fbpx

Niecodzienna akcja promocyjna

dodano: 25 sierpnia 2023
Udostępnij:    Share Share

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji.

List w butelce

Wysłanie prawdziwego listu w butelce może wydawać się zapożyczeniem z romantycznych opowieści, ale postawiliśmy na tę nietypową formę, by wyróżnić się wśród innych wydawnictw i przyciągnąć uwagę potencjalnych czytelników. Listy, które „przypływały” do influencerów, były nie tylko zaproszeniem do zapoznania się z „Karaibską odyseją„, ale również niosły ze sobą nutę przygody i tajemniczości.

 

 

Statki

Nie tylko fizyczne listy wywołały zainteresowanie. Na facebookowym profilu samego autora, Marcina Mortki, zorganizowaliśmy grę w statki. Ta klasyczna gra strategiczna przeniesiona w świat wirtualny stała się wspaniałym doświadczeniem dla fanów pisarza i nie tylko. Uczestnicy mieli szansę nie tylko rywalizować, ale także wygrać egzemplarze „Karaibskiej odysei” oraz inne nagrody związane z twórczością Mortki.

 

 

 

 

 

Takie podejście do promocji książki nie tylko przyciągnęło uwagę, ale także stworzyło angażujący kontekst wokół samej treści powieści. „Karaibska odyseja” to opowieść o przygodzie, tajemnicy i fascynującym podróżowaniu przez egzotyczne kraje. Właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść te elementy do rzeczywistości, tworząc unikalne połączenie między światem książki a światem rzeczywistym.

Podsumowując, akcja promocyjna związana z premierą książki „Karaibska odyseja” autorstwa Marcina Mortki udowodniła, że kreatywność i nietypowe podejście do marketingu mogą przynieść imponujące rezultaty. Wysłanie listów w butelkach i zorganizowanie wirtualnej gry przyciągnęło uwagę czytelników i wywołało rozmowy na temat tej niezwykłej kampanii promocyjnej.

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top