fbpx

Niecodzienna akcja promocyjna

dodano: 25 sierpnia 2023
Udostępnij:    Share Share

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji.

List w butelce

Wysłanie prawdziwego listu w butelce może wydawać się zapożyczeniem z romantycznych opowieści, ale postawiliśmy na tę nietypową formę, by wyróżnić się wśród innych wydawnictw i przyciągnąć uwagę potencjalnych czytelników. Listy, które „przypływały” do influencerów, były nie tylko zaproszeniem do zapoznania się z „Karaibską odyseją„, ale również niosły ze sobą nutę przygody i tajemniczości.

 

 

Statki

Nie tylko fizyczne listy wywołały zainteresowanie. Na facebookowym profilu samego autora, Marcina Mortki, zorganizowaliśmy grę w statki. Ta klasyczna gra strategiczna przeniesiona w świat wirtualny stała się wspaniałym doświadczeniem dla fanów pisarza i nie tylko. Uczestnicy mieli szansę nie tylko rywalizować, ale także wygrać egzemplarze „Karaibskiej odysei” oraz inne nagrody związane z twórczością Mortki.

 

 

 

 

 

Takie podejście do promocji książki nie tylko przyciągnęło uwagę, ale także stworzyło angażujący kontekst wokół samej treści powieści. „Karaibska odyseja” to opowieść o przygodzie, tajemnicy i fascynującym podróżowaniu przez egzotyczne kraje. Właśnie dlatego postanowiliśmy przenieść te elementy do rzeczywistości, tworząc unikalne połączenie między światem książki a światem rzeczywistym.

Podsumowując, akcja promocyjna związana z premierą książki „Karaibska odyseja” autorstwa Marcina Mortki udowodniła, że kreatywność i nietypowe podejście do marketingu mogą przynieść imponujące rezultaty. Wysłanie listów w butelkach i zorganizowanie wirtualnej gry przyciągnęło uwagę czytelników i wywołało rozmowy na temat tej niezwykłej kampanii promocyjnej.

AKTUALNOŚCI

Nominacje do Nagrody H...

Nagroda Hugo uznawana jest za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie literatury science fiction i fantasy. Znamy nominacje na rok 2024, a jedną z nich otrzymała książka autorstwa T. Kingfisher! W tym roku wydarzenie odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku w malowniczych…

Klimatyczni i Kultural...

23 marca 2024 roku miasto Pobiedziska stało się areną niezwykłej inicjatywy, łączącej miłość do książek z troską o nasze środowisko. Okraszona kulturalnymi wydarzeniami akcja Klimatyczni i Kulturalni, zainicjowana przez pisarza Marcina Mortkę we współpracy z Wydawnictwem SQN oraz gminą Pobiedziska, miała na celu nie tylko sadzenie drzew,…

Serial na podstawie „R...

Już w najbliższy czwartek, 29 lutego na Prime Video długo wyczekiwana premiera serialu „Czerwona Królowa”, który jest adaptacją książki „Reina Roja. Czerwona Królowa” Juana Gómeza-Jurado. Trylogia, którą otwiera „Reina Roja”, ukazała się  nakładem Wydawnictwa SQN w kwietniu 2023 roku i szybko podbiła serca polskich czytelników! Teraz czas…