Nowości

czyli książki, które wydaliśmy w ostatnich tygodniach
Katalog książek wydawnictwa SQN

Wiadomości

z życia wydawnictwa

„Harda Horda. Antologia” – premiera najbardziej kobiecej i odważnej książki

Drukowanie

 

Kiedy kilkanaście kobiet łączy siły, powstają rzeczy wyjątkowe.

To nie lada gratka dla fanów urban fantasy i nie tylko: pierwsza wspólna książka polskiej grupy twórczej Harda Horda. Na antologię składa się 12 opowiadań pełnych nostalgii i grozy, które wyszły spod pióra utalentowanych i nagradzanych polskich pisarek.

„Harda Horda. Antologia” to zbiór opowiadań, w których czytelnik podróżuje po zdumiewających światach. Natura lub ludzka ignorancja powodują katastrofy, przeniesienia do innego uniwersum czy też pojawianie się mrożących krew w żyłach tajemnic. „Harda…” przekracza wszelkie granice.

Wysoka jakość, wartka akcja, różnorodne i emocjonujące historie to coś, co wyróżnia tę książkę. Trafiamy do świata, z którego nie chcemy już wyjść (lub wyfrunąć, bo znajdujemy się na wysokich częstotliwościach). “Harda Horda. Antologia” to doskonały prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki!

Poznajmy harde autorki: Anna Kańtoch, Ewa Białołęcka, Aneta Jadowska, Agnieszka Hałas, Anna Hrycyszyn, Aleksandra Janusz, Marta Kisiel, Magdalena Kubasiewicz, Anna Nieznaj, Martyna Raduchowska, Milena Wójtowicz, Aleksandra Zielińska. Pisarki mają na koncie wiele nagród literackich, w tym Zajdla.

www.idz.do/kup-harda-horde