fbpx

Jest już teaser „Święta ognia”! Film w kinach od 6 października

dodano: 28 sierpnia 2023
Udostępnij:    Share Share

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył Nagrodę Literacką im. Norwida.

Fabuła skupia się na przekraczaniu granic – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Opowiada historię ludzi, którzy pragną czegoś więcej, ale w pogoni za swoimi celami muszą stawić czoła konsekwencjom swoich wyborów. W tle rozgrywa się także rodzinna tajemnica, która przez wiele lat czekała na swoje odkrycie.

Oficjalny zwiastun filmu już dostępny na platformie YouTube daje nam przedsmak tego, co możemy spodziewać się w kinach. Widzimy w nim migawki namiętności, wzruszeń oraz niezwykłej magii, którą reżyserka wplata w swoje dzieło.


Jednym z głównych wątków jest niezapomniana miłość, która pozostawia ślad w sercu na zawsze. W obsadzie znajdują się debiutująca na dużym ekranie studentka Akademii Teatralnej, Paulina Pytlak, oraz utalentowana tancerka Baletu Narodowego, Joanna Drabik. To właśnie ich postaci będą walczyć z przeciwnościami losu, starając się odnaleźć sens w życiu i spełnić swoje pragnienia.

Towarzyszyć im będą doświadczeni aktorzy, tak jak Tomasz Sapryk, Kinga Preis, Karolina Gruszka, Katarzyna Herman i Mariusz Bonaszewski. Ta wyjątkowa mieszanka talentów zapowiada widowisko pełne niezapomnianych interpretacji i momentów, które poruszą widzów do głębi.

Kinga Dębska określiła „Święto Ognia” jako swój najbardziej czuły i delikatny film. To projekt, który ma szansę trafić do serc widzów nie tylko poprzez swoją magię, ale również bogactwo emocji, które zostaną przekazane na ekranie.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać z niecierpliwością na 6 października, kiedy to „Święto Ognia” rozpali kinowe ekrany i zapewni nam niezapomniane chwile wypełnione magią, miłością i niezwykłymi losami bohaterów.

„Święto Ognia” na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Ogłoszono listę filmów, które wezmą udział w 48. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. W tym roku o kwalifikację do Konkursu ubiegało się aż 60 produkcji. Do Konkursu Głównego zakwalifikowało się 16 z nich, w tym „Święto ognia” na podstawie książki Jakuba Małeckiego pod tym samym tytułem.

48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2023 r i wtedy też poznamy zwycięzców. Jesienią film będzie można obejrzeć w kinach w całej Polsce. Więcej o nominacji TUTAJ

 

AKTUALNOŚCI

Ruszyła przedsprzedaż ...

Miłośnicy literatury i filmu mają powód do radości! Filmowe wydanie książki Święto ognia autorstwa Jakuba Małeckiego jest już dostępne w przedsprzedaży. Dla osób, które chcą dodać tę wyjątkową pozycję do swojej kolekcji mamy świetne wiadomości. Książka jest już dostępna w SQNStore.pl, jak i w popularnej sieci Empik….

Jest już teaser „...

„Święto Ognia” trafi do polskich kin już 6 października! To produkcja wyreżyserowana przez Kingę Dębską, znaną widzom z takich produkcji jak „Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa” oraz „Zupa nic”. W sieci pojawił się właśnie teaser filmu, który publikujemy poniżej. To adaptacja literackiego bestsellera Jakuba Małeckiego, który zdobył…

Niecodzienna akcja pro...

Nasza tajemnicza i niecodzienna akcja promocyjna wzbudza gorące dyskusje wśród miłośników literatury. 23 sierpnia 2023 światło dzienne ujrzała najnowsza książka Marcina Mortki zatytułowana „Karaibska odyseja”, a wraz z jej premierą, postanowiliśmy  zaskoczyć czytelników niekonwencjonalnym podejściem do promocji. List w butelce Wysłanie prawdziwego listu w butelce…

rsz_1rsz_logo_biale-150x105-new

Więcej niż książka!
Wydawnictwo sine qua non

© Copyright – Wydawnictwo SQN 2010-2021

Go to Top