fbpx

19 tytułów naszego wydawnictwa nominowanych w plebiscycie Sportowa Książka Roku 2022

dodano: 3 stycznia 2023
Udostępnij:    Share Share

Rozpoczął się plebiscyt na Sportową Książkę Roku. Do końca stycznia czytelnicy mogą wybierać tytuły w dwóch kategoriach: krajowe oraz zagraniczne publikacje. Każdy może oddać głos na maksymalnie dwie książki w każdej z kategorii. Z 32 nominowanych pozycji aż 19 ukazało się nakładem naszego wydawnictwa.

Polskie tytuły

W kategorii “Polskie publikacje”, Wydawnictwo SQN otrzymało 10 z 19 nominacji. O tytuł powalczą: “9. Mistrzowska passa Juventusu”, “Remanent 2” i “Remanent 3”, “Małgorzata Glinka. Wszystkie odcienie złota”, “Historia Mundiali”, “30 lat Ligi Mistrzów – Tom I”, “Marek Cieślak. Rozliczenie”, “Polska Myśl Szkoleniowa”, “Szybko, szybciej, najszybciej”, “Grzegorz Lato. Król Mundiali”, “Peszkografia. Będzie się działo!”.

Zagraniczne tytuły

W kategorii „Zagraniczne publikacje”, Wydawnictwo SQN otrzymało 9 z 13 nominacji. O tytuł najlepszej książki 2022 roku powalczą: „Szewczenko. Moje życie, moja piłka”, „Piłkarscy hakerzy. O rewolucji w futbolu i sztuce zbierania danych”, „Kimi Raikkonen”, „Janne Ahonen. Oficjalna biografia legendy skoków narciarskich”, „Czerwona kartka”, „Scottie Pippen. Bez krycia”, „Oglądaj koszykówkę jak geniusz”, „Barca. Powstanie i upadek klubu, który ukształtował nowoczesną piłkę nożną” oraz „Adrenalina. Moje nieznane historie”.

Zasady głosowania

Organizatorzy wyróżniają dwa głosowania. Pierwsze – publiczne – dostępne jest na stronie www.plebiscyt.sportowaksiazkaroku.pl i oddane jest w ręce czytelników. Na tej stronie można oddawać głosy na najlepsze książki sportowe napisane przez polskich i zagranicznych autorów.

Drugie z głosowań – ekspertów – jest głosowaniem wewnętrznym, w którym głosuje redakcja Sportowej Książki Roku, współpracownicy oraz zaproszeni dziennikarze związani z rynkiem literatury sportowej.

Gorąco zachęcamy do oddawania głosów na nasze tytuły! KLIK

AKTUALNOŚCI

„Sąsiednie kolor...

Jakub Małecki przyzwyczaił czytelników do tego, że co roku mogli liczyć na nową powieść jego autorstwa. Pod tym względem ubiegły rok był wyjątkowy, gdyż oprócz odświeżonego wydania „Nikt nie idzie”, do księgarni nie trafiła nowa historia spod pióra pisarza. To zmieni się w kwietniu, kiedy ukażą się…

19 tytułów naszego wyd...

Rozpoczął się plebiscyt na Sportową Książkę Roku. Do końca stycznia czytelnicy mogą wybierać tytuły w dwóch kategoriach: krajowe oraz zagraniczne publikacje. Każdy może oddać głos na maksymalnie dwie książki w każdej z kategorii. Z 32 nominowanych pozycji aż 19 ukazało się nakładem naszego wydawnictwa. Polskie tytuły…

Co czyta Milena Wójtowicz
Co czyta Milena Wójtow...

Początek nowego roku to czas zmian i postanowień. A dla nas to czas na nowe pomysły. Przedstawiamy wam serię wpisów, w której nasi autorzy opowiadają o tym, co czytają. Fantastyka, reportaże, książki sportowe czy poradniki? Ulubieni autorzy oraz bohaterowie. W serii Co czytają nasi autorzy masz szansę…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top