 3 stycznia 2023
Udostępnij:    Share Share

Rozpoczął się plebiscyt na Sportową Książkę Roku. Do końca stycznia czytelnicy mogą wybierać tytuły w dwóch kategoriach: krajowe oraz zagraniczne publikacje. Każdy może oddać głos na maksymalnie dwie książki w każdej z kategorii. Z 32 nominowanych pozycji aż 19 ukazało się nakładem naszego wydawnictwa.

Polskie tytuły

W kategorii “Polskie publikacje”, Wydawnictwo SQN otrzymało 10 z 19 nominacji. O tytuł powalczą: “9. Mistrzowska passa Juventusu”, “Remanent 2” i “Remanent 3”, “Małgorzata Glinka. Wszystkie odcienie złota”, “Historia Mundiali”, “30 lat Ligi Mistrzów – Tom I”, “Marek Cieślak. Rozliczenie”, “Polska Myśl Szkoleniowa”, “Szybko, szybciej, najszybciej”, “Grzegorz Lato. Król Mundiali”, “Peszkografia. Będzie się działo!”.

Zagraniczne tytuły

W kategorii „Zagraniczne publikacje”, Wydawnictwo SQN otrzymało 9 z 13 nominacji. O tytuł najlepszej książki 2022 roku powalczą: „Szewczenko. Moje życie, moja piłka”, „Piłkarscy hakerzy. O rewolucji w futbolu i sztuce zbierania danych”, „Kimi Raikkonen”, „Janne Ahonen. Oficjalna biografia legendy skoków narciarskich”, „Czerwona kartka”, „Scottie Pippen. Bez krycia”, „Oglądaj koszykówkę jak geniusz”, „Barca. Powstanie i upadek klubu, który ukształtował nowoczesną piłkę nożną” oraz „Adrenalina. Moje nieznane historie”.

Zasady głosowania

Organizatorzy wyróżniają dwa głosowania. Pierwsze – publiczne – dostępne jest na stronie www.plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl i oddane jest w ręce czytelników. Na tej stronie można oddawać głosy na najlepsze książki sportowe napisane przez polskich i zagranicznych autorów.

Drugie z głosowań – ekspertów – jest głosowaniem wewnętrznym, w którym głosuje redakcja Sportowej Książki Roku, współpracownicy oraz zaproszeni dziennikarze związani z rynkiem literatury sportowej.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na nasze tytuły! KLIK

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top