Zobacz, jak strzelał gole Dawid Janczyk!
Darmowy fragment książki!

Piłkarska powieść byłego reprezentanta Polski

Czy wiesz, jak to jest, gdy próbujesz prowadzić proste, szczęśliwe życie, a cały świat stara ci się to za wszelką cenę uniemożliwić?
Roman Dzwonecki, zawodnik występującego w Superlidze Centrum, zmaga się z tym problemem od wielu lat. Bo w piłkarskiej szatni, w której co drugi zawodnik jest zamieszany w korupcję, trener nie ma żadnej kontroli nad piłkarzami, a hazard, alkohol i seks bez zobowiązań są na porządku dziennym, ciężko pozostać normalnym.

Pobierz darmowego pdfa i wejdź do świata, w którym potrzeba dużo samozaparcia.


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ:

Krzysztof Stanowski,
Weszło
Tomasz Łapiński to bez dwóch zdań jedna z najbardziej nieszablonowych postaci polskiego futbolu w ostatnich trzydziestu latach. Z talentem nie tylko do piłki, ale też fotografii czy filmu. Tym razem napisał książkę, będącą wybuchową mieszanką własnych doświadczeń z boiska, zmysłu obserwacji oraz… fantazji.
Tomasz Smokowski,
Polsat Sport
Znacie zapach piłkarskiej szatni, jej specyficzny język? Znacie? To przeczytajcie. To nie jest „kolejna biografia kolejnego piłkarza”. To pełnokrwista fabuła powstała w głowie i spisana ręką byłego zawodnika. Zaorski, Smarzowski, Łapiński – tak mi się to układa. Połkniecie tę opowieść góra w 90’ plus doliczony czas gry.
Wojciech Kowalczyk,
Weszło, kumpel Łapy z boiska
Nienawidziłem przeciwko niemu grać. Był najszybszym środkowym obrońcą, z którym kiedykolwiek się mierzyłem. Przemawiał na boisku, bo poza nim był typowym niemową. Nie miał czasu gadać – zajęty był paleniem papierosów i kręceniem wąsa. Cieszę się, że zdecydował się zabrać głos w książce. W końcu niejedno widział!

Nic nie jest oczywiste, gdy piłkarska fikcja miesza się z polską rzeczywistością…

Jak zareagujesz, kiedy twoje życie nagle zmieni kierunek o sto osiemdziesiąt stopni?

Zamierzasz się poddać czy będziesz walczyć do samego końca? A może zrobisz z siebie szmatę?Książki od 27 lutego szukaj również w salonach Empik i dobrych księgarniach w całej Polsce.
O AUTORZE:

Tomasz Łapiński

Swoją przygodę z piłką zaczynał w Pogoni… Łapy. W 1987 roku przeniósł się do Widzewa Łódź, w którym spędził dwanaście lat i wystąpił ponad 300 razy, zdobywając dwa razy mistrzostwo Polski i raz Superpuchar Polski. Z młodzieżową reprezentacją Polski sięgnął po wicemistrzostwo olimpijskie w Barcelonie w 1992 roku, a później regularnie występował w seniorskiej reprezentacji, zaliczając 36 występów z orłem na piersi. Po zakończeniu kariery sportowej pracuje jako piłkarski ekspert i komentator. Pasjonuje się filmem, literaturą, fotografią i sportem.


Fot. Piotr Kucza

© 2019 Wydawnictwo SQN / Labotiga.pl